Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kürtõs Kupa és Single Speed bajnokság | Gyenesdiás | 2012. április 29.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#81
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Andris Neked odadom' olcsóbban :)

Aki késztetést érez alkatrészbeszerzésre és az anyagiak is rendelkezésére állnak és szeretne egy pár A2z piros Cr-Mo tengelyes gyorszárat, egy Chris King NoThread almazöld kormánycsapágyat vagy egy új xtr hajtómûvet az írjon és magammal viszem.

jah, hogy fizetõs? :D

nagyon meg akarsz szabadulni ezektõl a cuccoktól, hogy ennyire uszolod õket ;)

sorry, hogy nem olvasom át, de rohanok... van amatõr futam?

csak amatõr futam van :) 2-3-6 körös

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#82
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
sorry, hogy nem olvasom át, de rohanok... van amatõr futam?

#83
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
150 méter szintkülönbséggel idei elsõ versenynek elég lesz nekem a 3 kör :) Mennyire komoly mezõny szokott a kürtös kalácsra gyûlni? Maratonokon még csak-csak leelõzöm a fél rövid távot, de itt nem szeretnék utolsó lenni.

Ha valaki a fórumról felismer (fekete Epic Marathon, Fehér Fox, Angry Bee Sound) kiabáljon!

Andris Neked odadom' olcsóbban :)

Aki késztetést érez alkatrészbeszerzésre és az anyagiak is rendelkezésére állnak és szeretne egy pár A2z piros Cr-Mo tengelyes gyorszárat, egy Chris King NoThread almazöld kormánycsapágyat vagy egy új xtr hajtómûvet az írjon és magammal viszem.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#84
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Úgy néz ki megyek én is kalácsot enni :) Még meg kell fontolnom, hogy hány körösön is szeretnék indulni. Egy Radmarathon Neusiedl-t kell beáldoznom érte.

Maggi, tervezel jönni, mert akkor viszem az A2z piros gyorszárakat. Valakinek egy zöld Chris King kormánycsapágyat ne vigyek? :)

nekem elhozhatod.
Maggi szerintem fizikai okok - istentelen messze van - miatt nem fog jönni :)
amúgy nem kérdés, 6 körösön kell menni... :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#85
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Úgy néz ki megyek én is kalácsot enni :) Még meg kell fontolnom, hogy hány körösön is szeretnék indulni. Egy Radmarathon Neusiedl-t kell beáldoznom érte.

Maggi, tervezel jönni, mert akkor viszem az A2z piros gyorszárakat. Valakinek egy zöld Chris King kormánycsapágyat ne vigyek? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#86
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
nah pénteki leutazással zalaegerszegre már biztos ottleszek a vasárnapi futamon!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#87
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...ennyi Balut....eszem megáll...ami nics is :) ....Bruce! nálam elférsz, de egy nappal korábban megyek+van egy kb 2 méteres kiskutyám + hangfalak + V8 8db leömlõ, subaru vrc renszerrel...tehát füldugó szükséges.... 06209443770
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#88
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Halihó!

Van olyan a versenyt vasárnap közelítõ autós társaság, aki(k)hez befér még egy személy? :) Bringa nélkül, csak rólam és a táskámról lenne szó :-)

Köszi-köszi :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#89
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Köszi szépen.

(Ezek szerint örökifjú vagyok, sose bírok beleöregedni a következõ korosztályba :-))
De a kategorizálás tulajdonképpen mindegy is, mi legfeljebb csak azt a célt tûzhetjük ki magunk elé, hogy becsülettel végigmegyünk, anélkül, hogy különösképp kiröhögtetnénk magunkat.
(Na, m'ék edzeni. A változatosság kedvéért futok egyet, szalagon. Nem kell meglepõdni, itt még csak este 7 van.)

Na, ez a futógép se lesz a nagy barátom, azt hiszem...
Vagy csak én vagyok hülye hozzá, úgyhogy egyelõre nem adom fel.
(Eddig nem tudtam kipróbálni, ma vettem csak futócipõt az outletben, eddig papucsban tekertem azt a pedálos izét.)
Kint kellett volna futni, de olyan vihar jött estére, hogy akár még tornádó is jöhet...
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#90
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Szia Exile!

1. kérdésedre a válasz: A születésed évét nézzük!
2. kérdésedre a válasz: Nem kell indulnia a SS bajnokságon! Elindulhat a sima 3 körösön,de nem a SS-ben lesz kategorizálva!!

Ha további kérdésed van, akkor csak írj és válaszolunk!

Szia!

Szervezõk!

