Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Indukciós lámpák - Reelight

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
swacsa

swacsa

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Most nem jut eszembe, hogy melyik oldalon láttam, de van olyan szett, ami nem csak villog, hanem világít is, ha jól emlékszem 15-20 e Ft között, sõt, olyan is van, ami 1-2 percig tárolja a töltést, és utána is világít.

Szerk: Megvan az oldal, 15 ezertõl van folyamatos fény, nem tudom mennyire számít reklámnak, ha belinkelem..


Na hát igen, erre céloztam h az áruk még elég borsos... :)
Annyiért már egy bicajt tudok venni...

#2
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Most nem jut eszembe, hogy melyik oldalon láttam, de van olyan szett, ami nem csak villog, hanem világít is, ha jól emlékszem 15-20 e Ft között, sõt, olyan is van, ami 1-2 percig tárolja a töltést, és utána is világít.

Szerk: Megvan az oldal, 15 ezertõl van folyamatos fény, nem tudom mennyire számít reklámnak, ha belinkelem..

#3
swacsa

swacsa

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Biztos többen ismeritek már az indukciós elven mûköd lámpákat, amik habár a KRESZnek nem felelnek meg (csak villogni tudnak, folyamatos fényt nem bocsának ki - legalább is a most elterjedt változatok), mégis környezettudatos és egyszeri befektetéssel megoldják a bicaj világítását.(Shop Indukciós bringalámpák - Bigyóblog)
Viszont az áruk még nagyon borsos.

Tud valaki olyan helyet, ahol ezt olcsón meg lehetne vásárolni?