Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Buda castle downhill a clark ádám térig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
elmarad, mert a hatóságok nem szeretnék, ha utána oda járnának dhzni az emberek.
siralmas ez az ország komolyan :(

#2
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ezt benéztem:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#3
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
az csak a hír dátuma.
"gyorsasági városi lejtõzés az ország 30 legjobb bringásával május 14-én -"

#4
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Akkor ez két hete volt?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#5
Procross

Procross

    shop

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

BUDA CASTLE DOWNHILL A CLARK ÁDÁM TÉRIG




- Gyorsasági városi lejtõzés az ország 30 legjobb bringásával május 14-én -




Budapest, 2011. április 22. – Budapesten eddig nem látott versenynek ad otthont a Budai Vár és környéke: a Sikló felsõ kijáratától a Clark Ádám tér 0. kilométerkövéig tartó maximum 40 másodperces szakaszon az ország 30 legjobb downhill kerékpárosa mérkõzik meg egymással május 14-én a leggyorsabb lejtõzõ címéért.

A pontban 12.00 órakor induló egyenes kieséses versenyen (30-15-6-3-1) a ridereknek nemcsak egymást és az órát kell legyõzniük, hanem az épített pálya kidobóit, mandínereit is, mielõtt a várfal mellett felállított 6 méter magas rámpáról leugorva megérkeznek a célba.

A legjobbak igazi DH-s ajándékokkal lesznek gazdagabbak: az elsõ helyezett az 50 ezer Ft-os Procross vásárlási utalvány mellett egy 40 ezer Ft értékû professzionális TSG sisakot kap, míg a második egy TSG Kraken bukósisakot és egy TSG gerincvédõt, a harmadik helyezett egy TSG Evolution sisakot, a negyedik pedig szintén egy TSG dirt bukósisakot vihet haza. A leglátványosabb stílusban lejtõzõ biciklis különdíjként szintén egy TSG sisakkal lesz gazdagabb.

Program:
12.00 -14.00 Edzés
14.45 - 17.00 Verseny
17.15 - 17.30 Eredményhirdetés

www.procross.hu




Tel: 0670 533 56 85