Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Protektorok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1113 hozzászólás a témában

#1101
llacee

llacee

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
A bolt weblapja ,amit fent említettem : http://www.winston.hu/auner/

Nem reklám,de a helyszinen sokkal több cuccvan...

Egyébként RS Judy Race-el nyomom...... a gáz csak az,hogy nagyon régi alu kormányom van ráadásul nem is egy márkás darab(Kalloy) még a Zaskaromon volt amit egyben vettem....és a stucnim is elég keskeny helyen fogja a kormányt,de sajnos most a sulira ,nyelvvizsgára meg a szakdogára megy minden pénz :-/

#1102
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Valaki nem tud web címet ahol protektort lehet lesni?


Lama

#1103
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Jaja...
Láttam már olyat, hogy a csávó letette a bringa elejét, a kormány maradt a kezébe a fején lett egy szép pukli, ráadásul kapott még mellé egy kisebb agyrázkódást. volt rajta bukó, de homlokon vágta a stucni, és hát örült hogy ennyivel megúszta.
Azért ezeket a cuccokat úgy csinálják, hogy ne legyen gáz -remélem :-/, persze azért érdemes egy jobbat venni ugrásokhoz. De ha pl Manitou Black-ed van az a maga 10 cm utjával azért jó, én azzzal sokmindent bevállalnék  :)

#1104
llacee

llacee

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
:)

Fullface bukó bevásárlását nem tervezem,mert nem vagyok annyira elfogult DH-s.Inkább FreeRider....A gépem 100/100mm-es rugózása is korlátoz igy valszinü nem fogok 5m-es letörésen bukni :D
Giro Gila bírja rendesen,bár azért néha átfut az agyamon,hogy a stucni kilökheti a fogam :)

#1105
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Végülis lehet, hogy célszerûbb külön-külön megvenni a felszerelést. Gondolom tervezed már a fullface beszerzését, mert hát azért úgy az igazi! ;)

#1106
llacee

llacee

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
A XV.kerületben a Gábor áron utcában van a pontos házszámot még megnézem nektek.A Suzuki motor márkakereskedés mellett van.
A Gábor Áron utca meg az M3-as Autópálya bevezetõ szakasza mellett  van Gödöllõ irányába menõ oldalon.

Õk aztmondták,hogy moorosok nem igen viszik ezt,mert ahoz puha,de Bringások elõszeretettel használják,mivel a protektorok között nagyon szellõs háló van.
Aztmondta a kiscsaj,hogy egyetlen hibája,hogy erõs mez alatt kell hordani,mert a háló nem igazán eséstûrõ és varrni sem nagyon lehet.
Szerintem a gerinc+vese védõset veszem nem a full-t és a kezemre majd késõbb egy külön felrakhatót fogok....


#1107
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Igaz, hogy én is azzal jöttem hogy nehezebben tud benne mozogni, meg hát köztudott, hogy az ilyen cuccok melegek, de ha az ember túlesett már egy bordatörésen, és bevállalós, szerintem ezek  háttérbe szorulnak. Egyébként tényleg melyik ez a bolt?  :)

#1108
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hol az az "itt a krosszmotorosboltban"???

#1109
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az a 24 nem is hangzik olyan rosszul... Csak nem sülsz abba nagon nagyon bele, merthogy a menetszél nem egésszen motoros jellegû a cangán...

#1110
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
vadkan: 1 pár 9.200 Ft a Ride Bike-ban

llacee: Elég keményen néz ki azt meg kell hagyni, és az árát is megéri! A 12e, és a 24e Ft igazán nem nagy összeg ezekért a cuccokért.
Ha szoktál esni akkor nem fog ártani... 8)
Ja és inkább a 24e forintost vedd meg -szerintem

#1111
llacee

llacee

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Feltöltött kép
Feltöltött kép

Konkrétan ilyenekre gondoltam,mint amik a képen vannak.
Ezek szerintem nem korlátoznak annyira,mint egy páncél.
Régóta nyomom már a bike-olást és elég bevállalós vagyok.Ritkán esek,de akkor kurva nagyot.
Tavaj elõtt egész évben nem estem,de aztán eltörtem a bordáimat stb...ezért gondolkozok rajtuk...
A felsõ képen lévõ itt a krosszmotor boltban nemmessze 12eFt az alsó full 24eft



#1112
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Mennyi volt az a Gryphus vedo?
kosz!

vad

#1113
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Annyit mindenképpen tudok segíteni, hogy az X-factor, és a Ride Bike is árul "egészségvédelmi felszereléseket".Én a Ride Bike-ban vettem kb 2 hete 1 pár Gryphus márkájú sípcsontvédõt, és nagyon megbízhatónak tartom.
Ha nem ûzõd keményen az "ipart" nem vagyok benne biztos, hogy megfelelõ lehet egy gerincvédõ, vagy valami ahhoz hasonló "mellvért" beszerzése, mert nem nagyon enged felszabadultan mozogni, ezt tapasztalatból mondom.
Tehát összefoglalva: márkában a Gryphus jó választás lehet számodra!
Egyébként az a gond, hogy ezek leginkább egységáron vásárolhatóak meg, ne nagyon számíts eget verõ 20-30 %-os áreltérésekre :-/

#1114
llacee

llacee

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Hali !

Szeretnék venni pár cuccot magamra,mert sosem lehet tudni.
Eddig csak egy Giro Gila bukót használtam és ki is használtam rendesen :)
Szeretnék térd-sípcsont , könyök-alkar és olyan úgy felvehetõ mint egy hátitáska gerincvédõt.Utóbbi nemtudom mennyire jó lehet egy elöl is vértelt jobban védene.

DH-zgatok amennyit a bike enged,de nem sajnálom.dirt-ket is bevállalom(amelyik nem nagyon meredek ;) ) és ehez kellene a ruci.

Tudtok mondani helyet ahol elfogadható áron kaphatóak ilyet és milyen márkát érdemes venni.Axo,Ufo,x ?

Köszönöm a segítséget !