Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pálya világbajnokság: 43 ország 300 versenyzõje Koppenhágában

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
FBP

FBP

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
ok, hogy szabály. a szabályok általában valami racionális dolgokon alapulnak (csak ez késõbb az idõk elõrehaladtával elfelejtõdik).
tehát annak mi értelme, hogy a szabályok miatt tönkre megy a versenyzõk igen fontos szerve (férfiaknál persze)?

#2
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Nézem, nézem...de mondja meg nekem valaki, hogy a hosszabb távú számokban a versenyzõk miért ülnek a nyereg elején a s..gük lookával??? A nyereg van rossz helyen??? vagy a versenyzõ??? vagy a "nagynevû" vázgyárak dizájnerei ennyire gagyik?


Nem "gagyik" a dizájnerek, csak vannak szabályok, amik kötik õket, és nem lehet elõrébb a nyereg, ezért ül a versenyzõ a legelején.

Itt megtalálható a kerékpársport mindenféle szabálya, a témaindító is választ kaphat a kérdéseire.
Union Cycliste Internationale

#3
FBP

FBP

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Nézem, nézem...de mondja meg nekem valaki, hogy a hosszabb távú számokban a versenyzõk miért ülnek a nyereg elején a s..gük lookával??? A nyereg van rossz helyen??? vagy a versenyzõ??? vagy a "nagynevû" vázgyárak dizájnerei ennyire gagyik?

#4
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Itt talalhatsz leirast a kulonbozo versenyszamokrol: Millenaris Wiki

#5
freestyleszeged

freestyleszeged

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Pálya világbajnokság: 43 ország 300 versenyzõje Koppenhágában
Versenyszámok: 500 és 1000 méteres állórajtos idõfutam, az egyéni- és csapat üldözõverseny, repülõverseny, csapatsprint, keirin, pontverseny, scratch, párosverseny és omnium
Ha van konkrét infód ezekrõl a versenyszámokról, akkor írd ide.
Érdekel a téma, de nem mindegyiket ismerem.

... magyarok miért nincsenek ?