Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CC-s gépvásárlás - mit javasoltok ?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
84 hozzászólás a témában

#21
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
potty nézd meg a dátumot mielõtt reagálsz...

kicsit régen volt már az a téma, és azóta is él az illetõ ;)

#22
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás

Most asszem veszek egy IG 51es simánjót, olyan 2 rugóért van egy, és belegórom a patentszemet. És az patent lesz.  8)


szió

Ha elfogadsz egy véleményt: nekem nem jött be az IG 51. Majdnem elcsapott miatta egy autó. Az Asztórián kigyorsítás közben elszakadt, majdnem elestem miatta, mögöttem meg autók... ilyesztõ volt. Vegyél inkább HGt
By


#23
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Schwinn-Csepel ::)
képek a médiatárban a cikkeknél

#24
Tiberius20

Tiberius20

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Mindenkinek köszi a véleményt.

A Kona-ban nem gondolkodom mert a Lana igaz, hogy jól néz ki meg az árba is beleférne egy közepes telóval, de a felszerelése nagyon alap. Mondjuk mit is vár6nék amikor csak a váz kerül 35-be.
Egyenlõre a Magellan Crater a befutó csupán esztétikai okokból, de a Merida sem rossz.
Az Adrenalinról nem tudtok semmit. Fényképet sem nagyon találok. Ki a nagyker forgalmazó?




#25
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Szerintem érdemes egy pillantást vetni a Caprine Boomerre is, fõleg a tavalyi modellre. (az idei nem olyan szép) Lehet hogy szokás szerint megint le fogják árazni kicsit, akkor pedig BULI!



#26
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
nem baj még viszi v.mire!!
;) jó hogy nem a strombinger- ajánljuk! ;D

#27
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
elõbb gondolkozz aztán cselekedj mondotta valaki réges-régen nagyon bölcsen ::)

#28
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Én csak a topik címét olvastam el a benne levõ infót nem ezért írtam magasabb árút.
:-[ Sorry.

VDaNi

#29
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Ha érdekel még írhatok róla




érted ??? >:(

#30
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
VDaNi: Az a gond, hogy Tiberius20 80e körül keres bringát, nem 160e körül!! ::)
Én is beírhatnám, hogy vegyen Caprine Revenge B-t, mert ilyen meg olyan jó, de 220e-ért nem fog... :-X

#31
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Ras, odaírtam, hogy továbbiakat a www.testbike.hu -n olvashat.

VDaNi

#32
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
vdani nem lenne egyszerûbb ha belinkelnéd az ezernyi ódádat róla, mint újra leírni?

#33
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Szia!

Nekem KONA NUNU-m van. Csak jót tudok mondani róla és már elõre tudtam, hogy milyen jó lesz de még így is csalódtam benne a bicikli javára. 160e Ft volt. Deore, Deore LX cuccok, Deore tárcsafék, Alu váv, Mavic felni, Marzo villa, Tioga gumik...
Ha érdekel még írhatok róla de a www.testbike.hu honlapon is van róla szó!

VDaNi

#34
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
de azért ne vesd el a többi márkát sem csak azért, mert itt merida kultusz szeánszozik ;)

szvsz a megellan is egy szép darab, remek vázzal...

#35
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
nalunk sajan nem de nem haragudnék rá meg ha beverzetnék az ár egyeztetést!!!
;D

#36
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
a meridát én is javallom... nekem is az van és király
ha merev villával kéred a tavalyi maths vázat, meg mondjuk zoom kiegészítõket rax rá+ foll altus... esetleg a hajtómû gagyibb, meg a fogaskoszorú utánngyártott...
szerintem simán összejön abból a lóvéból... és igen király lenne... fõleg ha kecskeméten vennéd... nállunk lehet alkudni :D

szoval hajrá

#37
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
nekem is meridam van "kicsit" jobb, DE ami általánosan igaz a cég gépeire, hogy határtalanul megbízhatóak és ebben az árfekvésben már relatív jó cucokkal vannak szerelve!
hajrá!! ;)

#38
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Hali!

Én csak a Meridához tudok hozzászólni.
Szerintem a 80-hoz gyûjts még egy 10-est és abból már kijön egy 590SX. tényleg nem reklámfogás amit a Bikemagban írnak a bowdenezésrõl, tényleg vacak, fõleg a váltó így ezt érdemes a boltban kicseréltetni. Amiket leírál arra alapban jó a gép ahogy van. A teló papíron 89mm rugózik csak puhára kell állítani, a hideget nem nagyon szereti, de nem hiszem, hogy ez fõ szempont lenne. A gumik amikkel adják nem valami "hatalmas" minõség, megfontolás tárgyát képezi a cseréjük.

A döntés joga a tiéd, szerintem a többiek elmondják a többi gépet.

#39
Tiberius20

Tiberius20

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Adott helyzet:
->szeretnék 20 km-es aszfalt-földutas turákhoz ésetleg nyári amatõr maratonra egy gépet korlátozott anyagiak mellett (80 000 huf)
->aluvázat szeretnék, telót meg majd késõbb, addig meg kirázza a fogamból a tömést is, de ez van.

Szóval arra szeretném +kérni a magyar kerékpáros társadalom krémjét :D hogy segítsen a válaztásban!

Én ezekre gondoltam laikus fejjel:
1.Magellan Crater Acera + tuning 13 ropiból (váltó, fék)
2.Merida Kalahari 590
3.Kona Lana I
4.Schwinn Csepel Adrenalin
Az Adrenalinrõl nem találok seholsem képet és konkrét adatokat, talán majd a boltokaban...

!! Nagyon köszönöm mindenkinek elõre is segítséget!!

#40
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Telóban én SR Suntour-t ajánlok, mert nagyon jó villáik vannak eléggé olcsón!!! ;) ;) ;)