Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HBalage elköszön

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!
No meg egyúttal boldog Karácsonyt is kívánok.

Üdv: HBalage
nervex

#2
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Szia Balázs,
Köszönöm az együtt töltött éveket, a lelkesedést, szakértelmet, pontosságot és színt, amit jelentettél a magazinnak.
Én nem így gondoltam a végét, ugyanis azt szerettem volna ha nincs vége, ám elfogadom, hogy ahol prímás voltál oda nem akarsz beugrani bazseválni.
Sok sikert további munkádhoz, és hátszelet Neked!
üdv: András

#3
sentex2121

sentex2121

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szia Balázs.
Sajnálattal vettem a hírt, hogy kilépsz. Fontos motivációs tényezõ voltál, mikor az írásaimat létrehoztam. Remélem, hogy jól fogsz boldogulni a továbbiakban.
Ezúton pedig szeretettel meghívlak az élménybeszámolómra, melynek sajnos még nincs biztos idõpontja, de mindenféleképpen értesítelek.
Szép napot és hátszelet.
Kollár Lajos

#4
Kobike

Kobike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.140 hozzászólás
Sajnálom, szerettem olvasni a cikkeidet. Azt éreztem, hogy nem "businessman" vagy, hanem "bikeman", és ez az én szememben egy magasabb kategória :)
Hátszelet, bármerre is mész!
Failure is always an option.

#5
Toro

Toro

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szia HBalage, vagy inkább Hobó!
ahogy mi... a volt soproni GT-sek ismerünk. :)

Lehet, hogy az azonos gyökerek, lehet hogy a gondolkozásmód és érdeklõdési kör miatt, vagy az is lehet, hogy csupán a barátság ürügyén, de nekem nagyon fogsz hiányozni!
Szerettem, amit ennek lapnak a nyomtatott majd késõbb a virtuális oldalain mûveltél...
Felvetettél mindennapos problémákat, amelyekre jónéhány helyen nem kaptunk válaszokat:
- Hogyan rejtsük el a fékkar bovdenezését idõfutamkormányok esetén? :)
Megutaztattál az idõben.
- Letûnt korok versenybringái, Campagnolo és Suntour sztori...
Edzõkörök.
- Imádtam viszontlátni az újság lapjain, azoknak a köröknek egyes részleteit, amit itt a nyugati végeken mi rendszeresen bebarangolunk... :)
Bringateszetek.
- Szerettem a precíz és korrekt nézõpontodat és azt az egészséges ortodoxságod, - hogy nem kell újra feltaláni a spanyolviaszt - és új köntösben lenyomni a bringások torkán, mint világmegváltó újdonságot...
Mert ugye, hogy klasszikust idézzek: ·
"Basszuskulcs! Csodák nincsenek!" :)
Hm... Így visszaolvasva ez az üzenet ez elég elfogult lett! :)

Végezetül, csak egy Ír útiáldás "bringásított" változatát küldeném neked:
„Lágyan emelkedjen elõted az út,
Fújjon mindig hátad mögül a szél,
Lágy esõ öntözze földedet,
A arcod simogassa lágy napsugár,
És amíg újra találkozunk te meg én,
Isten hordozzon óvó tenyerén”

Üdvözlettel,
Roland

#6
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Sziasztok,

Az illem úgy kívánja, hogy elköszönjek tõletek, olvasóktól. Az történt ugyanis, hogy 2011. november 30-án immár hivatalosan is megszûnt a munkaviszonyom a Bikemagnál, ezen a portálon a továbbiakban semmiféle általam írt tartalom nem fog megjelenni – leszámítva esetleges az archív anyagaimat, amelyeket azonban már nem én fogok webre szerkeszteni.

Mindenekelõtt köszönöm az elismeréseket és a kritikákat, amit tõletek, olvasóktól kaptam az elmúlt évek folyamán. Fontos tudni, hogy sohasem úgy tekintettem a tevékenységemre, hogy azért adatott meg nekem ez a lehetõség, mert egy különleges, különösen tehetséges, kiválasztott valaki vagyok, és kizárólag én tudom megírni azokat a cikkeket, amelyeket megírtam. Ugyanolyan olvasója voltam az MBAH-nak és a késõbbi a Bikemagnak, mint bárki más, csak történetesen engem nagyon zavart, hogy bizonyos témákról nem találok tartalmat a lapban. Meddõ düh és anyázás helyett azonban egy sokkal konstruktívabb megoldást találtam: ezeket a cikkeket megírtam én magam, és mindezt sikerült olyan minõségben összehoznom, ami még a fõszerkesztõ, a szigorú Atom szûrõjén is átment.

Nem gondolom, hogy azokban a témakörökben, amelyekrõl írtam én lettem volna valaha idehaza a legjobban informált, a legnagyobb tudású valaki. Úgy tartom csupán, hogy én voltam az, aki vette a fáradtságot, és idõt nem kímélve összeszedte az információkat, cikké rendezte, és a közönség elé tárta. Sokkal kevesebb energia- és idõbefektetéssel is lehetett volna tartalmi anyagokat készíteni, de én mindig is a maximumra törekedtem. Ha ezzel sikerült az olvasóknak valóban értékes és tartalmas perceket okozni, akkor elértem a célomat, és most boldogan távozom.

Hogy fogok-e még valaha valahová bringás témakörben cikkeket írni, azt még nem tudom megmondani - talán igen, de az is lehet, hogy nem. Egy azonban biztos: a bikemagos korszakomat a mai nappal lezártam.

Hátszelet, sziasztok!


Horváth „HBalage” Balázs
nervex