Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

lila Giant Terrago


  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
Hongor

Hongor

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Remélem nem olyan színû volt, mint amit megadtam :-) egyébként egy nagyon jó 19' es alu váz volt, tényleg öröm volt vele, de szerintem over... bízom benne a tiédtõl nem így váltál meg

#2
szmaica

szmaica

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Hát igen, ez egyáltalán nem vicces. Szívesen !
Nekem is volt egy Giant-em, és szembe tünt a hírdetés..... :)

#3
Hongor

Hongor

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Köszi szmaica Debrecenbõl, igencsak vissza kellett fognom magam, hogy ne durvábban reagáljak erre a primitív hozzászólásra, hiszen aki ide felrakja a bicaját segítséget kér...

#4
Hongor

Hongor

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Ma reggelre virradóra (2010.07.22.) ellopták Budapestrõl az I. kerületbõl, Vám utcai külön rácsos ajtóval zárt belsõ kertbõl a lelakatolt biciklimet.

Lila színû 2000-es gyártású merev villás váz, Truvativ elsõ hajtás elsõ váltó nélkül, a mûanyag sárvédõ hátul a V fék fölött van fûzve, hátsó Shimano váltó, eredeti japán vajpuhán járó Shimano agy, fekete dupla falú felnik, rajtuk sima vékony aszfaltgumik, elég feltûnõ bicaj, a kormány le van fûrészelve rövidre, a jobb kézhez van kötve az elsõ fék, a balhoz a hátsó. Az ülés Selle Royal Ethos, az üléscsõ króm színû.

Ha valakinek bármilyen infoja lenne róla kérem küldjön mailt (kpocze@freemail.hu) vagy hívjon 06 20 327 2247. Minden kis darabját én raktam össze, cseréltem, jó lenne visszakapni...