Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Csavart küllõfûzés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
34 hozzászólás a témában

#1
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nagyjóbol igazad van. pl radiálist nem is lehet használni tárcsával mert kitépi a küllõt.

#2
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Vahooo. Emberek.
Elozetesben mondanam ,hogy en is tevedhetek ,nyugodtan lehet rohogni ,ha maskepp tudjatok.;)
Szoval a kozepebe. A csavart kullofuzes SZERINTEM semmivel sem jobb a haromkeresztesnel. Szervizes skacoktol tudom ok speciel azert csinaltak ilyen fuzest mert akkor eppen NEM VOLT MEGFELO HOSSZUSAGU KULLOJUK csak hosszabb. Igy a csavaras miatt megfelelo lett. Valoszinuleg semmi masra nem jo mint villogni vele ,de valakinek pont ez jon be ;)
Egyebkent a kerekfuzesnel a +++ a default ,de 1-ben a legjobb fuggoleges es vizszintes terhelesre egyarant. Mindenkinek ezt ajanlom (ez a legjobb mindenre) Ettol el lehet terni a kullok minosegevel ,feszeseggevel is. Kosz a Bikkmakk -nak az infokat en is az alapjan epitettem meg a kerekeimet es cool -ok lettek :)
A ++++ asszem az oldalsot terhelest jobban birja mig a fuggolegeset kevesbe. A radialis pedig pont ennek ellentete a fizika szerint (a gyakban ez azert vitathato csak nagyon eros kullokkel muxik szerintem).

#3
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Meglehet! De hasonlítsd össze a többi normál küllõ fárasztópróba-eredményével: ahogy MG is mondta gyengusz!

#4
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Ez a csavart küllõ szerintem csak radiális fûzéssel néz ki jól, mert 3 v. 4 keresztes fûzésnél egy nagy kavalkádnak tûnik már csak...

#5
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Attól függ, hogy anodizált vagy festett.

#6
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
oda van írva a sapimos oldalra hogy trekking felhasználás a csavart küllõknek!!!! Nekem vagy valami masszív DT lex vagy Sapim Strong. Szerintetek a fekete küllõanyárol centír közbe lejön a festék vagy maga az anyaga fekete?

#7
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
http://www.biker.hu/...prod_sapim.html

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A csavart küllöt a neten láttad? Ha igen, mi az URL?

Prev

#9
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Most néztem a Sapim cuccosokat. Szerintem nem a csavart küllõfûzés a gizda, hanem a csavart küllõ!

Mike

#10
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Hû, vazzeg!!! Ez a csavart 8)teknia nem gyengén néz ám ki!

#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én maradok inkább a 4 keresztnél. A helyi pap ajánlotta. :)

#12
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Nem rox ez se.
Majd teszteld le, és írj! OK?

#13
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Hmmm... Köszi a linket, én éppen a héten füzetek kereket, tetszenek ezek az ötletek. Lehet, hogy inkább maradok a hátul 3 kereszt, elöl sugár variációnál, bár a következön még gondolkodom...

Feltöltött kép

#14
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Nem!
Ez is egy speciális küllõfûzés, http://www.terminalv...o.uk/WheelBuild
A kép róla:
Feltöltött kép

MIKE

#15
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
A szarkaláb alatt a csavartat érted?   :-/

#16
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Még ha súlymániás vagy, akkor sem ajánlatos, mert hiába könnyebb a kerék a fél miliméterrel rövidebb küllõknek köszönhetõen, de sokkal gyengébb lesz, mint a normál küllõfûzés. Biztosan jobban néz ki, de akkor inkább a szarkaláb, vagy hasonló nyalánkságok!

#17
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Nekem bejön ez a csavart füzés! :) A BMX-esek nyomták egy idõben ilyen küllõkkel...
És mi a véleményetek a sugárra fûzésrõl? (Persze csak elsõben, hátsó kerékben montinál kissé nehezen megoldható.)

FP

#18
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Na ittvan nektek egy kép. Morty! Marosi Tom is fûz ilyet!!! Egyébként meg vitrinbájkoláshoz tökéletes.
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#19
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Képeket pakoljatok fel, plíz!

#20
BaLee

BaLee

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Bizony itt egy DH-s haver is ilyet használ a maga 62kg-ával, de a "könyv effektus" még nem jelentkezett.
Magam is ilyet fogok fûzni, de súlymániákusoknak nem ajánlom mivel ehhez asszem hosszabb küllõk kellenek.