Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

SkyLab - Csepel prototípusok


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Hát ja. amikor "megtaláltuk" Kedves igencsak kipingált gépét, és mint kiderült az apa váz árban vette, majd lecsiszolta a grafikákat és lefújta neoluxnarancssárgával, -mondván nem tetszett neki- tudtam, hogy hazudik.
Lehet get zi dolog, de egy kicsit megkönnyebbültem amikor jóval késõbb felhívtak, hogy ha látom az ellopott övéket szóljak. Megérdemlik.

Mondjuk valszeg Sky többet az életben nem néz be ide, de sajna az övéit is le fogják fújni, ezért a vázat kellene figyelnie.

Ride everywhere.

.


#2
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Nem is az, de ha valaki reális áron megveszi egy piacon vagy egy apróból, biztos vágnia kéne neki, hogy ez "ilyen egyedi cucc", ami csak lopott lehet :P

#3
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Ezen felül, én esküszöm, hogy tarkón verem azt, aki alatt meglátom, nem érdekel, hogy "én csak vettem, nem tudtam hogy lopott". Ilyen egyedi cuccokat nem lehet csak úgy venni. Ha +veszed, cinkos vagy!


kulturált hozzáállás.

#4
Sky01

Sky01

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Sziasztok, nem is szaporítanám a szót: SkyLab Kisérleti Stúdió: ELLOPTÁK!
Elnézést, hogy csak így idelinkeltem, de ott vannak a fotók, sztori, minden már.

Sky