Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FaceLift - avagy megújítjuk a magazint

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
32 hozzászólás a témában

#21
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Ha firefox..
Én AD Block plus t használom és nincs reklám :)
Próbáld ki.. googlebe beír hogy adblock plus és az elsõ találatok közt lesz. Feltelepít és örül :)
Nekem bevált.

#22
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
SZia,
egértelmûen a google -hirdetés a ludas, mikor betölti a lapot, akkor látszik, amikor pedig a töltés végén ráteszi a reklámot, azzal takarja ki a lapozó -ikonokat. A munkahelyemen pedig -ott firefox fut- a legalsó hirdetés 80 százalékát takarja ki, alatta látszanak az ikonok, úgyhogy azzal a hirdetési sávval van gond!
Nagyon szomorú, így nem tudom nézni és gondolom sokan mások se!
Tamás

#23
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
köszi, remélem, rendbejön.. a régebbi explorernél is eltûnnek a kockák az alsó hirdetési csík alatt, épp hogy a tetejük látszik..
Tamás

#24
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Sziasztok!
Nekem az a problémám, hogy néhány napja nem tudom iPodról nézni a hirdetéseket, csak az elsõ oldalt láthatom minden kategóriában, mivel eltûnt az oldalszám -váltó, -lapozó ikon. Asztali gépen ott van, attól függõen, hogy milyen böngészõt használok, félig ,vagy teljesen látható, de a Safari nem mutatja.
Eddig mindig jó volt, az iPod is rendszeresen frissítve van, nem tudom, tudtok -e ez ügyben tenni valamit..
köszönöm!
Tamás


Szia Tamás,
Semmilyen beállítást nem változtattunk ezért gáz, hogy nálad változott. Rákérdezek a programozóknál.
üdv: kempelen

#25
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Nagyon kemény a TopShop reklám... itt aztán mindenki edényeket vásárol majd magának. :(

Bekapcsoltunk egy Google hirdetési zónában, hogy nem csak szöveges hirdetést jeleníthet meg hanem képest is. Gondolom így jött a Top Shop. Ha zavar ragassz a képernyõ arra a részére egy postit-ot, pont lehet ekkora méretet kapni ;-)

#26
csigafiú

csigafiú

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Sziasztok!
Nekem az a problémám, hogy néhány napja nem tudom iPodról nézni a hirdetéseket, csak az elsõ oldalt láthatom minden kategóriában, mivel eltûnt az oldalszám -váltó, -lapozó ikon. Asztali gépen ott van, attól függõen, hogy milyen böngészõt használok, félig ,vagy teljesen látható, de a Safari nem mutatja.
Eddig mindig jó volt, az iPod is rendszeresen frissítve van, nem tudom, tudtok -e ez ügyben tenni valamit..
köszönöm!
Tamás

#27
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Nagyon kemény a TopShop reklám... itt aztán mindenki edényeket vásárol majd magának. :(

#28
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás
Nekem nem tunik fel, mi valtozott formailag.
De elsosorban a tartalom a lenyeg, annak pedig nagyon orulok, hogy vegre lesznek rendesen sporthirek is.

Hajra!

#29
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Van-e (vagy lesz-e) olyan felelõs szerkesztõ, akihez észrevétel illetve vita során fordulni lehet - pl. egy cikk kapcsán esetleg nem mindenkire tartozó megjegyzéssel?


Van. Itt vagyok egynek mindjárt.

#30
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Szerintem még így is nehezen átlátható az oldal.


Helyes meglátás. Csak a ráncokon varrtunk, a háttérben hegesztjük az újabb verziót.

#31
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
Van-e (vagy lesz-e) olyan felelõs szerkesztõ, akihez észrevétel illetve vita során fordulni lehet - pl. egy cikk kapcsán esetleg nem mindenkire tartozó megjegyzéssel?

#32
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szerintem még így is nehezen átlátható az oldal.


A sebesség mindent megold.

 


#33
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Sziasztok! Ahogy láthatjátok, a mai napon ráncfelvarráson esett át a Bikemag nyitóoldalának elrendezése, igazítva jövõbeni terveinkhez...

2012-re ugyanis szeretnénk felrázni Csipkerózsika-álmából hazánk legnagyobb múltra visszatekintõ online kerékpáros magazinját!

Amit ígérhetünk, hogy jövõre naprakész hírszolgáltatással állunk majd rendelkezésetekre, a technikai témák mellett az eddig megszokotthoz képest sokkal nagyobb hangsúlyt kap a nemzetközi és hazai kerékpársport, valamint az emberi vonatkozások: interjúkkal, edzéssel, életmóddal kapcsolatos cikkekkel.

Letisztultabb oldalt tervezünk, gyakoribb frissítéssel, s szeretnénk áttekinthetõbbé tenni tartalmainkat. Nagy munka vár még ránk a 2012-es szezon kezdetéig, ennek elõszele a decemberre megváltoztatott hírfolyam: a Bikemag Híradó, valamint a tõle jobbra egy állandó blokk egy aktuális témakörben: jelen esetben az õszi kerékpáros kiállításokon tapasztalt jövõ évi újdonságokat bemutató cikkek.

Egyúttal, szeretnénk üdvözölni Benneteket, mint új fõszerkesztõ és hírszerkesztõ, reméljük sikerül majd sokak számára érdekes tartalmakkal megtölteni a Bikemag hasábjait!

Szeretnénk, ha Ti is részesei lennétek az oldal megújításának, ötleteiteket, javaslataitokat, észrevételeiteket várjuk a Fórumban!

Laczkó András – fõszerkesztõ és Takács Tamás – hírszerkesztõ