Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vakond futam | Kõbánya | 2012. február 26.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
102 hozzászólás a témában

#1
flyingroosters

flyingroosters

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Sziasztok

Mellékelve a KTM SC Ma(e)sterek beszámolója a Vakond futamról.

Örök hála a szuper képekért!!!

üdv
KakLac

Csillagok háborúja a föld alatt…
kaklac

#2
aneszta

aneszta

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
... most találtam a Vuelta honlapján rengeteget:
Képgaléria - vakond_futam

hátha... :)

#3
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Én sem találom õket :(
Az egyiket kétszer is majdnem megtaláltam a sötétben a kanyarban, de itt nem.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#4
flyingroosters

flyingroosters

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Sziasztok, Master1 csapatváltó dobogós képe van vkinek, vagy sprintpárbaj gyõztes dobogós fotója Vaderrel?

Hol az a sok fotós, akik kattogtattak?
Küldjetek linket, az anyagiakat meg megbeszéljük.
üdv
KakLac

Szeretném én is elérhetõvé tenni a baszámolómat, de kép nélkül?
kaklac

#5
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Vakond futam @PálG - Ride4Life

Face beszámolója az eseményrõl

#6
kpal33

kpal33

    új vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Gratulálok mindenkinek!
Pár kép:
https://picasaweb.go...gCLvqtdmu3fnOCQ

#7
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Itt van pár: https://plus.google....509450134495457


Elég mérsékelt számban csorognak a képek... Link
Ffi felnõtt díjátadásról megköszönnék egy képet ha valakinek készült egy használható!


Szervezõknek: korábbiakhoz annyit tudnék hozzátenni, hogy ahogy tavaly, idén sem sikerült rendesen a versenyzõk tudomására adni a váltás módját, körök számát, stb. (Ugye volt egy olyan verzió is hogy 4 kört kell menni, stb.)
Ezeket vagy a honlapra ki lehetne rakni pár sorban, vagy bemondani. Ezt (és a dobogó kivilágítását) leszámítva remek volt!



#8
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Elég mérsékelt számban csorognak a képek... Link
Ffi felnõtt díjátadásról megköszönnék egy képet ha valakinek készült egy használható!


Szervezõknek: korábbiakhoz annyit tudnék hozzátenni, hogy ahogy tavaly, idén sem sikerült rendesen a versenyzõk tudomására adni a váltás módját, körök számát, stb. (Ugye volt egy olyan verzió is hogy 4 kört kell menni, stb.)
Ezeket vagy a honlapra ki lehetne rakni pár sorban, vagy bemondani. Ezt (és a dobogó kivilágítását) leszámítva remek volt!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#9
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Vakond futam Kõbánya - Ride4Life
Villámbeszámoló a Vakond futamról - Ride4Life

#10
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Tavaly is rövid rucis idõ volt. szerintem idén sem lesz másképp. 6-8 fok tuti van lent, szél nem fúj, csúszós talaj megvan. mi kell még?
jótip 2,5 Bár fölé ne fújd a kerekeidet! Kisebb nyomáson jobban tapad, bár egyenesbe kis hátrány

Helló!
Tavaly: a bánya alja betonozott, de helyenként igen sima, de helyenként sz.. minõségû, kátyús. Néhol kis vízelvezetõk vannak. Nyirkos nagyon, így csúszik is kellõképp!
Bent 2 hete jég is volt... Tavaly olyan 0-5 fok lehetett.
Látási viszonyok: kivilágított járatok vannak, de tavaly volt egy rövid szakasz, ahol lekapcsolták a fényeket, és csak az irányjelzõ táblák világítottak.

Nem tudok tippeket adni, hogy milyen gumi, stb.
A tapasztalatom az, hogy baromira csúszik a sík, nyirkos talaj. ha hosszú ideig akarsz lent lenni, jól fel kell öltözni. A hangulat meg remek :)
Remélem, tudtam segíteni!



#11
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
OK, köszönöm!

#12
aneszta

aneszta

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Aki volt tavaly, megoszthatna 1-2 infót, pl. milyen gumival érdemes menni, milyen a talaj, mennyire lesz bent hideg a kinti levegõhöz képest, milyenek a látási viszonyok... Meg ilyenek...:)


Helló!
Tavaly: a bánya alja betonozott, de helyenként igen sima, de helyenként sz.. minõségû, kátyús. Néhol kis vízelvezetõk vannak. Nyirkos nagyon, így csúszik is kellõképp!
Bent 2 hete jég is volt... Tavaly olyan 0-5 fok lehetett.
Látási viszonyok: kivilágított járatok vannak, de tavaly volt egy rövid szakasz, ahol lekapcsolták a fényeket, és csak az irányjelzõ táblák világítottak.

