Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Commencal Furious VIP


  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
geri: jutottatok valamire ?

#2
zor19

zor19

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
azért ha elkapjátok, adjatok neki az összes bringás nevében..

#3
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Halih_OO !

Lehet, hogy semmi köze a sráchoz a nõnek, de azért arra kerekeznék....

Feketéné Seres Mária
Település: Esztergom 2500
Utca/tér: Budai Nagy Antal utca 11
Telefonszám: (33) 411-850

Mivel nem titkosak az adatai, így megosztottam...hátha

#4
dhgeri118

dhgeri118

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Holnap 1-2 haverommal bemegyünk egomba eltöltünk ott pár órát azon a helyen ahol látták. Nekünk érettségi szünet van úgyhogy nagyon ráérünk és ha van valami akkor megpróbáljuk elkapni

#5
dhgeri118

dhgeri118

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Jocek én írtam a Tokod Team összes bringásának mivel a csapatban vannak egomi emberek is és a szlovákoknál a párkányi bringásokkal is jó a kapcsolat. Ma látták is egy pillanatra a bringát !!!! Küld el légyszi a számodat privátba mert felhívna a haverom aki látta és ha megpillantják többiek elkapják azonnal szólnak is. Rajta vagyunk a témán segítünk amint tudunk valamit !

#6
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
azért durva milyen naiv emberek vannak. személyi meg gondolom "valós". annyi esze már csak volt, hogy nem a sajátját adja át.

#7
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
akkor leirom hogy kb mi is történt:
jött a gyerek,kipróbálásra kölcsönkér,a tulaj elkérte a személyiét,a gyerek odaadta,egy ideig körözött a környéken ,majd eltûnt!

Kánya:
nem tudom ki a gyerek,életemben nem láttam
jocek NEM EGYENLÕ Major Ádámmal!!!
Nem kerestem meg,nem is fogom,lesz aki megtalálja, hidd el.
Nem olvasom gyakran facebookot.

hex:
fogalmam sincs



#8
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Még azt írdd le, hogy a személyiben lévõ fotóhoz képest a csákó, hogy néz ki ? Gondolom az egy régebbi kép... most 20éves formán nemhiszem, hogy ilyen bárgyú a fazonja....

#9
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Most akkor mi van??
Tudod hogy ki a gyerek, és nem kerested meg?
Írd le bõvebben mi történt!

#10
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
õ lenne az:
Feltöltött kép



#11
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Feltételezem
1: elvitte egy próbakörre "vásárlás" elõtt a személyit te elkérted tõle, de sosem jött vissza
2: üldözés közben megragadtad a pénztárcát a gatyájához rögzítõ láncot ami elszakadt így a tárcája a kezedben maradt.
11:38:11 IM 2012

#12
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Szia !

Engem is érdekelnének a részletek, hátha tanulunk belõle... kár, hogy ritkán olvasni részletesen ezekrõl az esetekrõl...
Én a hegyen lakom, ha látom "elgáncsolom" :)

Esetleg fotó?? ... sokat segítene...
Üdv,
H.

#13
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hogy történt?

#14
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
ELLOPTÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Commencal Furious VIP
vázszám: D73H09957 897M57
Az országban igen kevés ha nem ez az egy van belõle, különös ismertetõjegye a tag fölött lyukas felsõcsõ így átfestve is felismerhetõ! 2005 boxxer team volt benne, diabolus hajtókar, da bomb fejcsapágy, retro dura ace váltó országúti 9es sorral, E13 LG1 terelõvel, El Camino fékek elöl hayes V8 tárcsa hátul sima alligator tárcsa. Easton nyeregcsõ, The nyereg, diabolus kormány, SIC integrált boxxer stucni. A hátsó keréken a szelepnél el lett cseszve a fûzés, és a ott van keresztbe fûzve!

A gyerek személyije nálam, elvileg budapesti, Fekete Ferenc Ádám, anyja neve Seres Mária, szül. 1991. dec. 8 Esztergom. Kép lásd fent!
Kérem aki látja a bicajt vagy a vázat vagy alkatrészeket, esetleg ismeri a gyereket az szóljon vagy hívjon rendõrt vagy üsse le vagy valami. Jutalmazom a nyomravezetõt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyanítom hogy Jánoshegy környékén elõ fog fordulni!!!!

Az elkövetõ:
Feltöltött kép

Tulaj:
Major Ádám
Ádám Major | Facebook