Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

CC-s gépvásárlás - mit javasoltok ?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

#41
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 posts
Használt gép emberek !! azaz ... alig használt !
itt ni :

http://www.bikemagaz...326679&start=11

;)

#42
veloteam

veloteam

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
BRINGÁSOK !

ELJÖTT AZ IDÕ ! SZEZONVÉGI-KARÁCSONYI BRUTÁL AKCIÓ !

WWW.VELOTRADE.HU - AKCIÓK ! CSEKKOLD


#43
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Most rábaszéltük egy84000-es CAPRINE Boomerre! Full Alivio, meg Trinity cuccok és király!

#44
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Én is a Megellan-t javasoltam, de MERIDA-s nagyon :(

#45
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 posts
en is a magellant javasoltam neki, es mondta hogy kalaharit akar, bar ugy   , hogz a merevvillat leszedeti, es egy - ket dolgot kicserel ...

#46
dzsi

dzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Nem!
A Kalahari 580ast Bikemagban 2002.május, 18.oldalon tesztelték.Ha a kötelezõ jópofit levonod belõle, akkor a konklúzió az, hogy,ha kicsit komolyabban gondolod a dolgot, akkor ne.

Helyette:
Caprine Boomer (sajna 98ezer+ merevvilla, de ami rajta van az tutin mûködik és biztos, h jó ideig nem kell hozzányúlni)

Magellan Crater Alu Alivio
(Ez is elég jónak néz ki, de árat nem tudok.)


#47
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
MERIDA Kalahari 570-et akar most! Szerintetek ez jó?

#48
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 posts
Ey így van. De vehetsz sárga Bike+ fékeket is, mert azok is nagyon bejönnek, és olcsók. De ha mindenképpen meg akarsz állni, akkor Ritchely, vagy Cool Stop fékpofák, deezek már kicsit drágák. Ui: nem tudom, hogy lehet e külön kapni
(és ha igen mennyiért) Avid fékpofákat? Mert azok is nagyon fognak, csak még egy boltban sem láttam. Lehet azért, mert drága?

#49
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts

A haverom akar venni CC bicót kb 80000-ért, és gyárilag összerakva. Mit ajánlotok?


ezt:http://www.bikemagaz...&num=1031642958

#50
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
csak azért félek tõle, mert egyszer bunny-zás elõtt még egy fél pedálfordulatot bele akartam tekerni, hogy a jobb lábam legyen elöl (csak úgy megy igazán...de nehogy megint le"kezõõõ"zzetek, mert harapok!), no és pont akkor szakadt el a lánc. Hát ne tudjátok meg mekkorát burkoltam. Fájt. :'(

#51
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 posts
kozben utananeztem Magellan Alu Alivo 12,1 kg , alivoval szerelve, ricsi, b+ cuccokkal, merevvillaval ... en a helyeben ezt valasztanam ...  ;)

#52
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 posts
Magellan crater alu alivo ... vagy az nem merevillas ?  ::) szerintem ez igz nem a legjobb, az ilzen arkategoriaju bringakat, alltalaban teloval, adjak - vmi gagyibbal,ha nem akkor meg nyilvan az arbol mashol sporolnak.
Hasznaltra nem gondolt ?
en meg mindig a magellant javaslom ...

#53
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Merev villásan akarja!

#54
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
VLB: ha 80ért akar venni, akkor én azt javaslom, hogy vmi merevvillásat keress(etek), szvsz érdemesebb késõbb egy jobb talót venni, és akkor a bringán még elosztod azt a pénzt, amit a merevvillán nyersz... de nem tudom pontosan, hogy kinek és mire kell, tehát tégy úgy, ahogy akarsz 8)

amúgy miért féltek ennyire a sram láncoktól? tényleg xarok? (mármint nem én most, hanem a sram láncok és általában ;))

#55
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
ya

#56
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 posts
ki akar venni xc bicot ?? Balazs ?  ???

#57
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
A haverom akar venni CC bicót kb 80000-ért, és gyárilag összerakva. Mit ajánlotok?

#58
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
2100-2200 gramm, úgyhogy azt már inkább durvulni kell megvenni, lájtos cc-re inkább egy kevésbé erõs, de sokkal könnyebb.

#59
Mac

Mac

    vendég

  • fórumtag
  • 14 posts
Olcsobb vazmegoldasnak a Mali Mamba-t javaslom, ujonnan 28-30. A geometriaja eleg jo.
A sulyat sajna nem tudom, valaki?

#60
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,021 posts
vazze igazad van... :-X
sok volt ez a  mai villany elõadás... :-/