Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legyen bikepark a Pilisben!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
pedalmarket

pedalmarket

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok, elindult a Pedal Market Facebook oldala. LÁJKOLJATOK!
Pedál Market | Facebook

#2
tomes

tomes

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Helló Ruse26!
Többször láttam már ezt a szentendrei területet, és szerintem nagyon hiányzik onnan egy triál pálya. Kéne hozzá pár használt teherkocsi és traktorgumi (a kereskedõknél még talán ingyen is beszerezhetõ), fatönk, fatörzs, meg raklap. A hely megvan hozzá, s látogatói is biztosan lennének.

#3
Block

Block

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Pilisben sajna még nem voltam bicózni? Most vannak "pályák" ahol le leht jönni? És milyenek?

#4
tomes

tomes

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Én ismerem ezt a gördeszkás-BMX-es helyet, nem messze lakunk. Jónak néz ki, de van még mit alakítani rajta. Szerintem, ha azt akarod, hogy minél többen megismerjék és látogassák, akkor csinálj neki honlapot!

#5
ruse26

ruse26

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Holla!
Elõször itt! :) Csak annyit szeretnék hozzáfûzni a témához, hogy az igény megvan egy ilyen parkra! Csak hát akinek van erre dellája, az ba..ik rá, mert az nem sportol! Az önkormányzat nem nagy partner ilyesmiben, bár most talán... Két hónapja, közösen a szentendrei deszkásokkal, elkezdtünk összerakni egy deszka, ill. dirt pályát! Elég szépen alakul, csak több segítõ kéz elkelne. Szerencsére vannak korrekt emberek még, így néha egy Úr kigurul a markolóval és besegít! Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti ezt a szakágat. Családias, baráti hangulat van kint mindig. Ha valakit érdekel, feltudk rakni egy leírást, merre, hol! Béke srácok

#6
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Mi van egy ilyen bikeparkban? Nekem az egész pilis egy nagy bringapark, fõleg így , hogy szétszedte a borzalmas tavaszi idõjárás...:)

#7
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hát majd ha lesz felvonó az biztos lesz pár 10 milla
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
sztem engedély kell az erdészektõl... ha meg van felvonó amin lehet bringát felvinni, akkor sztem nyert ügy.. biztos van 1-2 elszánt rider aki menne segíteni építeni ingyen is akár.. ha sokan vannak 1-2 hét alatt összelehet hozni egy értelmes pályát

#9
tomes

tomes

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
A fõvárosiak és a Szentendre környékén élõknek jó lehetõség lenne próbálkozásra és gyakorlásra egy Pilisben kialakított bike park, nagyjából olyasmi, mint amilyen Miskolc mellett van. Ez ma még csak egy gondolat, de ki tudja, talán pár éven belül már elkészülhet. Az ötlet felvetésére jól reagáltak az erdészek, vannak elképzeléseik is ezzel kapcsolatban. De mi szükséges hozzá, hogyan tovább, és egyáltalán mit szóltok hozzá? Ezekben a kérdésekben várom válaszaitokat ebben a fórumban.

M. Tamás