Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#361
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Hal!
Régebben írtam, hogy készítsetek ütemtervet, mi mikorra lesz kész. Nem olyan viccnek szántam, hogy aztán ti is elvicceljétek, és nincs semmi. Sztem, ha lenne egy jól látható helyen egy ilyen terv, pl.: Keresési eredmény oldalak hibájának javítása: 07.30., Többfunkciós keresés tesztelés indítása: 08.15., stb, kevesebben anyáznának addig. Aztán persze, ha nem lesz kész, még jobban...
Én is írtam kb. 3 ötletet, ezek között a hsz-ek között van. Esetleg nem lenne jó 1-2?

#362
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Ez nekem is eszembe jutott egy fél órája, de tudod ha már ingyé van akkor már csak azért is pont olyan legyen ahogy ÉÉÉÉÉNNNN akarom és még véletlenül se udvariasan fogalmazzak hogy megköszönjem a munkájukat és a fáradozásukat. ÁÁÁÁ MINEK HISZ INGYÉ VAN!
De semmi gond mert fviktor73 és társai holnapra majd csinálnak egy sokkal jobb és látogatottabb és természetesen ingyenes kerékpár apróhirdetési oldalt.


Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Természetesen a munkájukat meg kell köszönni mindenkinek aki a munkájával valamihez hozzájárul, legyen az bármi. Itt szerintem az volt a fõ gond, hogy a hozzászóló azt nehezményezi, hogy volt valami ami mûködött, és jött helyette egy új, ami nem mûködik megfelelõen. Valószinû, hogy fviktor és társai azért nem csinálnak ilyet, mert nem értenek hozzá. Akik meg értenek hozzá azok meg csinálják. Ennyi. Viszont ha fviktor és társai nem végzik jól a munkájukat akkor nekik is szólnak, hogy miben, hol hibáztak és a hibát orvosolják. Azért meg ha valaki nem kap juttatást azért amit csinál, akkor már rosszul kell végeznie azt a feladatot amit elvégez? Nem hinném. Nem kell hosszasan ragozni, akkor nem kellett volna indítani ezt a topikot, ha a kritikát és az építõ megjegyzést nem kommunikálják le rendesen. Az viszont már megint egy másik dolog, hogy hozzászólásunk ne legyen arrogáns, másokat sértõ hozzászólás.
" A Cube el van vetve! "

#363
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Ha már van lehetõség megadni különféle opciókat, például a teleszkópoknál rugóút, villanyak átmérõ stb. akkor tök jó lenne, ha lehetne ezekre keresni is.

#364
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Meggyógyult. Eddig mûködött aztán nem, de most megint. :)

#365
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Firefox 4-el próbáltad már? Egy-két böngészõt nem komál.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#366
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Az lenne a problémám, hogy nem tudok képet tölteni a hirdetésemhez. IO Error a hibaüzenet. Van valami megoldás erre?

#367
tatabike

tatabike
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Ja, és az apróknál a keresõ sem jó, csak az elsõ találati oldalt engedi megnézni, ha a 'következõ' vagy a '2'. oldalra kattintok, bedobja az üres keresõoldalt.

#368
tatabike

tatabike
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Üdv,

az apróknál miért van az, hogy két hírdetés után már nem engedi a harmadikat, keresztkategóriák megjelölésére egyik hirdetésnél sincs lehetõség, és a harmadiknál már képfeltöltést sem enged, majd a hirdetés aktiválásakor 404-es hibát kapok. Köszi.

#369
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Sziasztok,

Ez most jött az admin fiókra, megosztom veletek:

Tisztelt bikemag!

Egy internetes átverés veszélyére szeretném felhívni a figyelmüket hátha ezzel megelõzhetõ jóhiszemû hirdetõk megkárosítása.

A tegnapi napon a Bikemag apróhirdetések DH/FR váz szekcióban feladtam egy hirdetést, ahol is a vázamat kínálom eladásra. Rövidesen jött is egy email melyben egy bizonyos Natasha Penny az USA ból vásárlási szándékát jelezte, hogy 800 euróért megvenné a vázat és azonnal fizet akár banki átutalással akár Paypal al, ha elpotsázom a lányának Dél Afrikába Preoria ba. A levél gyanús volt hiszen egy Amerikai ember mit keres egy magyar oldalon ami magyar hirdetéseket tartalmaz, válaszomban jeleztem hogy nem postázok csak személyes átvétel lehetséges. Erre Mrs Penny válaszában felhívta a figyelmemet, hogy a szállítás nem drága és zökkenõmentes Magyarországról Dél Afrikába õ azonnal fizet csak adjam meg a Paypalom, vagy a banki adataimat, a felbukkanó érdeklõdõknek már mondjam azt hogy elkelt a váz mert a lányának égetõ szüksége van erre a vázra Pretoiában. Most már hajtott a kíváncsiság hogy meddig megy el Natasha, megadtam a paypal felhasználónevem hogy amennyiben megérkezik a 800
euro postázom a vázat. Rövidesen jött is az email a jól ismert Service@Intl.paypal.com címrõl, melyben az áll hogy 800eurot küldött nekem Mrs Natasha Penny. Majd rögtön még egy mail amiben közli a paypal ,hogy a 800euro összeget akkor töltik a számlámra amikor követési számmal igazolom hogy felardam a mellékelt címre a vázat. A paypal ba bejelentkezve azt tapasztaltam hogy semmilyen figyelmeztetés nincs hogy bárki pénzt küldött volna nekem. Az email részleteit megnézve látszik hogy a Service@Intl.paypal.com csak egy alias a valódi küldõ pay-palonlinehelp@officeemail.net innen válik egyértelmûvé a csalás. A levelet a spoof@paypal.com ra továbbítva visszajeleztek hogy egyértelmû csalóról van szó és hogy dolgoznak az eset felderítésén.
A levél részleteit a googlebe beírva találtam egy szlovák fórumot ahol egy hirdteõ szintén összefutott Mrs Natasha Penny vel aki majdnem betûre pontosan ugyanazt az ajánlatot tette neki mint nekem azzal a különbséggel hogy neki 1000 eurot kínált. Az eset nagyjából ennyi, a lényeg az hogy senki ne dõljön be a kínált magas összegnek mert Mrs Penny és a hozzá hasonlók csalók akik azon túl hogy nem fizet a termékért még az eladóval fizettetné ki a posta költséget is Dél Afrikába. Fontos hogy a Paypal tól érkezõ leveleknél nézzük még a részleteket hogy tényleg @paypal.com ról küldték e nem pedig egy mail aliast használtak.

