Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

10 Órás verseny Zalaegerszeg

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#61
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Hát jó ha nem tömödik el a kerék akkor nincs baj:), de esõt mutatnak még mindig sajna:(

Zoli küldtem egy levelet elvileg lenne egy õnkéntes beszélj vele



Még meglátom, hogy milyen lesz a radar kép. Ha nincs sár, akkor nem akarom feleslegesen koptatni.... Bár nem tudom, hogy tapad a praracer mondjuk szárazon. Nagykovácsiban a száraz részem is betapadt, bár paráztam a murvásabb részeken :)


#62
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Én még azt nézegedtem a 75 õs uton menni tovább az autópályáról,és utána van egy keresztezõdés a 74 es utón fõl Zalaegerszegnek Km ben rövidebnek tünik és nem kell átmeni az egész városon:)

#63
Hooker

Hooker

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Zsééé teljesen korrekt útleírását annyival módosítanám, hogy a maratonnal egy idõben fesztiválozik a város is és a mekdonáldszos út le lesz zárva vasárnap éjfélig. Ezért az itiner a következõ képpen változik:
Budapest felõl: fõúton haladsz egyenesen a 3db körforgalomnál is egyenesen tovább. Felüljáró után jobbról lesz egy templom (ez a 3. lámpás keresztezõdés, sarkon egy mcdonalds) itt NEM BALRA!, hanem mész tovább még egy lámpát, tehát a 4. lámpánál BALRA!!! itt végig csak egyenesen, majd az utca végén lesz egy lámpás keresztezõdés (balról uszoda, jobbról 3 emeletes régi ház), Itt JOBBRA! Innentõl elég sokáig csak kifelé a városból, elhagyjátok a Zalaegerszeg vége táblát, onnantól még kb 1km aztán BALRA van a Napközis tábor. Természetesen ki lesz táblázva. Honlapon van telefonszám, ha nagyon nem menne.

ennyi lenne a korrekció, remélem nem okoz senkinek sem gondot!

üdv, Hooker

#64
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

azért teszünk oda 3 féle kerékszettet :)


Hát én a sár gumira szavaztam esõt mondanak max kicsit csuszkálok vele ha fölszárad de nem ugy néz ki :)
max a kopot rocket ronomat leviszem de a belsõ nélküli rendszert elég gáz szétkapni tejet leengedni stb ...
inkább sárgumizok:)

#65
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nyugi, jó darabig bírja a talaj. Tavaly pénteken özönvíz volt, a kocsikat úgy kellett kitolni a fél méteres! vízbõl a városban. Vasárnap teljesen járható volt a pálya még a semislick gumikkal is.

azért teszünk oda 3 féle kerékszettet :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#66
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Zsé! Nem bírok aludni, segíthetnél gumiválasztásban! :D

#67
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Hát jó ha nem tömödik el a kerék akkor nincs baj:), de esõt mutatnak még mindig sajna:(

Zoli küldtem egy levelet elvileg lenne egy õnkéntes beszélj vele


Nyugi, jó darabig bírja a talaj. Tavaly pénteken özönvíz volt, a kocsikat úgy kellett kitolni a fél méteres! vízbõl a városban. Vasárnap teljesen járható volt a pálya még a semislick gumikkal is.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#68
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

ha esik akkor, hagylak érvényesülni a pályán:)


Hát jó ha nem tömödik el a kerék akkor nincs baj:), de esõt mutatnak még mindig sajna:(

Zoli küldtem egy levelet elvileg lenne egy õnkéntes beszélj vele

#69
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ha valaki indulna a versenyen párosban, de nincs kivel, az jelezze.
Én mennék, de a párom lesérült.

#70
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Köszi az infót ugy tünik esni fog rendesen és fel lesz áztatva a pálya :(
remélem száraz fülel meguszuk a bulit de sajnos az idõjpsok mást mondanak


ha esik akkor, hagylak érvényesülni a pályán:)


#71
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Köszi az infót ugy tünik esni fog rendesen és fel lesz áztatva a pálya :(
remélem száraz fülel meguszuk a bulit de sajnos az idõjpsok mást mondanak

#72
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Az amatõrökre gondolva a pálya kb nulla technika. A talaj agyagos/földes, ha marad a jó idõ akkor apró mintás gumi, mert kemény, ha felázik akkor valami vékonyabb és mintás gumi kell, de simán járható akkor is. Meredek emelkedõ nincs, csak egy hosszabb lankásabb, majd a pálya 2. fele sík és lejt és meg is van 1 kör.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#73
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Szia!
Budapest felõl: fõúton haladsz egyenesen a 3db körforgalomnál is egyenesen tovább. Felüljáró után jobbról lesz egy templom (ez a 3. lámpás keresztezõdés) itt BALRA!(sarkon egy mcdonalds) itt végig csak egyenesen, majd az utca végén lesz egy Y keresztezõdés, ahol egy szobor is van. Itt JOBBRA! Innentõl elég sokáig csak kifelé a városból, elhagyjátok a Zalaegerszeg vége táblát, onnantól még kb 1km aztán BALRA van a Napközis tábor. Természetesen ki lesz táblázva. Honlapon van telefonszám, ha nagyon nem menne:)
üdv


Köszi szépen

#74
illuzioo

illuzioo

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Pályáról lehet tudni valamit? Készülök indulni szólóban... térképet láttam az oldalon, ezen túl érdekelnének infók :)

#75
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Szia!
Budapest felõl: fõúton haladsz egyenesen a 3db körforgalomnál is egyenesen tovább. Felüljáró után jobbról lesz egy templom (ez a 3. lámpás keresztezõdés) itt BALRA!(sarkon egy mcdonalds) itt végig csak egyenesen, majd az utca végén lesz egy Y keresztezõdés, ahol egy szobor is van. Itt JOBBRA! Innentõl elég sokáig csak kifelé a városból, elhagyjátok a Zalaegerszeg vége táblát, onnantól még kb 1km aztán BALRA van a Napközis tábor. Természetesen ki lesz táblázva. Honlapon van telefonszám, ha nagyon nem menne:)
üdv
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#76
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Valami pontos utvonalat tudnak v ki mondani hogy Zalaegerszegen hol van a tábor?
Köszönöm