Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Honnan-Hová hogyan?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás
Nagyon köszönöm!!! Valami ilyesmire számítottam. Kocsival, villamossal sokat járok benn, de drótszamáron kicsit más a szitu.

#2
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
budai oldal bicikliút végig a gellért térig (müegyetemnél metroépítés miatt kicsit kellemetlen), aztán át a szabadság hídon, kálvintér, és be balra kecskeméti utcába. ez egyirányú, nem túl forgalmas és pont odavisz a szabadság térre

#3
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás
Nem találtam olyan topicot, ami arról szólna, hogy hogyan jutok el A-ból B-be a legjobb (leggyorsabb, legkényelmesebb, leglátványosabb szempont szabadon behelyettesíthetõ) módon. Ha létezik ilyen, kérem a modikat hogy töröljék ezt és világosítsanak fel, hol ciripeljek.
Amit szeretnék megtudni azoktól, akik sokat bringáznak Pesten és Budán: a Lágymányosi hídtól kényelmes (amennyire lehet, autóktól távol, bringaúton) útvonalon hogyan jutok el a Szabadság tér környékére? Szemezek a Budai rakparttal, de az építkezések miatt nem tudom, mennyire járható.