Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Írottkõ Hillclimb

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

He? Tényszerû megállapítást tettem, nincs gond az önismeretemmel, tisztában vagyok vele, hogy még síkon is leszakadok az "erõsekrõl". Amúgy nem értem miért kezdesz személyeskedni, nem tudom feltûnt-e, de idén nem versenyzem, de majd jövõre. Béke! :)


Rossz az aki rosszra gondol ... és nem tudom feltûnt e, hogy te posztoltál ... akkor most kinek válaszoljak ... :)
Én nem háborúzok, csak az igazat írom! De nyugodtan kijavíthatsz, ha nem így van :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#2
andrejas

andrejas

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Köszönjük a szervezõknek a rendezvényt, minden nagyon jó volt! Nekünk, a párommal ez volt az elsõ Hillclimb-versenyünk, és meg kell hagyni, kellemesen elfáradtunk :)
Reméljük, hogy a jövõben is bekerülhet ez az esemény a versenynaptárunkba!
Csak így tovább!

#3
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

off
Csak azt nem értem miért kell arcozni? Nem azt kérdezték, hogy szerinted milyen sz@r ...
De nyugi bele ezen is elvernének páran, nem kell oda 38,13% emelkedõ, max ott több percet kapnál ... :)
on


He? Tényszerû megállapítást tettem, nincs gond az önismeretemmel, tisztában vagyok vele, hogy még síkon is leszakadok az "erõsekrõl". Amúgy nem értem miért kezdesz személyeskedni, nem tudom feltûnt-e, de idén nem versenyzem, de majd jövõre. Béke! :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#4
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Köszi az infót.
Akkor remélhetõleg nem kap esõt a héten a pálya.
Az egy hónap kihagyás után a fehérkõ sem esett annyira jól.
De szerintem bevállalom. Menni kell, amíg lehet :-)

#5
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Hát nagyon durva biztos nem lehet, mert Ausztriában HC-n ennyi távon pont dupla ennyi szint szokott lenni.

off
Csak azt nem értem miért kell arcozni? Nem azt kérdezték, hogy szerinted milyen sz@r ...
De nyugi bele ezen is elvernének páran, nem kell oda 38,13% emelkedõ, max ott több percet kapnál ... :)
on

Egyébként a pálya picit meredekebb mint a Hegykõ lápa Hillclimbe volt. Lesznek benne meredekebb részek is, és nem dózer "mint Ausztriában", ... hanem erdei kétnyomos
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#6
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát nagyon durva biztos nem lehet, mert Ausztriában HC-n ennyi távon pont dupla ennyi szint szokott lenni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#7
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
2011.09.17.

Fel az írott-kõ csúcsára. 12km, 741m szint.

I. IROTTKÕ HILLCLIMB hegyikerékpáros és terepfutó verseny 2011. szeptember 17.

Valaki ismeri az útvonalat?
Milyenek a terepviszonyok, meredekség?

Nekem ez a hegy eddig kimaradt...