Tisztelettel: XY Krisztián

Óvakodjatok a csalóktól!

#370
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Ha lenne kép nagyítás (hirdetés megnyitása nélkül) a listázásnál, illetve ugyanitt lehetne látni, hogy használt vagy új -e a cucc, akkor nálam is csupa öröm és bódottá lenne. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#371
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Köszönet!
Jó magyar szokás szerint jellemzõen csak a hibákat szoktuk felróni másoknak!
Én most kivételt tennék, rendkívül felvidított a minap, hogy amikor újra megpróbáltam az oldalon keresgélni az apróhirdetések között, az oldalak betöltése gyors volt. Ergo, megjavították, tehát komolyan vettek bennünket felhasználókat és a visszajelzéseinket.
Ezért köszönöm szépen, örülök!
Csak így tovább, ettõl lesz jó egy szolgáltató, hogy arra figyel mit szeretnének azok, akiknek szolgáltatni szeretnének!
Hajrá Bikemag!


Köszi, örülök, hogy mûködött/dik, visszanézve a staton is látszik, hogy jobban megy.
Egy szerverfaló plugint kiiktattunk. Az optimálistól még messze van...

#372
puskasp

puskasp
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Köszönet!
Jó magyar szokás szerint jellemzõen csak a hibákat szoktuk felróni másoknak!
Én most kivételt tennék, rendkívül felvidított a minap, hogy amikor újra megpróbáltam az oldalon keresgélni az apróhirdetések között, az oldalak betöltése gyors volt. Ergo, megjavították, tehát komolyan vettek bennünket felhasználókat és a visszajelzéseinket.
Ezért köszönöm szépen, örülök!
Csak így tovább, ettõl lesz jó egy szolgáltató, hogy arra figyel mit szeretnének azok, akiknek szolgáltatni szeretnének!
Hajrá Bikemag!

#373
coco11punk

coco11punk

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Ez gyors volt. Csak így tovább!

#374
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Hello!
Sajnos azt tapasztalom, hogy az Átjárók funkcióban a Magazin-ra kattintva is a Fórum nyílik meg.


Köszi javítva.

#375
coco11punk

coco11punk

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Hello!

Sajnos azt tapasztalom, hogy az Átjárók funkcióban a Magazin-ra kattintva is a Fórum nyílik meg.

#376
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Este egyszerûen nem elérhetõ!

#377
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Bocsánat, nem írtam infot. WIN7, FF 3.6.17/4.x

Többször elõfordul, hogy keresés után, több oldalnyi találati listán lapozáskor a következõ oldal egy üres lap, eltûnnek a találatok.
Magyarán; nem tudok lapozni, hiába van még több oldal hátra.



#378
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás

Többször elõfordul, hogy keresés után, több oldalnyi találati listán lapozáskor a következõ oldal egy üres lap, eltûnnek a találatok.
Magyarán; nem tudok lapozni, hiába van még több oldal hátra.


OS X alatt is ezt csinálja, illetve észrevettem több más dolgot is:
-visszalépni az adott hírdetésbõl az elõzõ oldalra kétszer megnyomott gomb után tudok
-egy böngészendõ hírdetésben kinagyítok egy képet (és nem a close gombbal kicsinyítem vissza, hanem csak rábökök a képre valahol), akkor onnantól fogva bármilyen más linkre kattintok az adott felületen, minden azt nagyítja ki.

OS X 10.5.8 leopard , 10.6 snow leo, (windows-t nem próbáltam jóideje de ki fogom próbálni) firefox 4.0.1

#379
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nálam is volt már ilyen. xp sp3, ff4

#380
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Többször elõfordul, hogy keresés után, több oldalnyi találati listán lapozáskor a következõ oldal egy üres lap, eltûnnek a találatok.
Magyarán; nem tudok lapozni, hiába van még több oldal hátra.