Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Ellopták Kerlly's Axis biciklimet


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
"Az acélsodronyos lakat akármilyen vastag sz@rt sem ér. Legközelebb ne lakatolj ilyennel ha meg akarod tartani a kerékpárodat! "

Ezért kár volt regisztrálnod,okostóni.

#2
kisgabor

kisgabor

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Az acélsodronyos lakat akármilyen vastag sz@rt sem ér. Legközelebb ne lakatolj ilyennel ha meg akarod tartani a kerékpárodat!

#3
zor19

zor19

    vendég

  • fórumtag
  • 29 posts
ejj az OBI parkoló, a Lágymányosi hídnál lévõ OBI elöl is viszik rendesen a bringákat... lehet az õrök is asszisztálnak, volt is valami sztori, de nemtom itt olvastam-e, hogy az õrök nem akarták megállítani a 10 méterre bringákat vonszoló tolvajokat, amikor egy civil szólt nekik, hogy hé itt lopják a bringákat.. Sajnálom, remélem meglesz.

#4
vendég_simark_*

vendég_simark_*
  • vendég
Ellopták 2011.07.26-án 15:30 körül a Kelly's Axis (sárga-fekete) biciklimet a Budapest, XIV.
Fogarasi út 28-54 OBI bicikliparkolóból. Mindössze 15 percet voltam bent az üzletben és átvágták a közepesen vastag acélsodronyos lakatomat. Egybõl berohantam megkérdezni a biztonsági õrt, aki közölte, hogy se kinti kamerát, se felelõsséget nem biztosít az OBI a saját parkolójára. Állítólag havi 1-2 biciklit elkötnek abból a parkolóból, szóval oda ne menjetek.
A biciklim alvázszáma: 009015189 A nyomravezetõnek vagy megtalálónak jutalmat ajánlok. Kérem hívjon (06 30 4222 818) vagy írjon az alábbi címre: simark2357@gmail.com