Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

GT Avalanche 3.0 V-fék


  • Lépj be és szólj hozzá
11 hozzászólás a témában

#1
zor19

zor19

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
jó cucc az IP kamera, de én inkább felvinném a lakásba társasháznál. Az, hogy van róla felvétel, ahogy elviszik, ha te nem ismered fel a tettest, akkor szerintem a rendõrség nem fog egy kerékpárlopás esetében nyomozgatni, csak félreteszi egy hétre és lezárja az ügyet. Sajnos az a riasztó sem megoldás, nekem volt ilyenem lakatba integrált riasztóként (ha elvágják a sodronyt, akkor is riaszt), de ha csak megmozdította a szél vagy valaki véletlen nekiment, 120db-lel sikított.

#2
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Enyém wireless-ip kamera, bárhol is vagy lesheted online, ha van neted természetesen(pl nyaralás alkalmával külföldön tartózkodva-akár a lakást is)... megfelelõ antennák alkalmazásával a 3 emelet nem lehet gond!
A klasz még ebben az ip cuccban, hogy mozgásérzékelõ funkcióval rendelkezik és automatice beindul és felvételt rögzít !(beállítás kérdése, érzékenység stb)

#3
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
igen, arra is gondoltam. sajna 3.em és lift nuku. :-( hely sincs túl sok (még ha lenne erkély), de lehet akkor is az lesz belõle. feltéve ha veszünk és milyet. ha egy kb. hasonló értékben akkor lehet inkább felcipelem mindig (pincébe is macera levinni) és fent meg kerülgetem. de utóbbiról még az asszonyt is meg kell gyõzni... :-)
kamerára is gondoltam, de a vezetékelés nem lenne egyszerû a harmadikra...
meg majd meglátjuk mit tudunk kitalálni a pince zárásra, lehet meg tudjuk ott is oldani a hevederzárat vagy vmi hasonlót, + én szívem szerint beborítanám valami vaslemezzel a rácsot.

#4
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Amióta megvan a régi-új bicajom... a garázst bekameráztam (16e ft os ip kamera) éjjel nappal figyel... persze ettõl még el lehet lopni, de lesz még egyéb nyalánkság is... illetve ha elfér, akkor a lakás még viszonylag jó alternatíva a tárolásra... persze macerás is lehet, de megéri.

#5
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
igen, valami ilyesmire gondoltam. köszi.
az egészben az a legrosszabb, hogy eléggé vívódom, hogy vegyek e új bringát és egyáltalán milyet... :-(
ráadásul ezt pont szülinapomra kaptam páromtól. így ha lehet még rosszabbul viselem.

#6
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
egynek jó....

TÁVIRÁNYÍTÓS KERÉKPÁR / ROBOGÓ / MOTOR RIASZTÓ *

http://duke-import.f...duke-import.avi

#7
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
én valami hangos szirénán gondolkodtam, amit lehet egy távircsivel kapcsolgatni, mint az autó riasztót és rákötni a pince ajtóra.

#8
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
tényleg bohózat, hogy naponta visznek el értékesebb bicajokat...

Visszatartó, félmegoldás lehet valamennyire a helyiség bekamerázása....

#9
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Biztos ami tuti a mobil számom is megadom: +36203306473

Üdv,

#10
csige

csige

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sajnos ez van. :-( És ahogy olvasgatok nem egyedi az ilyen eset, hogy társasház zárt pincéibõl.
A remény hal meg utoljára, még jó hogy a lámpákhoz és a computerhez tudok elvileg új tartót/érzékelõt venni!

Szerk:
A bringához még annyit, hogy a kulacstartóhoz van rögzítve egy fekete pumpa tartó, benne egy ~ 20 cm kis pumpával.

#11
tirA

tirA

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Bocs ha nagyon vulgáris lennék ... de eszem-f*szom megáll,hogy gátlástalanul lopkodnak mindenfelé.
Költse gyógyszerre! Csak elõtte kerüljön vissza a bicó..

#12
vendég_csige_*

vendég_csige_*
  • vendég
Hali!

2011.06.08-ra virradó éjjel feltörték a társasház pincesorát (XIV ker.), köztük a miénket is. Rácsról a fület lefeszítették, lakat sértetlen. A két bicó össze volt kötve egy ujjnyi vastag sodronnyal is amit elfûrészeltek (Decathlon-os B'TWIN SP5 kulcsos). Csak az enyémet vitték, páromét nem. Rendõrségen bejelentve.

Leírás: GT Avalanche 3.0 2011 V-fékes bringa, fekete. 3 hetes. Vázszám: SNMNG11B1224, Hátsó villán egy XFACT feliratú protektor. Elsõ, hátsó Cateye lámpa tartó és egy Sigma computer tartó van rajta. Bár ezeket lehet leszedik. Jobb oldalon a váltókar mellett egy fekete csengõ. Fekete Merida kulacstartó.
Váltók, fékek, teló mind gyári.
Kép: http://www.bringareg...bee190cf6c2.JPG

Ha valaki bele botlana akkor email: m.gaben[kukac]gamail[pont]hu
Jutalom is szóba jöhet a becsületes megtalálónak. ;-)

Üdv,
...és köszi