Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#441
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Szia tld!
1. Bejelentkezési adatok megjegyzése: A programban van egy kapcsoló, amellyel ki/be kapcsolható, hogy emlékezzen-e a regelt felhasználóra vagy sem. Ez most be van kapcsolva, (nekem pl. Firefox alatt mûködik). Rákérdezek a a programozóknál ennek beállítási részleteire, mert itt a fórumon nem, de e-mailben más is jelezte.
2. Keresés utáni listázás: Más is jelezte, dolgozunk a javításán.
3. Teló itt-ott: Mi így gondoltuk jónak, aztán lehet, hogy nem nekünk van igazunk:-)) A koncept az volt, hogy az FR/DH szekciónak legyen önálló teló/tag szekciója, mivel más út és felhasználási terület jellemzi. A rugózás/alkatrész almenü lehet egyértelmûbb lenne itt.

#442
tld

tld

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Üdv

Kicsit megelégeltem pár dolgot, ennek hangot adnék, természetesen norm hangnemben. :D
Elõször is, lehetne olyat hogy bejelentkezve maradjak? Esetleg név, jelszó megjegyzés?
Átolvastam az összes hozzászólást, nem találtam erre vonatkozót. Kicsit idegesítõ hogy mindig be kell lépnem. Valamint ha be vagyok lépve, akkor miért reklámozza hogy regeljek a bannernél?
Amúgy a színekkel kívételesen nincsgondom nekem se :)

Másodszor. Amit Imi72 is írt, hogy bizonyos oldalszám után nincs több találat, hanem a gyorskeresõre dob át. Fõleg amikor célirányosan keresnék valamit, majd kidob 3-4-5-6 oldalt, az 1-2 oldal még rendben van, de a 3. oldalt már nem tölti be, próbáltam a következõnyíl gombot, meg a legutolsó oldal nyílgombját is. Eredménytelenül. Ráfrissítéssel se hozza be. Csak úgy ha rákeresek mégegyszer és egybõl a leghátsó oldalra kattintva nézem végig az oldalakat. Olyan ez mintha elakadna a betöltésnél a 2-3. oldal után.

A harmadik pedig a sokat taglalt kicsit kesze-kusza hirdetésszeparáció.
Van rugózás és Fr/DH teleszkóp-alkatrész. Namost a dirtnél nincs, mtb-nél nincs. A rugózásba meg gyakorlatilag van minden. Még egyéb alkatrész is. Valamint az DH/Fr telós-alkatrészes kategória is kicsit megnehezíti a dolgot ha épp villákat nézegetek, mert a sok az alkatrész. Jobb volt régen a Teleszkópok, rugóstagok kategória, csak villák, -szimpla és duplavállas, DH-tól CC-n keresztül trekkingig- tagok -rugók, rugóstagok, levegõstagok- voltak, valamint külön az alkatrészek. Valamint sokan beleteszik a portékájukat mind a kettõbe.Valamint telókat, rugókat -rugóstagokét- szintén találni lehet a Dirt kategória alkatrészeinél is, csakmert nincs ott telós rész mint a DH/Fr-nél.

#443
Genetloy

Genetloy

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok nem tudom ki hogy van vele,de én szívesen venném ha helységnév és megye funkció lenne a keresõben,bizonyára nem én vagyok az egyetlen aki elsõ körben a lakóhelye környékén keresgélne......

#444
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

A keresõ beállítása szerint szórészletre is keres, nem csak szókezdetre. Ennek minden elõnyével és hátrányával.

Beállítása szerint? Csak a kategóriát lehet beállítani! Szerintem hátrány, hogy ha beírom, hogy 200, kiad mindent, amiben bárhol van 200*!
ÖTLET:
Legyen egy beállító gomb: Keresés csak a címben / keresés a címben és a leírásban is. Az árra senki nem kiíváncsi elõre.

#445
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Sziasztok!
Nem tudok regisztrálni az új aprora. Kérlek segitsetek! Mi lehet a gond? Többször is próbálkoztam. Kérlek segítsetek.


Szia, Kövesd a lépéseket, amiket leír, töltsd ki amit ki kell és sikerülni fog.
Ha nem megy használd a kapcsolat oldalt segítségkérésre és írd le _pontosan_ milyen lépéssel mi a gond.

#446
kevinturbo

kevinturbo
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok!
Nem tudok regisztrálni az új aprora. Kérlek segitsetek! Mi lehet a gond? Többször is próbálkoztam. Kérlek segítsetek.

