Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vakond futam | Kõbánya | 2012. február 26.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
102 hozzászólás a témában

#41
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
nem kellene mindenen megsértõdni, de ha nem olvasom el akkor meg minek van itt amit leírsz

egyébként meg:Ovisok, ál-transznemûek és egy politikus a kõbánya-bringaversenyen
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#42
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Engem nem érdekel ki mikori forumozó teszek rá nagy ívbe.
A tisztelet az mindenkinek jár!
Amugy meg hogy gyosan gépelek és egyszere 2-3 bilentyüt lenyomok ez van
nem tetszik ne olvasd el.
nem kötelezõ
THX

#43
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Fórum, annak "szól be" akinek kedve tartja. Mellesleg egy cseppet régebbi fórumozó mint Te.

Amit és ahogy írsz (ajánlom figyelmedbe az általános iskolás nyelvtan könyveket) az meg Téged minõsít.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#44
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
zeezoltano de most téged miért bánt hogy ki hogy ír?
mint ha te nem hibáznál ennél nagyobb örömed soha ne legyen.
Kretén egy dolog de majd ha te is v mit elcseszel majd foglak szapulni kiváncsi leszek hogy fog tetszeni;):D:D:D
Tudok én is ki...ot bunkó leni.
De normális is de ha így fogsz beszologatni akkor majd én is neked nem érdekel ki vagy és ki nem.
Térj már észhez ember ki vagy az agyúristen vagy kinek hiszed magad?
Tsáó

#45
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Uhh Zozobá ehez csak gartulálni tudok ez az össz hozászólásod a dologhoz he nem tudsz hozászólni akkor minek cseszegeted a többi hogy leghyen egy jó napod ebél nagyobb örömöd ne legyen az életbe:D

Amugy az éremre viszatérve Gabriel! hívd föl a rendezõirodát és ott megmondod melyikcsapatba voltál milyen katergoriába pl vegyes vagy nõi
megkeresik az érmet max utána egy mail azt vagy mehetsz érte vagy postázák nem tudom mi itt a végénél tartunk már:)
Fabian cancellara a közelenség tanácsadója:D;)!

#46
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
A csúszkálás már az Underworld kupán is gond volt, de ott le lett rakva jó pár szõnyeg, ami javított a dolgon. (Tanulhattak volna legalább belõle :P)


#47
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Szerintem ha egy hozzáértõ rendezõ megy egy kört a pályán akkor eszébe jutott volna , hogy gyerekek ide egy szõnyeget a korlátra meg egy szivacsot vagy szalma bálát rakjatok. Értem itt a célegyenes visszafordítót, a többi relatív rendben volt. Volt még kavarodás a beszólításoknál és szélesebb váltó zóna kellett volna, amit annyival meg lehetett volna oldani, h odébb teszik a korlátot, mert a haladó sávnak elég lett volna a szûkebb hely is. A gumikról csak annyit, hogy tényleg csak le kellett ereszteni, mert itt lehetetlen volt felütéses defektet kapni...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#48
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
A depó környéki kanyarokban ülve is kipörgött a kerekem kigyorsításoknál. De pont most láttam a videóban, hogy valaki a kanyar felétõl kiállva gyorsított. Én ott még csak próbáltam elkerülni a falat.
Az érem dolog érdekelne, mert a miénk is bent maradt és már el is felejtettem...
Sárban jó a Conti, de nedves aszfalton nem az igazi. Bár nekem minden cuccom legalább 3-4 éves... Lehet, hogy az újakra ez nem igaz.
Nagy titkokat már nem fogok megtudni a bringázásról. :-)

Gabriel, a közellenség

#49
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Anyit legalább hanem 30 at is akkár nekem az volt a baj hogy tropára van a térdem és a hosszu lépcsö nem ment
ott vesztetem 6-8 másodpercet
kanyaroknál féktávon tudtam hozzni 10-12 métereket sõt volt pár ember akin 15-20 métert is de amugy volt egy jó tüköm ahol nagyon vizes volt a fal melet pár helyen volt holker azaz egy iv 2-3 centi széls az pont elég volt hogy egyenesen tovább engedjem a bringát és azon forduljak ell de benevolt a pakliba hogy ha elcseszem a mavic cross max kerékszetemtöl bucsuzhatok rendesen nekicsapoma falnak annak akkor viszlát de végül is 2-3 ilyen kanyar után ráéreztem kanyarba ezután igencsak nagyob tempoval mentem bele mint az elötem lévö emberek
amugy én olyan 80% - 85% nál nem tudtam feljebb tornázni a pulzust még a hosszu egyenesekben sem
A célegyen utáni viszaforditoba sokan feküdtek vagy gépészkedtek ot volt kissé sikos nekem is a kanyar ive kb középen kicsit ovatosabban kellet venei de a kigyorsitéson elég sok embert megelöztem azona szakaszon az elsõ körben 3 embert magam mögé utasitotam elég jól betapadta a gumi õk meg kiálva tekertek öreg hiba volt
amugy mindegy milyen külsöd van a lényeg hogy lágy legyen és elégé le legyen engedve mert akkor jobban tapad
és ha lehet ne slic filingü legyen mert a vizet egy jó bütykös gimi igencsak el tudja vezetni nem uszik föl rajta
a lágyság meg a kelö tapadásért kell
amugy a contik is használhatókvízes talajon pl cross covácsi tiszta sár volt minden 2.1 es spedd kindel nyomtam 2-3 éve volt az az esõs idõ és vagy 4 mind egy elég jól vizsgázott meg tavaj is de az csak sár volt;)


