Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vegyek-e BIGVANT?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
31 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Persze amíg bringázom, addig meg valaki nyúkaszteljunájted. >:( Akkor viszem, ha jön valaki, aki nem akar bringázni. Major ?  ;D ;D ;D

#2
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Jó az a kis BigOne, majd veresen összehasonlítjuk! :D Kiveszem a "vitrinbõl azt toljuk fel a hegyre" Hozz majd fényképezõt azt operatõrködünk.JODA ;D

#3
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Most ám csak irigykedem, hogy nektek tellik sigmára, meg monsterre  :'(


:) :) :)

#4
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ja legalább öt percembe tellett levenni a becsúszószárat, bezsírozni és visszatenni. A legtovább az tartott, hogy megfordítsam a bringát :-) Ja és két napig, amíg kaptam telózsírt.  ;D

#5
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Csak még a súrlódásos kérdéshez: a Monster, meg a Shiver lehet, hogy ugyanúgy nagy becsúszószárátmérõvel készül, de nyílt olajfürdõsek, és a szárak állandóan olajozva vannak!! Azért ez nagyon nagy különbség! A BigOne is jól fog mozogni, ha nem hagyod kiszáradni, csak ez melós dolog ám!

#6
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
bocsánat: új ilyen váz, nem tom ma teljesen hülye vagyok!!! :P

#7
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
jaaa bocs nem 4900CZX-em van hanem 5000CZX, de tényleg nem fog érdekelni senkit egy úgy ilyen váz??, nem rossz, csak hát nem "nagy" villával kell használni!!! (az árát azé nagyon megéri!!!)

#8
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
sajnos új vázból csak egy wheelert kaphattam csak!!!
:'(, de most kurvára szeretnék egy wegát!!


jaaa most fogják a Wheeleremet kicserélni gariba (remélem) akkor már vissza se építem, hanem egybõl eladom!! vagy értékegyeztetéssel Wegára cserélem, abban az esetben, ha a Berguba nem adják el azt a Wegát ami ott álll!! Szoval akit esetleg érdekelne szoljon!!!!!

#9
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Majd ha lesz egy kis idõm, akkor megsajnállak ám. Monster T meg gustav meg roox hajtómû. Jut eszembe, beraktad a vitrinbe ? Veresen sehol sem láttam.  ;D

#10
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Én is bírnám ha nem engednék hogy használt vázat vegyek! ;DHa megszponzorálják a költségvetést akkor én is vennék zsír új vázat!!! ;DDe sajna marad a használt HiTecJODA

#11
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
HI!!

Ugye engem nem néztek hülyének, mert én is 4900CZX-be tettem SigmáT ;D, csak hát a pénzhiány, meg úgy volt, hogy nem sigma lesz és az otthoniak nem akarták, hogy használt vázat vegyek, de most már remélem meglesz a Wegám!! 8)

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hát hülyék azok bizony vannak dögivel........

#13
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Vannak meg hulyek. Mondjuk kivancsi lennek, hogy az en fejcsovemet mikor torne el.


#14
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A Mátrában egy Wheeler 4000CZX-ben volt egy BIG 1!!!  :o Hát még jó hogy eltörött!!! Nemtudom ki volt az az álat aki belegakta, de ha kicsit belegondolt volna akkor tuti lecseréli egy Hi-5-re vagy max egy DH1-re!!! Egyszerûen nem értem!!!

#15
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, azt en is hallottam, hogy volt valami fejcsotores, de ki tudja mi tortent?? Lehet, hogy valahova bezugott csorrel, vagy fanak ment, ki tudja.
Amugy nagyon speci celszerszamok nem kellenek, csak 19 -es kulcs, meg 5 -os imbusz, es ha teljesn szet akarod kapni, akkor meg egy zegerfogo. Semmi mas. Osszerakni sem nagy dolog. Csak a csillapitast ne szedd szet teljesen, mert az egy kicsit komolyabb melo osszerakni, de az sem bonyolult.



#16
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Pedig a Mátrában mintha eltört volna egy fejcsövet egy nagy.

#17
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Annyira még nem. De ami késik, nem múlik ... utána meg három hónapig agyalok, hogy kéne összerakni.  :) Kel hozzá valami célszerszám ? vagy jó lesz a telesoppos csavarhúzókészlet is ?;D

#18
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Igen. Te meg nem szedted szet???


#19
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
A surlódásos kérdéssel Zap foglalkozott, én egy szóval nem mondtam, hogy mozog úgy mint a marzo. Egy nyílt olajfûrdõs mindig finomabban fog mozogni, mint a patronos.
Vole: ebben most nyílt olajpatron van ugye ?

#20
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat ezt mondom en is..
Tul nagy az arkulonbseg.
Mondjuk az a poen, hogy kulfoldon a BigOne dragabb, a monster pedig olcsobb mint itthon.