#91
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Sziasztok, két kérdésem lenne a tisztelt szervezõkhöz:

1. A korcsoport a betöltött, vagy megkezdett év alapján számít? Tehát én most töltöttem be a 45.-et, a 46-ban vagyok, akkor most senior vagyok, vagy veterán? (Mondjuk mindegy...) Eddig akárhányszor indultam versenyen, mindig "menekültek" elõlem a korhatárok, amikor 39 éves voltam, 40-nél volt meghúzva...

2. A két bringa közül, amit viszünk, az egyik singlespeed lesz. (A másik váltós monti biztos nem lesz kész addigra, eleve csak a verseny elõtti hétvégén mehetek haza az aktuális számûzetésbõl, csak a szálloda konditermében lévõ rekumbens-szerû tekerentyûn tudok edzeni...) Valszeg a fiam fog menni az egysebissel, neki akkor most kötelezõ lesz a többi singlespeedessel együtt indulnia, vagy jöhet velem, a 3 körösön?
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#92
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Most már hivatalos, hogy a High5 is támogatja a rendezvényt, és jelen is leszünk, teljes menetfelszerelésben.

Fotózunk ezerrel majd, a képek kis felbontásban fent lesznek az oldalunkon, nagy felbontásban mindenki elkérheti (emailben), természetesen ingyen!
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#93
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Nos az idei Kürtös Kupán lesz Singel Speed azaz 1x1 futam!

A futam a 6 körösökkel együtt fog indulni! SS futam csak a 6 körösön lesz!

További info:
www.dynamo-maraton.atw.hu

Várunk mindenkit sok-sok szeretettel!

Szervezõk!

#94
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

idén már itt is többen belefiatalodnak a senior korba az érdekes korosztás miatt, az elsõ 10 böl legalább 5 biztos senior lessz
megyek keresek egy bukit milyen odssra veszi :)


Mint a LOVIN .... tétre-helyre-faladóra :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#95
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Tudom hogy off, de ha már Gyenesdiás felé mentek útba esik Balatonfüred, ahol azon a hétvégén 3 napig tájkerékpáros Világ Kupa van!!! Ha mást nem is, de érdemes odagurulni megnézni a világ legjobb tájbringásait, vagy nyiltban szombaton kipróbálni a tájbringát egy kis átmozgatásnak! (Nem egy maraton világbajnoki résztvevõ ott fogja róni a km-eket ezon a hétvégén, nem beszélve a magyarokról, fõleg a lányokról akiknél Füzy Anna esélyes is lehet akár!)
Mondom útba esik jövet menet ...

Tudom hogy off, de nem hagyhattam ki!

Javasolnám föltekerni a sümegi várba,valamint a vonyarci Szent Mihály dombon lévõ kápolna megtekintését .Rövid de meredek aszfaltos út visz fel,és aki bevállalja,egynyomos lefelé a másik oldalon,ami ha jól emlékszem a kemping bejáratnál ér ki :)

#96
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
idén már itt is többen belefiatalodnak a senior korba az érdekes korosztás miatt, az elsõ 10 böl legalább 5 biztos senior lessz
megyek keresek egy bukit milyen odssra veszi :)

#97
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Szeva Druszán!

Megbeszélés kérdése! Mi rugalmasak vagyunk! A helyszínen megbeszéljük!

Üdv!

Balu

#98
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Sziasztok!

U17: 14-17 év
Felnõtt: 18-34 év
Senior: 35-45 év
Veterán: 46 év –


SZERVEZÕK


Drusza, egy kérdés lenne, ha Senior korú vagyok, és felnõttben szeretnék menni az megoldható?
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#99
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Tudom hogy off, de ha már Gyenesdiás felé mentek útba esik Balatonfüred, ahol azon a hétvégén 3 napig tájkerékpáros Világ Kupa van!!! Ha mást nem is, de érdemes odagurulni megnézni a világ legjobb tájbringásait, vagy nyiltban szombaton kipróbálni a tájbringát egy kis átmozgatásnak! (Nem egy maraton világbajnoki résztvevõ ott fogja róni a km-eket ezon a hétvégén, nem beszélve a magyarokról, fõleg a lányokról akiknél Füzy Anna esélyes is lehet akár!)
Mondom útba esik jövet menet ...

Tudom hogy off, de nem hagyhattam ki!

#100
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Szia Zsiráf!

Jogos van fent 3,5km, de az téves és bocsánat érte!
A pálya biztos hossza 3,3km =1 kör!

Singels peed! Szeva Sala!
Beszélhetünk, hogy csinálhatunk egy singel speed futamot, mely 2 körös lenne!
Keressetek a balazs.lerant@freemail.hu mail-en!

Ennyi!

Sziasztok!

Balu (fõszervezõ)

OK ! Mindent bele .:),aztán buli :beer: