Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fehérkõ-lápa Hillclimb | Miskolc | 2012. szeptember 8.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
35 hozzászólás a témában

#21
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Ez valami vicc?


izé, Jani, nézz a dátumra :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#22
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Downhillesek tüntettek Miskolcon! A szeptemberi Fehérkõ-lápa Hillclimb ellen szerveztek tüntetést helyi lejtõzõk Miskolcon. Link: Mountainbike Challenge 2011


Ez valami vicc?


A sebesség mindent megold.

 


#23
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Downhillesek tüntettek Miskolcon! A szeptemberi Fehérkõ-lápa Hillclimb ellen szerveztek tüntetést helyi lejtõzõk Miskolcon. Link: Mountainbike Challenge 2011
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#24
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Beszámolók és Fotók

HegyiBringa.hu

Velo.hu

#25
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Eredmények

#26
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Kedves Versenyzõk!

Köszönjük, hogy a szakadó esõ ellenére is ennyien eljöttetek az elsõ alkalommal megrendezett Fehérkõ-lápai Hillclimb-ra.

Le a kalappal elõttetek, nektek igazán érdemes versenyt szervezni!

#27
Statler

Statler

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Még bõ egy nap van hátra az elõnevezés lejártáig. Már mostanra is igen népes és rangos mezõny gyûlt össze.
Nem késõ még nevezni: hellohegyekmegyek@gmail.com
Hivatalos oldal és aktuális nevezési lista: 1. Fehérkõ-lápa Hillclimb Hegyikerékpár verseny

#28
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Kedves Versenyzõk!

A versenyt minden idõjárási körülmények között megtartjuk a meghirdetett idõpontban, azaz 2010.09.11-én.

A mostani esõzéseknek köszönhetõen, egyes rövidebb szakaszokon bizonyosan lesz sár, de a pálya legnagyobb részének állapotát nem befolyásolja az esõzés!

A Fehérkõ-lápai turistaházban minden indulót száraz körülmények várnak majd, de szombatra, azaz a verseny napjára egyébként naposabb, barátságosabb idõt jósolnak.

Jó versenyzést kívánunk!

#29
Statler

Statler

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
A T. rendezõség arra kéri a sporttársakat, hogy a versenyt követõ Gulyás Parti elõkészítésének megkönnyítése, továbbá a rajtnál az adminisztráció felgyorsítása érdekében éljenek az elõnevezés lehetõségével!

Részletes információk: I. Fehérkõ-Lápa HC 2010 Hivatalos oldal
Elõnevezés: ITT

Köszönjük.

#30
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
A díjazással kapcsolatosan új infókat találhattok itt, valamint támogatónk jóvoltából az abszolút gyõztes egy teljes hétig élvezheti az új Volvo S60-ast, az indulók közül pedig egy szerencsés nyertes jut ehhez az autóhoz egy hétvégére.

Részletek hamarosan a verseny honlapján
1. Fehérkõ-lápa Hillclimb Hegyikerékpár verseny

Elõnevezni a hellohegyekmegyek@gmail.com címen lehet.

#31
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
1. Fehérkõlápa Hillclimb 2010

Pályával kapcsolatos információkat találhattok a verseny honlapján:
1. Fehérkõ-lápa Hillclimb Hegyikerékpár verseny

Valamint a nevezési listát folyamatosan frissítjük.

Elõnevezni a hellohegyekmegyek@gmail.com címen lehet, szeptember 10-én 20 óráig.

#32
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Régebben volt is ott rendszeresen verseny.

De remélem így is, ezen az útvonalon is kipróbálod magad! Üdv

#33
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Mire elolvastam rendesen, rájöttem, hogy a másik irány lesz az. :) szórakozottság
De azon az oldalon is érdekes lenne egy verseny.

#34
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Szia

De ez nem Lillafüredrõl indul, hanem Diósgyõrbõl (Berekalja, Majláth, ki hogy becézi)

#35
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Végre egy érdekes vereny :)
A napokban másztam fel Lilláról a túristaházig, majd onnan tovább Bükkszentkeresztre és tovább..., kimondottan jól esett. Azt tudom, hogy a lillafüredi Erzsébet sétány végétõl (ahol elfogy az aszfalt, és következik az eszement felfelé:) ) a szerpentin tetejéig (6,3km) 18 perc a menetidõ. De legtöbbször fordítva szoktam megtenni, szóval lefelé, igaz akkor rövidítek :) úgy 3 perc a menetidõ.

#36
bmg

bmg

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Legyél Te Fehérkõ Lába 2010-ben!

