Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringa szállítás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12 hozzászólás a témában

#1
padenpassaro

padenpassaro

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Már megoldottam viszonylag olcsón kijöttem a bicó egybe van :D Kecskeméten gondnélkül vihettem a bicót Egerben viszont huzta a száját a sofõr de mondtam nki hogy kecskemétrõl is engedték ja és cak a saját jegyem kellettt fizetni a bicóért nem:D És köszi a segitséget mindenkinek:D
Kovács Ákos

#2
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ok igaz, IC-n nem lehet(ett? Nem is tudtam, hogy megszûnõben vannak..).
Mivel 'Kissrác a pénz miatt eredetileg buszon akarta szállítani, valszeg amúgy sem akarna IC-t használni.

Nagyon sokszor vittem Miskolc felé bringát. Nincs vele gond.

Ride everywhere.

.


#3
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Én csak a Szeged-BP vonalat ismerem, ott legutóbb azt az okosságot találták ki, hogy a szerelvény eleje IC, a vége "gyors" és többnyire van rajta bringaszállító kocsi. Volt már hogy nem volt rajta, akkor gond nélkül vittem az utolsó kocsi végén. Nekem eddig csak azért szól egyszer egy kalauz mert nem zártam le a bicajt, és azt úgy márpedig nemlehet!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#4
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
IC-t nem szüntették meg? Mert amikor én még utoljára vonaton utaztam volt olyan kocsi ami helyjegyes, de sima gyorsvonatnak számított.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#5
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

Igen, minden vonaton lehet szállítani biciklit. Ha nincs neki külön kocsi, akkor a vonat elejére vagy a végére kell raknod.


Nem, emlekeim szerint IC-n csak akkor vihetsz, ha van kulon kocsi neki. Amit irtal, az a szemely- es gyorsvonatokra vonatkozik. A szegedi IC-n szokott lenni bicajszallito. Miskolc fele viszont nem tudom mi jar.

#6
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Semmit, mindössze összevontam a hozzászólásokat, mivel emberünk képtelen gondolatait egy hozzászólásba rendezni.


#7
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Nem használok emesen..

Igen, minden vonaton lehet szállítani biciklit. Ha nincs neki külön kocsi, akkor a vonat elejére vagy a végére kell raknod.

(most kíváncsi lettem VV mit moderált ki ;-) )

Ride everywhere.

.


#8
padenpassaro

padenpassaro

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
De vonatot néztem csak õõõ kecskemétrõl a nyugaitiig ottvan h szállithatsz bicót utána a csatlakozásnál pedig nincs bármennyit néztem:S vagy attól vihetek fel rá bicóót??

vagy megadom az msn címem nemtudnál felvenni ott egyszerûbb lenne megdumálni
h4v0kcore@citromail.hu
Kovács Ákos

#9
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
A vonat nem sokkal drágább, sokkal kényelmesebb, és mivel akár közvetlen a bicó mellett is utazhatsz, tuti hogy nem sérül/törik szanaszét. Ellentétben a busz alsó részén ahol néhány kanyar vagy fékezés után ...300 km alatt lekopik a festék.
No meg ha képes vagy 300 km-t utazni egy bicikliért, akkor azt a plusz egy-két ezrest (százast?? fixme) érdemes még rááldozni.
Buszon csak kényszerbõl vittem párszor, világvégekettõ melletti településrõl, mert használhatatlan állapotban volt és nem akartam x-sok kilométert vállon vinni. Vonaton sokszor. Kevesebb vele a gond.
Azért a nagyobb állomások ki vannak táblázva rendesen, nehéz eltévedni. Fõleg a Tiszai pu, vagy Kecskemét ;)

Ride everywhere.

.


#10
padenpassaro

padenpassaro

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
köszi mindenkinek hát harminc km-et tekerek csak én miskolcról kecskemétre megyek azmeg 300 XD vonattal meg nemakarok mertaz drágább lenne mert még plusz a bicóó meg lehet elis tévednékXD
Kovács Ákos

#11
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ha rendes a sofõr, akár egyben is felrakhatod. Egyszer egy szinte üres buszon az utastérbe is felengedték nekem. Amúgy meg ~30 km-nyi távolságot simán letekersz ;)
Ha kiveszed mind a két kereket, ülést letolod, a kormányt sem kell elforgatni.

Ride everywhere.

.


#12
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
kormány elforgat, esetleg kerekek ki.
alulra csomagtartóba be.
ingyenes.

#13
padenpassaro

padenpassaro

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Akinek kérdése vagy problémája van hogyan szállítsa a bicóját busszal vonattal satöbbi...

na szóval igazából azért csináltam ezt mert most én is elég furán érzem magam :D:D bicót szeretnék venni és távolsági busszal mennék érte csak nemigazán tudom hogy szállithatom e rajta annyit irnak hogy összecsukható bicót vihetek de akkor ha szétkapom vagyis kiszedem a kerekeket meg a kormányt szerintetek vihetem??

annyitmár tudok hogy fizetnem kell érte ha csomagot viszek bla bla csak jólenne tudni hogy vohetem e elõre is köszi