Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bionicon

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

#61
Bike Center

Bike Center

    kereskedõ

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Tesztnapokat áprilistól tervezünk, érdeklõdés függvényében, hétvégén. Az Edsiont és a Golden Willowt mindenképpen lehet majd tesztelni M és L méretekben.
Bike Center
Bionicon disztribútor és kerékpárbolt
1117 BUDAPEST, FEHÉRVÁRI ÚT 38/A

#62
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
megneztem ma - eleg furan mukodik, foleg a rebound-lock dolgot nem ertettem, hogy lehet igy hasznalni. mikor lesz tesztnap?

#63
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás
Engem a Green Village ára érdekelne :)

#64
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
kivancsi vagyok ra, jol hangzik :) almom lenne egy olyan gep, aminek minden parametere megvaltozik gombnyomasra, mert szinte mar nevetseges, hogy annyi mindent kell kapcsolgatnom egy bringan, mintha urhajoban lennek:
* rugo ut allitasa
* ules leengedes
* propedal kapcsolo
* lock esetleg

meg persze a tobbi dolog, amire amugy is kellene figyelni: valtas, fekezes, kanyarodas, etc :)

#65
Bike Center

Bike Center

    kereskedõ

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
A megváltozó geometria miatt valamelyest felkeményedik az elsõ generációs gépekben is, de itt azért nem jön rosszul a lockout (ami minden rugóstagon van).
A második generációs gépeknél erre már nincs szükség, mászó pozícióban ugyanis a támvilla és a himbakar olyan szögbe kerül egymáshoz képest, hogy a váz gyakorlatilag önmagát lockolja, kifeszül.
A napokban jelenik meg egy technológiai cikk, ott majd részletesebb infókat találsz a témában.
Bike Center
Bionicon disztribútor és kerékpárbolt
1117 BUDAPEST, FEHÉRVÁRI ÚT 38/A

#66
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
a gomb az "csak" a rugoutat es a geometriat befolyasolja? pl nem kemenyedik fel a hatso resz, ha besulyesztem az elejet? ha mar ennyire automatizalunk :)

#67
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Én inkább benézek az üzletbe. :)

#68
Bike Center

Bike Center

    kereskedõ

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok!
Mi kezdtük el a Bionicon forgalmazását Magyarországon.
Ezt a témát abból a célból nyitjuk, hogy ezen a fórumon (is) tudjunk válaszolni a bringákkal kapcsolatos kérdéseitekre, észrevételeitekre.
Nem igérjük, hogy minden nap, de legalább hetente egyszer benézünk ide és reagálunk az aktuális témákra.
Üdv: Bike Center