Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Háromországos Pannon Maraton |

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
50 hozzászólás a témában

#1
Feruccsó

Feruccsó

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Én örülök, hogy ott lehettem...

Jövõre ennél csak jobb idõ lehet, ez biztos! :)
Amúgy a rendezésen látszott, hogy vérprofi, eltévedni lehetetlen lett volna!

Ja, azóta nem bírom hallgatni Madonnától a Rain címû számot, de szerintem ez érthetõ... :)

Üdv legközelebb!!
Feri
Ami nem öl meg, erõsebbé tesz...

#2
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok...nehany fenykep meg itt: https://picasaweb.go...anonskiMaraton#
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#3
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Koszonom, hogy eljotettek..
Az ido katasztrofalis volt: eso, hideg 14 fok, szel, stb...De megis osszejott 126 bringa-hos:
60 hosszutavos, 40 kozeptavos, 21 saros (mtb) es 5 csaladitavos.

Nehany fenykepet mar felraktunk, de lesz majd tobb is:
Picasa Web Albums - PD Lendava - 8. Panonski m...

Remeljuk jovore jobb ido lesz. Jovore a terv szerint a Pannomaraton startja Magyarorszagon - Lentiben lesz.

Megegyszer koszonom, hogy eljotettek. Remelem a Thermal furdoben jo ereztettek magatokat.
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#4
Feruccsó

Feruccsó

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szia Feri!

Nagyon köszönöm a szívéjes választ, adatokat!
Várom már, kiváncsi vagyok az egész rendezvény hangulatára is, remélhetõleg az idõ is kegyes lesz hozzánk.

üdv,
Halász Feri
Ami nem öl meg, erõsebbé tesz...

#5
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Szia
Szivesen varunk beneteket. A rajt-cel mindegyik tavnal egyforma - Muraszentmarton, Horvatorszag..ki lesz jelolve a helyszin (a Termal furdo mellet)..
Maraton utan var egy jo furdes a Termalfurdoben Szentmartonon, uzsona, ital, erem es nyeremenyjatek (bringa, Wellness csomag, stb.), es persze meg a kulturprogram (zene, tanc,..)

Ha jottok, aljatok meg egy italra/dinyere/bananra a lendvai frisitoponton, ahol dolgozni fogok.

Kuldom a terkepeket, szintrajzokat, tavokat:

HOSSZUTAV
GPSies.com GPS - cycling - Track 8. PMTD 24.07.2011; dolga trasa 102 km - 40313 Sveti Martin Na Muri, Grkavescak, Medjimurska Zupanija

KOZEPTAV
GPSies.com GPS - cycling - Track 8. PMTD 24.07.2011: Srednja trasa 56 km - 9220 Lendava, Lendava

MOUNTAINBIKE
GPSies.com GPS - mountainbiking - Track Halicanum maraton - 40313 Sveti Martin Na Muri, Grkavescak, Medjimurska Zupanija
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#6
Feruccsó

Feruccsó

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szia Feri!

Ha a JóIsten is úgy akarja idén sikerül ott lennem.
A rövidebb táv rajt-cél területe is megegyezik a 100-aséval? ehhez a távhoz van esetleg a 100-ashoz hasonló útvonal, és szint adat.
lehet mást is érdekelne.

Tegyél fel egy hivatkozást ha van mód, köszi!

Üdv,
szintén Feri :)
Ami nem öl meg, erõsebbé tesz...

#7
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
8. HÁROMORSZÁGOS PANNON MARATON, 2011.07.24 - VASÁRNAP; Mura-Szentmarton, Horvatorszag

Bocs..hibaztam..a maraton iden lesz.. 2011.07.24 - VASÁRNAP;
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#8
totomi1

totomi1

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Szia, Feri! A fõcímben a 2010-et írd át lécci 2011-re, mert ez így megtévesztõ lehet!
Köszi! Sajnos idén nem tudok ott lenni :-(( - pedig ez egy nagyon jó és színvonalas verseny!
Kívánom, hogy legyen szép idõtök és legyetek jó sokan! Tomi

#9
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
A Háromországos Pannon Maraton egy nemzetközi kerékpáros rendezvény, amely célja a kapcsolatok építése közöttünk és a szomszédaink között. A rendezvény »a Szlovenia Kerékpározik« projekt keretein belül nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre. A maraton résztvevõi hangulatos magyar és muravidéki falvakon keresztül fognak keresztül bringázni a Pannon síkságain, majd a Mura folyó átlépése után, feltekernek a medjimurjei borútra, hogy a rendezvény után végén igazi wellness élményekkel gazdagodjanak a Terme Muraszentmarton termálfürdõ medenceiben. A maraton egyes útvonalai eltérõ nehézségi fokozatokat képviselnek, hogy a maratonon mindenki megtalálja az erõnlétének és teljesítõképességének megfelelõ távot. Az országúti kerékpározás szerelmesei mellett a hegyi kerékpározást kedvelõkre is gondoltunk és a résztvevõk részére, egy kifejezetten terepkerékpározásra alkalmas útvonalat is kijelöltünk.