#447
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
[quote name='k.arel']Az apró rendszerben kapott üzenetekrõl email értesítés jön, ami nagyon hasznos. Sajnos az emailben szereplõ "Hirdetéseidre érkezett hozzászólásokat megnézheted IDE KATTINTVA." szöveg mögött rossz a link:

Köszi, módosítva.

#448
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

MEGISMÉTLEM A 245. HSZ-T!
És még hozzátenném, hogy a "rugó" és a "600" karakterlánra egy csomó minden mást is kiadott - tehát, még az árban is keres - holott én csak egy darab acélrugót kerestem...


A keresõ beállítása szerint szórészletre is keres, nem csak szókezdetre. Ennek minden elõnyével és hátrányával.

#449
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
MEGISMÉTLEM A 245. HSZ-T!
És még hozzátenném, hogy a "rugó" és a "600" karakterlánra egy csomó minden mást is kiadott - tehát, még az árban is keres - holott én csak egy darab acélrugót kerestem...

#450
k.arel

k.arel
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Az apró rendszerben kapott üzenetekrõl email értesítés jön, ami nagyon hasznos. Sajnos az emailben szereplõ "Hirdetéseidre érkezett hozzászólásokat megnézheted IDE KATTINTVA." szöveg mögött rossz a link:

#451
kicsiscofield

kicsiscofield
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Ez nagyon szar!!!! Nem tudok a hirdetés szövege mezõbe írni! Bocs nem vagyok informatikus és nem tudom mit kell átállítani, egyeseknek ez nyilván természetes, de én csak felhasználó vagyok!!! Valaki elmondhatná!

#452
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Nekem alapvetõbb problémáim vannak az új formátummal. Elõször nem volt jó a régi adatok. Újat kértem, aztán az újjal nem tudtam belépni, ugyanakkor a régi név és jelszó "megjelent", amikor az apróba léptem, üzenetekkel együtt. Az új névre jövõ üzeneteket hogy érem el? Mi ez az egész?

#453
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Az miért van, hogy ha az apróhirdetések között keresõ szavakat használva kutakodom és lépnék a következõ oldalra, akkor a gyorskeresõt oldalára visz át.
...pl. a Kona szóra van 110 találat, 8 oldal, de se a 2-esre, se a nyílra kattintva nem lehet eljutni a másodikra.
Firefox 3.6.16, a sütik engedélyezve vannak.


Utánanézünk

#454
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Az miért van, hogy ha az apróhirdetések között keresõ szavakat használva kutakodom és lépnék a következõ oldalra, akkor a gyorskeresõt oldalára visz át.
...pl. a Kona szóra van 110 találat, 8 oldal, de se a 2-esre, se a nyílra kattintva nem lehet eljutni a másodikra.
Firefox 3.6.16, a sütik engedélyezve vannak.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#455
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 hozzászólás
Regisztráltam: Név:Dr. Zsolti E-mail:max217@freemail.hu-en és nem tudok belépni így beregisztráltam 1 másik néven, szóval ezt a felhasználófiókot törölheti valaki hogy ne 2 helyen legyen fent ugyan az a hirdetés.... mert ugye ez nem szép dolog... :)
Köszönöm!
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#456
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
KÉRDÉS:
Ezentúl lesz egy "Bikemag" normál felülettel és egy "Bikemag apró" Walt Disney-s felülettel, ahonnan a "régi apró" gombbal lehet majd átmenni a normál oédalra, vagy ez egyszer majd összeér?

#457
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
ÖTLET:
Mi lenne, ha lenne egy "felfüggeszt" gomb az apróban? Ez azt csinálná, hogy ha nem akarjuk véglegesen törölni a hirdetésünket, de egy darabig azt akarjuk, hogy ne látszódjon, megnyomjuk. Persze után át kéne változnia valami "aktivál" gombra:)

#458
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Egyszerûen nem találom az új apróban a hird. feladása
után a "módosítás" vagy "törlés" funkciót. Tudna valaki
segíteni?


Rákattintasz a Hirdetéseim menüpontra, ekkor megjelennek a hirdetéseid és minden hirdetés alatt van egy "i" betû , egy fényképezõgép (képfeltöltés), egy papír és toll (hirdetés módosítás), és egy X jel (törlés).


A sebesség mindent megold.

 


#459
rockcastle

rockcastle
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Egyszerûen nem találom az új apróban a hird. feladása
után a "módosítás" vagy "törlés" funkciót. Tudna valaki
segíteni?

#460
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
persze, hasznos. írtam is korábban, hogy jó lenne ha megfelelõen használnák. csak így tényleg nagyon rontja a keresés hatékonyságát :/ reméljük taníthatók a userek...