Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

2008 -as Merida TFS 500 Fehér


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
Járókáék..na igen.
Van kire gyanakodnom,de a rendõrségen a papír kitöltése közben nem javasolták az effajta tippelgetést,mert ha mégsem jön be...
Majd valahol az alföldön elõkerül .

#2
zor19

zor19

    vendég

  • fórumtag
  • 29 posts
már nem vagyok gyõri, de régebben Marcalváros-Adyváros részen a Járóka Jani nevezetû egyén és pajtásai garázdálkodtak. A Lajta u. 2x-ben lakott népes családjával. Az én bringámat is el akarták lopni egyik este anno, csak én rajta ültem... A névegyezés Járóka Lívia cigánymittoménmi EP képviselõben nem véletlen, mindig szívom a fogam, amikor hallom a hírekben.
Ettõl függetlenül valószínûbb, hogy a tolvajnak volt kulcsa a tárolóhoz, tehát ott lakott/lakik. Ha csak a te bringád tûnt el, akkor meg fõleg.. valaki kifigyelte. Közösképviselõt azért megkérdezném a helyedben, hogy ki költözött ki mostanában. Az ott lakók arcát is figyeld, amikor találkoztok, sok minden kiderül pl. egy elkapott pillantásból. Vaterát, Teszveszt is nézzed sûrûn, már sokszor volt rá példa, hogy a tolvaj balfék módon 1-2 héten belül felrakta. Nem okoskodni akarok, csak én ezeket tenném hasonló helyzetben.

Remélem megkerül!

#3
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
igen, nálunk is ez volt a helyzet. bár a pincékben törték a zárat, a külsõ és lejáratit nem.
most volt mindenhol zárcsere. hát azért reménykedem!

#4
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
Sima hengerzár mind,de mivel zártörés nem történt,ezért vagy kifinomult kulcsos emberke volt,vagy pedig volt vagy jelenlegi lakó.Végül is van pár lehetséges variáció de ez édeskevés a gyanúsításhoz.

#5
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Hali!
Az érdekelne, hogy a lépcsõház, pince lejáró, pinceajtó milyen zárbetétekkel volt felszerelve.
Nekem ugyanez történt, de bp-n. Igaz már foglalózva van az új bicó, meg biztonságira lettek cserélve a zárak, meg ingóság biztosítás mindezek mellé... Azért én mégis parázom... :S
Minden rohadt tolvaj kezét levágatnám!

Üdv,
Reméljük elõkerül!

#6
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
2011 06. 29. 17:00 és 06.30 6:45 között ellopták a ház zárt pincerészébõl, frissen felújított merida TFS 500-as vázra épült szamaramat, Gyõrben.
A felsõcsõ sérült a kormány átfordult egyszer és ledarálta a festéket,illetve kis alaki sérülése lett.
Deore váltók, hajtás,SLX váltókarok,Elõl deore hátul avid sd5 fék, BBB ny.csõ stucni kormány stb..

Ha esetleg valakinek feltûnne a környéken...
A képre kattintva megnézheted nagyban.

Feltöltött kép