Nem semmi 2 mondat fél oldal.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#50
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Ja okés:D mester az érmeken meg dolgozok göz erövel ma nem leszek 16 órázok holnap reggel írok hogy van e info vagy nincs
figyu hiába elenség lehet egyszer a 24 óráson nálunk lesz csapatba egy vegyes csapatot egyszer már össze kéne hozni;)
hátha ott is dobogósok lenénk idén nem lesz licensem azl mehetünk akkár hobbiba is:D

#51
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ne adj tippeket az ellenségnek :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#52
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Anyit legalább hanem 30 at is akkár nekem az volt a baj hogy tropára van a térdem és a hosszu lépcsö nem ment
ott vesztetem 6-8 másodpercet
kanyaroknál féktávon tudtam hozzni 10-12 métereket sõt volt pár ember akin 15-20 métert is de amugy volt egy jó tüköm ahol nagyon vizes volt a fal melet pár helyen volt holker azaz egy iv 2-3 centi széls az pont elég volt hogy egyenesen tovább engedjem a bringát és azon forduljak ell de benevolt a pakliba hogy ha elcseszem a mavic cross max kerékszetemtöl bucsuzhatok rendesen nekicsapoma falnak annak akkor viszlát de végül is 2-3 ilyen kanyar után ráéreztem kanyarba ezután igencsak nagyob tempoval mentem bele mint az elötem lévö emberek
amugy én olyan 80% - 85% nál nem tudtam feljebb tornázni a pulzust még a hosszu egyenesekben sem
A célegyen utáni viszaforditoba sokan feküdtek vagy gépészkedtek ot volt kissé sikos nekem is a kanyar ive kb középen kicsit ovatosabban kellet venei de a kigyorsitéson elég sok embert megelöztem azona szakaszon az elsõ körben 3 embert magam mögé utasitotam elég jól betapadta a gumi õk meg kiálva tekertek öreg hiba volt
amugy mindegy milyen külsöd van a lényeg hogy lágy legyen és elégé le legyen engedve mert akkor jobban tapad
és ha lehet ne slic filingü legyen mert a vizet egy jó bütykös gimi igencsak el tudja vezetni nem uszik föl rajta
a lágyság meg a kelö tapadásért kell
amugy a contik is használhatókvízes talajon pl cross covácsi tiszta sár volt minden 2.1 es spedd kindel nyomtam 2-3 éve volt az az esõs idõ és vagy 4 mind egy elég jól vizsgázott meg tavaj is de az csak sár volt;)

#53
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Az a gond, hogy én oldscholl belsõs rendszerrel megyek és nagyon nem szeretem a felütéses defektet. Mindenféle defektet jobban lehet érezni, ha keménybõl kezd ereszteni... Mivel a bejáráson egész jól mûködött a default config, ezért a versenyre is azzal mentem. Csúszkáltam egy kicsit az elsõ teszt körben, ezért engedtem belõle. Csak talán nem eleget, a Conti meg éppen a nedves betont nem szereti.
Egy maratonon 60-80%-ban az erõnlét a döntõ. Itt hiába mentem végig 95-100%-os pulzuson, hiába voltam 7 km/h-val gyorsabb a hosszú egyenesekben, mint az elsõ bálozó csapattagunk, csak 5 másodpercet vertem rá.
Volt, hogy utolértem valakit és kanyar után akartam elõzni. Óvatosan bevettem a kanyart... és megcsúsztam. Megfogtam, de már 20 méterrel le is maradtam. A gumik itt szerintem körönként 15-20 másodperc difit jelentettek.

#54
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
jah szerintem az volt a baj a kolégának hogy a dh gumi jól föl volt fujva kézel ha 3-4mm be tudtam nyomni sokat mondok
öreg hiba volt na mind 1

#55
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ide (is) optimális Rubena V69 37-622es méretben
Feltöltött kép
(Lásd aláírásomban a képeket az aszfaltos géprõl.)

Azért a Dh külsõ sem volt annyira relatív alacsony nyomáson (mint ahogy elsõre gondoltuk).
Jó rajtpozíció és technikai érzék után a gumin múlott a dolog... legalábbis erõnlét és egyéb tényezõk itt még nem nagyon limitáltak szerintem senkit, inkább a csúszások/esések száma...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#56
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Én Schwalbe Rocket Ronal mentem UST rendszerel elöl 1,1Bar hátul 0,9 Bar nyomásal. elöl ilyen helyen is 1 Bár fölöt kell hagyni a nyomást mert a belsõ nélküli rendszerel a kerék csuszkálna ha pl 0,8 on használnám patkázni meg ilyeneket nem lehet vele hátul meg legalább jobban tapadt és kelöen kemény volt
Peti koléga nem tudom mivel ment valami treking gépel
a 3 ik versenyzönk meg DH kerékpáral 2,6" os vuleta külsökel de kicsuszot vele vagy a gumi nem volt ideális lehet tul kemény öszetételü volt vagy szimplán tul volt fujva
végülis itt az volt a lényeg minél alacsonyab nyomásu gumivaltudjálmeni USt elönyben és a lehetö legnagyobb tapadást kicsikarni belöle ugy hogy a gumi ne legyen tul puha kelöen tudjál gyorsitani
és végüli is ez volt a tegnapi nap a lényeg

#57
Gabriel_MTB

Gabriel_MTB

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Milyen külsõvel mentetek?

#58
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Képek a Vakondfutamról www.velo.hu

"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#59
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Mi a Nyélen csapatot képviseltük fabian cancellara-val...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#60
peterufo

peterufo

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Képeket! Ha tudtok, vagy találtok képeket, akkor linket ide!
Én találtam egyet:
Sporthirado.hu