Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

F.U.N.N Launch pad

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
8 hozzászólás a témában

#1
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
DE SIRÁLY már nekem is van1 és KURVA jó!!!!! (iszonyatosan nagy, nem az a puha szar de nem is kemény és van tartása) naggyon jó!!!!

#2
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
:'( Azé ha esetleg meggondolná magát írj nekem kell!!!!!! Kössz egyébként!

#3
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hy!

Nem valószínû, hogy el akarja adni, mert negyon rámozdult és állandóan azt hajtogatja, hogy minhta fotelben ülnék.
Amúgy egy hónapos.

#4
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
Nem akarja eladni esetleg, ha nincs szétszakadva lehet hogy kell (ha jó árat mond rá!!) Légyszi kérdezd má meg!! THX

#5
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hy!

Az egyik haveromnak ilyentje van! Jelentem nagyon állat. Puha, Nagy, Széles. Tutti hogy eltudzs rajta helyezkedni.

#6
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
Nem ebédelni jó hanem inkább 3személyt szállítani!!! Nem tud valaki ilyet occsón nekem eladni?

#7
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Hát már FUNN Full Throttle pálcáját is ha el akarod törni,kell hozzá minimum egy gözkalapács.
A Launch pedig tényleg jó ebédelni is...két teriték plusz virágváza középen.....lehet hogy ezért löncspad? ;D ;D ;D

#8
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
én egy Fun Lunch Pad-et használok, ha vidáman akarok ebédelni  ;)  ;D  ;D  ;D

amúgy ha jól tudom gyacinak van ilyen nyerge

#9
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
HI!!

Használ valaki közületek ilyen nyerget?? HA igen ossza meg velem a tapasztalatait mert én is ilyet szeretnék, ha kényelmes és ha nem törik el a pálcája, akkor én is ilyet veszek!!