Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hooger Booger

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Helló! Én is kutatok utána már jó rég óta! Tudsz valami bõvebb infót?. Helló


Sajnos nem. Néha-néha feltûnik használtan egy-egy példány. Külföldi fórumokon érdemes keresgélni. A váz félelmetesen könnyû, a váltószett jellemzõen deore színvonal, átlagos használathoz kiváló.

#2
trizoli

trizoli

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Vettem egy bringát és nem kis nyomozómunka árán eljutottam odáig, hogy a váz valószínûleg egy Hooger Booger (Reynolds 531). Van errefelé olyan, aki tud jó archívumot, ahol fotók alapján beazonosíthatnám a bringám és esetleg errõl a márkáról is tud valamit? A google-ban kotorászok tovább, ha találok még érdekességet, megosztom. Ja, és most van itt az apróban is egy, deore szettel 35-ért jó vételnek tûnik.


Helló! Én is kutatok utána már jó rég óta! Tudsz valami bõvebb infót?. Helló

#3
Apci

Apci

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Az biztos, hogy NEM! A Heavy Tools osztrák cég volt amíg fel nem vásárolta a KTM. A Hooger-Booger bringákat a SCOTT értékesítési hálózatán keresztül lehetett kapni nyugat-Európában és Amerikában is.

#4
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Ha jól tudom, akkor annak idején a SCOTT-hoz tartozott.

Igen,bár többen meg vannak gyõzõdve hogy Heavy Tools

#5
Apci

Apci

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Vettem egy bringát és nem kis nyomozómunka árán eljutottam odáig, hogy a váz valószínûleg egy Hooger Booger (Reynolds 531). Van errefelé olyan, aki tud jó archívumot, ahol fotók alapján beazonosíthatnám a bringám és esetleg errõl a márkáról is tud valamit? A google-ban kotorászok tovább, ha találok még érdekességet, megosztom. Ja, és most van itt az apróban is egy, deore szettel 35-ért jó vételnek tûnik.


Ha jól tudom, akkor annak idején a SCOTT-hoz tartozott.

#6
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás
Vettem egy bringát és nem kis nyomozómunka árán eljutottam odáig, hogy a váz valószínûleg egy Hooger Booger (Reynolds 531). Van errefelé olyan, aki tud jó archívumot, ahol fotók alapján beazonosíthatnám a bringám és esetleg errõl a márkáról is tud valamit? A google-ban kotorászok tovább, ha találok még érdekességet, megosztom. Ja, és most van itt az apróban is egy, deore szettel 35-ért jó vételnek tûnik.