Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kerékpár út.......

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor lehet ki kéne menned egy úthengerrel, meg egy talicska betonnal az említett szakaszra :)

#2
keszthelyipeter

keszthelyipeter

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szia!
Légyszi tedd meg most is !
Én felhívtam õket és azt mondták, hogy most azon spekulálnak, hogy az egészet leaszfaltozzák vagy csak foltozzák.
Úgyhogy van remény. Nem adom fel ilyen könnyen.
A múlt héten nekiálltam levágni a belógó ágakat a Hermesz-Luppa sziget tavak közötti szakaszon. Mert már untam, hogy hajolgatni kellett. Megáll egy teherautó és leszálltak róla a kertészet munkatársai. Odaszólt az egyik: most már abbahagyhatom mert azért jöttek, hogy legallyazzák a fákat.:-)

#3
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Üdv!
Én tavaly küldtem nekik egy levelet. Válasz nuku.

#4
keszthelyipeter

keszthelyipeter

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!



A kerékpárút kátyúinak kijavításáért kampányolok.

Küldj te is egy emailt a Közút kezelõnek! Talán történik valami változás...

De úgy, hogy vágd ki és illeszd be mintha a saját emil-ed lenne. Illetve jó lenne ha kicsit átfogalmaznád vagy kibõvítenéd.


cím :horvath@pest.kozut.hu
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt Közút ZRT!
A Budakalász-Szentendre közötti kerékpárúton(11-es út mellett) bringáztam a hétvégén. A felpúposodott aszfalt miatt defektet kaptam és a felnim is odalett.
A kerékpárút közlekedésre alkalmatlan és balesetveszélyes.

Kérem legalább a felpúposodott részeket javítsák ki!
Elõre is köszönöm az intézkedést!
Üdv:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elõre is köszönöm!

Ha lesz eredmény jelzem!