A vállalt táv teljesítése után visszaérkezõket ebéddel, frissítõkkel, éremmel, kulturális programokkal várjuk, majd pedig rendezvény végén értékes díjakat sorsolunk ki a résztvevõk közt.

Gyere el Muraszentmartonra a 8. Háromországos Pannon Maratonra, és fedezd fel környékünket egy kellemes kerékpározással és szórakoztató programokkal egybekötött nap során.
A határátlépés miatt érvényes szemelyi igazolvány vagy útlevél minden résztvevõ hozzon magával.


Táv / Start

Hosszutáv- 102 km; Szlovenia-Horvatorszag-Magyarorszag / 9.00

Közeptáv - 50 km; Szlovenia-Horvatorszag / 9.10

Mountain bike XC - 30 km / 9.20

Családi maraton - 15 km; / 9.30

Tovabi informacio:
Fõszervezõ: Biciklistiki klub - Mura Avantura | slubene web stranice - Klub
Szloven szervezõ: 8. PANONSKI MARATON TREH DE®EL - KOLESARSKI KLUB LENDAVA

Nevezés : A helyszínen a rendezvény napján 07.00 -tól 8.45-ig - 15,00 Eur vagy horvat kuna


Hosszutáv térkép és színt: GPSies.com GPS - cycling - Track 8. Panonski maraton treh de¾el, 24.07.2011 - 40313 Sveti Martin Na Muri, Grkavescak, Medjimurska Zupanija

Igy volt tavaly: Picasa Web Albums - FeriTiv franklin - Kolesarski Kl...

Fenykepek 2010: https://picasaweb.go...rferi/7PMTD2010
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#10
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Media - szlovenia magyarok hetilapja Nepujsag - 2010.07.22.:
Picasa Web Albums - FeriTiv - Kolesarski Kl...

Háromországos Pannon Maraton
Összesen 346 induló ült bringára


A legtöbben a középtávot választották, nem úgy Siegfried Schubert, aki 81 évével a legidõsebb résztvevõje volt a versenynek és a hosszú távon indult.

Vasárnap került sor a 7. Nemzetközi Pannon Maratonra, amelynek a múltból eredõen hídépítõ szerep jutott a három ország települései között. A Szlovénia Kerékpározik 2010 sorozat keretében szervezett rendezvénynek a felhõs idõjárás ellenére összesen 346 résztvevõje volt: a hosszú távon 124, a közepesen 184, a mountain bike trasszán 18, míg a családi maratonon 20 résztvevõ ült nyeregbe különbözõ magyar (Bakony Bike, Mocorgók), horvát (BK Mura Avantura, BK Letina) és szlovén (Tondach, TimMlin, Radenska) klubokból, de természetesen sokan önállóan érkeztek és szerepeltek, többen Ausztriából is. A maraton legidõsebb résztvevõje a 81 éves Siegfried Schubert volt, aki a leghosszabb utat kerékpározta végig, a csapatlétszámot illetõen pedig 35 fõvel a Tondach jeleskedett.
A maraton minden résztvevõje emlékérmet kapott, majd jutalmul ingyenesen fürödhetett a lendvai gyógyfürdõben vagy meggyõzõdhetett a Spa Lyndva Gel masszázskrém hatásáról.
A Sport- és Rekreációs Központban szervezett kultúrmûsorban felléptek horvát mazsorettek, magyar néptáncosok, valamint bemutatkozott a Pomelaj egyesület Velika Polanáról, a lendvai O.N.C. csapat pedig bemutatta a tuning-kerékpárokat.
A fõdíjat, egy Scott márkájú kerékpárt, amelyet a Freerider üzlet és a Proloco Trade importõr ajándékozott, Kozar Jurij nyerte meg. A Ljubljanában élõ, de muravidéki gyökerekkel rendelkezõ fiatalember – aki egyébként második lett a hegyi kerékpározáson – rögtönzött bemutatót tartott új bringájával.
A szervezõk már most mindenkit sok szeretettel hívnak a 8. Nemzetközi Pannon Maratonra, amelynek jövõre a horvát Szentmárton lesz a házigazdája, a szervezõje pedig a BK Mura Avantura.