A verseny neve:
1. Fehérkõlápa Hillclimb 2010.

A verseny típusa:
Egyéni hegyi MTB (terep) idõfutam verseny, egyperces indítással. A verseny nyílt minden igazolt és amatõr versenyzõ számára.

A verseny célja:
A „Fehérkõ Lába 2010” kitüntetõ cím odaítélése, továbbá erõfelmérési lehetõség biztosítása minden résztvevõnek versenykörülmények között.

A verseny helye és ideje:
Miskolc, Majláth – Fehérkõlápa 2010. szeptember 11. szombat 10 óra.

Táv: 7 300 m, szintkülönbség: 365m

Az útvonal (terep) típusa:
Közepesen nehéz terep, javarészt zúzottköves, murvás, helyenként sáros talajjal.

A verseny szabályai:
A verseny egyéni indítású hegyi terep idõfutam. A gyõztes az, aki a rajttól a célig a kijelölt útvonalon a legrövidebb idõn belül ér fel. Külsõ segítség igénybevétele, a kijelölt útvonalról történõ letérés, illetve sportszerûtlen magatartás (gyorsabb versenyzõ feltartása, szemetelés, stb.) kizárást von maga után. A versenyen csak megfelelõ mûszaki állapotú hegyi kerékpárral, vagy terepmintás gumival rendelkezõ trekking (túra) kerékpárral lehet elindulni, figyelembe véve a terep adottságait. A versenyen fejvédõ használata kötelezõ. A versenyen minden induló a saját felelõsségének tudatában indul, ezt a rajtszám átvételével elismeri. A verseny közben a versenyzõket ért károkért a rendezõk nem vonhatók felelõsségre.

A verseny díjazása:
Minden megtartott kategória elsõ három helyezettje érmet és a támogatók által összeállított ajándékcsomagot kap. Az abszolút elsõ helyezett megkapja a „Fehérkõ Lába 2010” kitüntetõ címet és az ezzel járó kupát.

A versenyt követõen minden induló energiaháztartását egy tál gulyáslevessel egyensúlyozzuk ki.

A verseny megközelítése:
Rajt:
 Miskolc Berekalja, Móra Ferenc utca nyugati vége, ahol az erdészeti út elkezdõdik.
 Gépjármûvel történõ érkezés esetén felhívjuk a résztvevõk figyelmét a szabályos parkolási rend betartására, továbbá kérjük, hogy a jelenlévõ szervezõk útmutatásait vegyék figyelembe!
Cél:
 Fehérkõlápa Turistaház Tszfm: 586m.
 Megközelíthetõség gépjármûvel: Bükkszentkereszt Erdõalja utca felõl, 2,8 km kõvel szórt úton.
 Gyalogosan: Lillafüredrõl zöld jelzés 40 perc, Bükkszentkeresztrõl piros jelzés 40 perc, Bükkszentlászlóról kék jelzés 40 perc

Nevezés:
 Elõnevezés: 2010. szeptember 10-én 20 óráig a hellohegyekmegyek@gmail.com címen. Az elõnevezésnél az alábbi adatokat kell megadni: név, születési dátum (év, hó, nap), kategória, egyesület, város, e-mail cím. A rajtidõpontok kiosztása a nevezések sorrendjében történik, melyrõl visszaigazolást küldünk. Indokolt esetben lehetõséget biztosítunk egyéni rajtidõpont választásához. Kérjük a versenyzõket, hogy a rajtszámokat elõnevezés esetén a verseny napján a kiadott rajt idõpont elõtt legkésõbb negyed órával vegyék át!
 Nevezés a helyszínen: 2010. szeptember 11-én 8 órától 11.30-ig a rajt helyszínén.

Nevezési díj: 1000 Ft, melyet az indulás elõtt a rajtszám átvételénél kell befizetni.

Kategóriák / korcsoportok:

 Felnõtt férfi (elit): 19 - 29 éves
 Felnõtt nõ (elit): 19 - 29 éves
 Master férfi: 30 - 39 éves
 Master nõ: 30 éves kortól
 Senior férfi: 40 éves kortól
 Junior férfi: 15 – 18 éves
 Junior nõ: 15 – 18 éves

A szervezõk a nevezések függvényében fenntartják a jogot a kategóriák módosítására!



Rendezõ: Kiliandale Team
Fõszervezõ: Kalotai Norbert
Versenyigazgató: Balogh Marcell
Versenybíró: Bodnár „Statler” Róbert


További információk: www.hegymeno.blogspot.com