Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Defektmentesítés, átverés vagy valóság?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Nevezzük nevén. Leélvezett a biciklid. :D
Használj kevláros Scwalbe gumit, ezek a löttyök nehezek és kétséges a hatékonyságuk.




---Ez egy szuverén vélemény volt, mely nem tükrözi a többség véleményét!---

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
A szögnél kisebb dolgokra, pl. tüskékre van ez kitalálva.
Lehet, hogy az sokat segített volna, ha egybõl megállsz és a lyukat legalsó állásban hagyod, így oda több anyag jutott volna. Valaki írt errõl a fórumon. Majd hozzászólnak, akik régen használnak ilyen cuccot.

Amúgy ezért kár volt új topicot nyitni, ez a "Gumitopik" -ba simán belefér.
http://forum.bikemag...2/index535.html
Szerintem hamarosan be is fogják zárni.
Marci

#3
csabcsa

csabcsa

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
YouTube - Joe's No-Flats Company Presentation Movie
A fenti videón fellelkesülve vásároltam egy 500ml JOE'S super tejet, kimondottan azért mert a termék honlapján ajánlották a belsõvel szerelt rendszerekbe is. Rendszer felépítése belsõvel - No-Flats
A tapasztalatom a következõ. Miután installáltam a terméket szigorúan betartva a minden elõírást és nem sprórolván max. töltetet alkalmaztam, biztos ami biztos alapon.
A defektet nem kerestem, de a meglepetésre nem kellett sokat várnom kb. 2napot egy éjszakai órában be is ütött a kerekek ördöge egy szög jelenlétében.
Elsõ reakcióban fel sem fogtam mi történik, csak olyan hangra lettem figyelmes, mint mikor valami ragasztószalagot fel kap a kerék és a sárvédõhöz dörgöli, de a sötét miatt elsõre nem ismertem fel a szitut, tehát tekertem tovább.
Sokáig sajnos nem tudtam mert kb. 300 méter után tök lapos lett a kerekem.
A feketelevest csak otthon észleltem, az egész brimgám és jó magam is tök ragacs lettem a kispiccelõ "super tejtõl", a bringáról másnap miután rászáradt, könnyen letudtam dörzsölni, de a nagymosást már nem úsztam meg.
Ezek után kérdem én, átverés avagy valóság a defektmentesítés?
Üdv: csabcsa