Nem tudok tippeket adni, hogy milyen gumi, stb.
A tapasztalatom az, hogy baromira csúszik a sík, nyirkos talaj. ha hosszú ideig akarsz lent lenni, jól fel kell öltözni. A hangulat meg remek :)
Remélem, tudtam segíteni!

#13
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Aki volt tavaly, megoszthatna 1-2 infót, pl. milyen gumival érdemes menni, milyen a talaj, mennyire lesz bent hideg a kinti levegõhöz képest, milyenek a látási viszonyok... Meg ilyenek...:)

#14
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Megyünk, megyünk! :)
OK!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#15
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Pite!

Jöttök oda? Végre találkozhatnánk is, én ott leszek!

#16
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Köszi, megvan!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#17
kasza

kasza

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

A gyengébbek kedvéért (jelen) hol is lehet nézõt regisztrálni?!


Úgy regisztrálhatsz, mintha neveznél, csak az adatok megadása után/alatt a nézõséget választod nevezési kategóriaként.
Hogy van-e még szabad hely, nem tudom.

#18
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A gyengébbek kedvéért (jelen) hol is lehet nézõt regisztrálni?!

szerintem simán csak lekéstél róla...
(nem találtam én sem sehol)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#19
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
A gyengébbek kedvéért (jelen) hol is lehet nézõt regisztrálni?!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#20
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
„Télen is lehet biciklizni, csak nem a szabadban, hanem a föld alatt.” A tavalyi nagy sikerre való tekintettel idén ismét megrendezésre kerül az ország egyik legkülönlegesebb téli kerékpáros eseménye, a McDonald’s BringaMánia Vakond futam.

Február 26-án újra várják a szervezõk a télen is bringázni vágyókat Kõbányán, a Bánya utcából nyíló bányarendszerben. A kilátogatók egy izgalmas bringás farsangi rendezvényen ismerkedhetnek meg ezzel a különleges helyszínnel. Ha ott voltál tavaly, akkor tudod, miért kell eljönnöd idén is, ha nem, most ott a helyed! A föld alatt, közel 30 méter mélyen kanyargó, széles, kivilágított járatok különleges élményt nyújtanak.

Feltöltött kép


A McDonald’s BringaMánia Vakond futama jó alkalom arra, hogy akkor is együtt pedálozzon a család, ha az idõjárás miatt még nem tudnak a szabadban bringázni, mégis szeretnék a hétvégi kikapcsolódást aktívvá tenni. A földalatti farsang résztvevõi megmérkõzhetnek a virtuális, 500 méteres bringapárbajon és kipróbálhatják, milyen is az egyre népszerûbb Spinning – a látogatók megmozgatásáról sztáredzõk gondoskodnak.
Farsangi idõszak lévén a jelenlévõk számára a védõfelszerelésen túl jelmez viselete elõnyt jelent, mivel a nézõk között megbúvó zsûritagok folyamatosan vizsgálják a résztvevõk, nézõk ruházatát és a legötletesebb, legviccesebb jelmezek gazdái értékes különdíjakat kapnak.

Feltöltött kép


A Vakond futam szervezõi azokra is gondoltak, akikben túlteng a versenyszellem, ha biciklizésrõl van szó, a család minden tagja talál a korának megfelelõ versenykategóriát. Rajthoz állhat a legkisebbektõl a profi versenyzõkig mindenki, akinek van egy használható bringája, egy fejvédõje és legalább két barátja, akikkel egy csapatban nevezhet. A 15 évnél idõsebbek részére a verseny egy 1200 méteres körpályán zajlik, amely magában foglal egy rövid lépcsõzést is. A fiatalabbak futamait a biztonságérzetük, és a szülõk megnyugtatása érdekében ennél jóval kisebb körön rendezik.

Február végén ismét rajtol a Vakond futam Kõbányán
A szurkolóktól minimális elvárás, hogy ha már 30 méterrel a föld alá ereszkednek, akkor hangosan biztassák kedvenceiket. Síp, dob és más szurkolói felszerelés használata ajánlott – már csak a jó hangulat érdekében is.
Mivel a múlt évi eseményhez hasonlóan legfeljebb 1000 nézõ és résztvevõ juthat be ebbe a különleges környezetbe, így ha nem szeretnél lemaradni az eseményrõl, akkor érdemes idõben regisztrálni a szervezõ Vuelta Sportiroda honlapján. A korlátozott befogadó képesség miatt a regisztráció a nézõk számára is kötelezõ!

http://www.youtube.com/watch?v=icYxTMOdWBs&feature=player_embedded


További információk a rendezvényrõl és nevezés a szervezõ Vuelta Sportiroda oldalán és a Bringamánia –n.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu