Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFT találkozó | 2010. augusztus 6-8., Varbói-tó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
203 hozzászólás a témában

#101
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
sátor az jó, hogy megoldható.
a részeg állatok (ha vannak:D) legalább hazavihetik a hányásukat, nem kell a házat takarítani.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#102
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Telefon megvolt. Fónagysági szállást szétkapták, idén bezárt.
Maradt a sátor 500ft/fõ árammal, zuhannyal, 3 oldalról fedett színnel amiben 30 ember is elfér.
Vagy 3 szintes apartman 2000ft ifával felszerelve fõzésre, csak ágynemûhuzatot kell hozni :D lol mi?
Elõnye h bármikor szabad a kecó mi döntjük-el mi merre.

#103
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
köszi az infot!

#104
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Lökött...:D
Az én fejem sem túl mûvészi. Születésemkor az orvos sírt fel, nem én.:)

Engem a radiátorhoz vert a szülész, gondolta megvicceli a muttert, hogy halva születtem, oszt mégsem :D

a fónagysági szállással mizu? nekem meg még aszondja meg valaki h besenyõbõl hogy jutok át szentpéterre a 26-ost kikerülve? ecsegrõl nincs valami földút szentpéterre?


Fónagyságával nem beszéltem, általános tendencia,hogy a hétköznapokon gyerekek erdei táboroznak, így szombaton déltõl szabad a kéró hétfõ reggelig, néhány hétvégén egy évben.
Besenyõbõl eljutsz ecsegig a sajó mentén lévõ aszfaltos úton, ecsegnél ki a vasutállomásra, a temetõ felé és a sínek mellett van egy földút, ami bevisz péterre. Esõ után hatalmas tavak keletkeznek, amit mûvészien lehet kerülgetni.

Na holnap telefonálok már egyet kettõt és megkérdem mi a helyzet konkrétan szállás ügyileg.

#105
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Lökött...:D

Az én fejem sem túl mûvészi. Születésemkor az orvos sírt fel, nem én.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#106
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Lor-hoz képest a láncfûrészes vérmókus Miss Venezuela...

Bár velem is lehet ijesztgetni ha nem beretválkozok...ha igen akkor meg elkérik a bótba a személyimet is....

#107
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
már mondtad, és akkor is elhittem.:P
vagy szépet írtál...nem tudom pontosan.

Izomtéridõninja-geológus!


#108
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en eloben is ilyen szarul nezek ki, mint a foton.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#109
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Engem is érdekelne a dolog. A sört leszámítva.
Kíváncsi vagyok a búrátokra.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#110
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
zipáras paplant adok sztem.....meg amugy is
alszik a rosseb

nappal bringázolunk, este meg kapcsolunk hülyezenét is megiszunk 1,5 tálca sört fejenként

#111
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nekem jobb lenne 13-15, de lehet hogy a 6-7 is belefér, meglátjuk.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#112
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
hát most egy estére mitérdekel a áram. se sátram se cipzáras paplanom dincsen.

#113
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Golya: ha nem lesz áram nem is jössz mi?:D

Cobranco: irigylésre méltóan szép helyeneken jártatok :)

#114
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás

Megnéztem a you tube-on a videóidat piszok jók, így kommentárral :D gratu hozzá. Remélem csinálsz még sok hasonlót. :) Jól értettem a kezedben volt a kamera? Azt hittem valami sisakra szerelhetõ technikával csináltad.


Köszi,...és yes,ez kézikamera,nehezebb feladat viszont nem remeg annyira.
és yes,lesz még hasonló és bár nem ide vág,de ha már rákérdeztél itt van a tavalyi alpoktúrám rövid összefoglalója:http://www.youtube.com/watch?v=ON-t4_884Jg
Ui:Üdv a Kecslemétieknek...3 évig szenvedtem ott a fõiskolán valamikor az ókorban,jókat lehet arrafelé bringázni,különösen a "környezõ hegyekben"

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#115
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás
besenyö-miskolc-lyukó-varboe kicsit hosszabb,de van látnivaló.
A tavi programokról tegyetek le/körverseny,csobbanás/,a halfináncok az életük árán is megvédik a tavat.
Ráadásul péntek szombaton engedélyezett az éjszakai horgászat,ilyenkor fél miskolc kinn van.

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#116
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
a fónagysági szállással mizu? nekem meg még aszondja meg valaki h besenyõbõl hogy jutok át szentpéterre a 26-ost kikerülve? ecsegrõl nincs valami földút szentpéterre?

#117
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

6-7 jónak tûnik
4. szülinapom E!


Csak ennek az örömére megrendezném :D
Tegnap is kimentem, mert jólesett a korábbi tekerés. A tót nem lehet körbetekerni, mert a 2 patak ami táplálja elmosta az egyik hidat teljesen, a másikat félig, és bokáig érõ iszapot terített végig az ösvényen. Átmentem az iszapon, a félig ledõlt hídon, aztán meg ugyanott vissza, mert a másiknak csak a talapzatai maradtak, akkorát meg nem tudok ugrani :D
Korábban kérdezték h vonattal+ tekeréssel megoldható-e. A batyut eltudom vinni kocsival Sajószentpéterrõl, kitekerni pedig felfelé 29 perc volt nekem, lefelé hátszéllel meg 28 :D A tóparton már voltak szúnyogok, a vízben meg annyi a hal hogy a felszínt smárolják, úgyhogy fedetlen kukaccal nem ajánlom majd az iccakai pancsit mert Marcsa helyett egy harcsa cuppanhat rá. Felhúztak egy új horgászházat is a tóbüféhez, így most már éjjel nappal lehet venni jegyet, vagyis õrzik a tóvat a halfináncok. Régen legalább észjaka nyugalom volt.

#118
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jujujuj... :P

#119
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
6-7 jónak tûnik
4. szülinapom E!

#120
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
elõtte nincsen hely mogyoró ;)
akkor már utána