Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Nõi magellán


  • Lépj be és szólj hozzá
14 hozzászólás a témában

#1
vendég_ancsaaa_*

vendég_ancsaaa_*
  • vendég
Hahó!

Sikerült kiderítenem az infókat, nem nálam voltak a bringa papírjai...
Alvázszám,FMR 0101492 és magellan corvus.

A rendõrségnek rögtön szóltam, de abban nem bízom, hogy ez bármit segít, inkább hogy hátha a neten meglelem a hirdetések között...
Pedig még térfigyelõ kamerák is vannak velünk szemben, de hát sajna sötétben nem sok mindent rögzítenek...

#2
Gerik

Gerik

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
kb ez volt a postom lényege. köszi a forditást. :D

#3
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
de eddig még nem hallottam ilyenrõl...
nyilván amíg vannak sodronyok, gerincek kint addig a jobb lakatokat nem birizgálják.
nem hülye a tolvaj se, hogy az utca kellõs közepén csináljon fülsüketítõ zajt meg szikratengert.
csak odaáll, nyisszant és elmegy. amíg megtehetik, addig utcán nem fognak többet kockáztatni.
magára hagyott tárolókban éjszaka megint más a helyzet. ott lehet piszmogni.

#4
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

ohh
és minek a satu ahhoz hogy leflexeljek egy lakatot?

ez az eggyik ..a másik : sajnos az utcán is tudnak flexeli akkusflexel

"just chillin killin"


#5
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ohh
és minek a satu ahhoz hogy leflexeljek egy lakatot?

#6
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

mi az a sikito?


Szerintem flex. Mas nem vinne ilyen gyorsan. Vagy igen?

Ehh... Lassu vagyok.

Ancsaaa!

Igen, kellene valami pontosabb leiras, pl. tipus, szin, esetleg egy kep is ami nagyon sokat tud segiteni.
Ha megvan, akkor a vazszamot is jo lenne tudni. A garanciapapiron rajta kene hogy legyen.

#7
Gerik

Gerik

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

mi az a sikito?


flex, sarokcsiszolo. :)

#8
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
mi az a sikito?

#9
Gerik

Gerik

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
zárral kapcsolatban:

Ahol vettem a kryptonite lakatom és kérdeztem az eladot hogy vágott már szét ilyen U lakatot. Azt mondja satu+sikito és 2 mp alatt megvan, de az utcán általában nincs satu+sikito és a lakat célja az hogy a tolvaj inkább könnyebb célpontra menjen rá.

#10
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
addig is amíg egyszer a (távoli) jövõben esetleg megleled, a legegyszerûbb ha túlteszed magad az eseten és veszel egy másikat. mellé meg egy komolyabb zárat, hogy ne tudják azt is elvinni.
nekem is vitték már el 3 hónaposan, átérzem, de nem tudsz sokkal többet tenni érte.
mindenképp jelentsd be a rendõrségen.

#11
Gerik

Gerik

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Akkor jolvan. Remélem azért megoldodik idövel és kézlevágással a bicajlopás témakör. :)

#12
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A tavalyi Bringa Expón, a parkolóból (kocsiról) ellopott egyik bringa is meglett.


#13
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kalaiusé anno fórum segítségével lett meg ha jól emlékszem.

#14
Gerik

Gerik

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Nem kifejezetten a te bejegyzésedre reagálok, de szerintem ez igy kevés adat egy bicajrol. egy kép nem jönne rosszul vagy esetleg szinösszeállitás.

Mert egy bicajra sajna nincs ráirva rikitó betüvel hogy "LOPOTT!!!!"

És a másik hogy van arra példa hogy az ilyen forumok alapján legyen meg egy bicigli?
Mert asszem Armstrong egyedi bicaja meglett miután lenyulták a csapatkamionról, de másoké is?

És tényleg ne vedd személyeskedésnek a beirásom csak nem tudom hova máshova kénne beirnom. :)

Remélem meglesz a bicajod.

#15
vendég_Ancsaaa_*

vendég_Ancsaaa_*
  • vendég
Sziasztok!
14-én este a lépcsõházunkból ellopták szürke, nõi, aluvázas, városi magellán bringámata a Hollán u.-ból. (13.ker) Nagyon örülnék, ha megkerülne, nagyon szerettem és elég értékes is volt. Ha valaki látja, kérlek szóljon!!

Köszi a segítséget!