VIDEO a TV Szlovenia-n magyar nyelven is; 23 percnel kezdodik:
Mostovi - Hidak :: Multimedijski predvajalnik, MMC RTV Slovenija

Fenykepek:
Picasa Web Albums - FeriTiv - 7. PMTD 2010
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#11
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Kedves bringások, bringás egyesületek

Mi - a Lendvai Kerekpár Klub - megköszönjük a résztvételüket a 7. Háromországos Pannon Maratonon.
Rossz regeli idõ elenõre 346 bátra kerekpáros nevezett; a hosszútávon 124, a közeptávon 184, mountainbike távon 18 és a családi távon 20.

Reméljuk jól ereztétek magukat, és tetszett a rendezvény.. Szivesen várunk beneteket jövõ éven is, amikor a start Horvátországban lesz.

A maratonról a Lenti.hu | Lenti v honlapján olvashatják a beszamolót, az adatokat és az erzéseket:
Lenti.hu | Lenti v

A fényképek megtekinthetõk a következõ honlapokon:

Picasa Web Albums - FeriTiv - 7. PMTD 2010

Picasa Web Albums - Jo

Spletni albumi Picasa - Laszlo - 7. Panonski

Lenti.hu | Lenti v


Megegyszer köszönjük

Kerekpáros üdvozlettel Lendvarol, Szlovenia
Feri Tivadar
7. PANONSKI MARATON TREH DE
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#12
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Képek :

Picasa Web Albums - FeriTiv - 7. PMTD 2010

#13
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Mi is jól éreztük magunkat nagyon . A mtb pálya igen tetszett, jót dagonyáztam az erdõben :) A szõlõdombra mikor felmásztam csodás panoráma volt ....A kaja, fríissítés elsõosztályú. Sajna a tombolán nem nyertem semmit :( Jah, meg azért a ha már a ffiaknál megemlítették az elsõ befutót, akkor a nõknél is illett volna ....

#14
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Szia Feribácsi! :)

..ha inspirációra van szükségtek, hogy megfelelõen motiváltak legyetek a következõ ilyen színvonalas maraton megszervezésében akkor nem leszek rest szép szavakal illetni a vasárnapi megmérettetést amit kínáltatok nekünk résztvevõknek!
Motiváció : K(u)rva jó volt, csak így tovább!!!!!!!!!:)
Elõször voltam a rendezvényen, de nem ez volt az utolsó, azt meg ígérhetem. Észrevételem szerint, nagyon jó a szervezés, kedves emberkék mindehol, nem dudálnak az autósok, frissítõnél habzsi-dörzsi! :) Mivel alapvetõen hegyikerékpározom és ez volt az elsõ országúti verseny amin(országúti kerékpárral) részt vettem és nagyon élvezetesre sikerült, fõleg a hatalmas tempó miatt amit sikerült tartani. Ha esteleg leszenek feltöltött képek valahol-valakinek a maratonról, mert sok fényképészt láttam a verseny alatt akkor szúrhatnál be ide valami linket ahol meg lehetne nézni õket.

Üdv: Enyedi Ferenc, Pétfürdõ, Bakony Bike KE.

#15
tivadarferi

tivadarferi

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Koszonom, hogy eljotettek.
Amugy a maraton jol sikerult es remelem jol ereztettek magatokat.

Hamarosan elkeszitek egy kis beszamolot, felrakjuk a fenykepeket, stb. Es irok kicsit tobbet is.
De most eloszor ki kell kicsit pihennunk :-)

Megegyszer megkoszonom a resztvetelt es a biztato szavakat. Ez a legszebb motivacio a tovabi munkara.
Ride your way... http://feritiv.wordpress.com

#16
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Jövõre Horvátországban rendezik,különben meg megmondtam elõre !:)

#17
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Nagyon jó volt a rendezvény,köszönöm! Jövõre is ott leszek! mail-ben küldök még véleményt!

#18
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Na, már sikerült találnunk :) Mi ott leszünk, kíváncsian várom !


Feri!

Elõneveztem és alig várom,h. holnap legyen!!! ;-)

Nem fogtok unatkozni,mert ez a rendezvény mindig jó .

#19
tomasso966

tomasso966

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Feri!

Elõneveztem és alig várom,h. holnap legyen!!! ;-)

#20
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Na, már sikerült találnunk :) Mi ott leszünk, kíváncsian várom !