Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mondraker

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
inzsi

inzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás

Pl. nem vág tökön a stucni.

Viszont kormányfordításnál remekül becsípi az ujjacskád a felsõcsõ és a stucni közé ha nem figyelsz...:-)

#2
inzsi

inzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
A Mondrakert én bírom, különösen a Kaisert. Kategóriájában nem horror az ára, de igéretesnek tûnik!

#3
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Passz, hogy mi az értelme. Nekem speciel nem tetszik ez a süllyesztett stucnis megoldás, bár kétségkívül egyedi megjelenésû lesz tõle a bicaj. Olyan, mint valami feldühödött bika.
Az új 2012-es fully-kból viszont idõközben láttam élõben többet is, nagyon szépek. 120-140-es rugóútnál ár-érték arányban szerintem iskolázza a Mondrakert például egy hasonló árú Cube vagy egy Merida fully, ellenben ennek a vázára lifetime warraty-t adnak, és a felfüggesztés mégis csak egyfajta VPP. Az mindenképp tetszik, hogy a csúcsmodellek, amelyek elég magas árúak ugyan, de Kashima coatos teleszkóppal, taggal jönnek, a kerekek és gumik tubeless/UST-k alapból, 2x10-es rendszerel szerelik több modelljüket, 140-es rugóúttól hátul átütõs az agy (Foxy RR), stb. Hát, ezekbõl sem fog sok futkosni az utakon!... :-)

#4
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.877 hozzászólás
aha. majd megteszi a felsõcsõ, a benne lévõ törésnél... :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#5
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

nahát. ennek a vázformának mi az elõnye?


Pl. nem vág tökön a stucni.


A sebesség mindent megold.

 


#6
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.877 hozzászólás

A spanyol Mondraker viszonylag új a hazai kerékpáros piacon, talán ezért nem volt még saját topikja. Eddig.
Hazai forgalmazó: Hírek | montik.hu
2012-ben a Look mellett például õk kínálják például ezt a formát:
Feltöltött kép


nahát. ennek a vázformának mi az elõnye?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#7
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
A spanyol Mondraker viszonylag új a hazai kerékpáros piacon, talán ezért nem volt még saját topikja. Eddig.
Hazai forgalmazó: Hírek | montik.hu
2012-ben a Look mellett például õk kínálják például ezt a formát:
Feltöltött kép
Összteleszkópos kerékpárjaik egy sajátos VPP felfüggesztést használnak, amit Zero Suspension System névvel illettek: Zero Suspension System | montik.hu
Feltöltött kép
Feltöltött kép