Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

bringás partner kerestetik

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1 válasz erre a témára

#1
hellviktor

hellviktor

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Sziasztok!

Keresnék valakit, aki autóvall el tudna vinni (a bringámat és engem) az Amatõr Kupa fordulóinak helyszíneire, mert sajnos úgy néz ki, hogy hosszú távon nem fogom tudni saját erõbõl ezt megoldani.

Ha valakinek volna szabad kapacitása ebbõl a célból és Budapestrõl (esteleg közvetlen környékérõl) indulna versenyezni, kérem jelezze nekem, természetesen a költségeket viselném!

Üdv: anukisz


___________________

helló,
Nálam az esetek többségében van egy szabad hely.
Azt nem merem ígérni hogy minden amatõr fordulóra el fogok menni de a többségére a jövõben is tervezem.
Eddig ketten mentünk de társam kidõlt a sorból beláthatatlan idõre.
autó: 4ajtós FIAT Puntó, bicajok a hátsó ülések helyén utaznak nem a tetõn (saját bicajt kívül nem szállítok).
Az autóba max 3 ember fér be 2 bicajjal, plusz holmik, 3 ember 3bicaj nem mûködik.
lakhely: budapest 12 és 18 ker
4-5 éve indulok az Amatõr kupában senior 2-ben (40plusz).
Kizárólag a benzinpénz felét várnám el. Egyébként ha minden versenyre el akarsz jutni akkor javaslok minimum 2 autós kontaktust.
üdv, zsolt
mail: hellviktor@yahoo.com
______________

#2
anukisz

anukisz

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Keresnék valakit, aki autóvall el tudna vinni (a bringámat és engem) az Amatõr Kupa fordulóinak helyszíneire, mert sajnos úgy néz ki, hogy hosszú távon nem fogom tudni saját erõbõl ezt megoldani.

Ha valakinek volna szabad kapacitása ebbõl a célból és Budapestrõl (esteleg közvetlen környékérõl) indulna versenyezni, kérem jelezze nekem, természetesen a költségeket viselném!

Üdv: anukisz