Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFT találkozó | 2010. február 12-14. Bükkszentkereszt

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
335 hozzászólás a témában

#241
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Na most látom, hogy szervezkedés folyik itten találkozóilag. Holnap megálmodom - na jó, délelõtti nem is alszom - hogy menek-e. (Mennék szívesen, de szatahnovista állat vagyok /VV/!!!.) :D

ps.: Zee, te nem iszkiri Bükkszentkereszt ivóstekerõsbeszélgetõspihenõsre!?

#242
Whist

Whist

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Akkor:
2. Répási Bálint
3._Alex_
4.Sala (?)
5-6. Úszónéni+Lor
7-8 zézó + nagyondinnye alá görög
9-10 Pézsé + az asszonypajtás.
11. BBreki (mer úgyis mindeki asziszi ez van oda írva )
12. Zoomstag (ha minden összejön:))
13. Whist

#243
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Fú, most látom hogy kinn vagyunk a fõoldalon vazze! :prosze:
Így még akár meg is rakhatjuk a házat! :)

edit: Aki jön(ne) legalább kérdõjellel de írja fel magát a listára!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#244
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
gyere, gyere!

idézek magamtól
1.800,- Ft/fõ/éj + 300 Ft/fõ /éj vagyis pénteken érkezünk vasárnap kora délutánt beszéltem meg távozásnak és a két estét fizetjük, elvileg a tulaj csak vasárnap jön a pénzért fel addig nem is látjuk :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#245
Whist

Whist

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
Csatlakoznék én is esetleg!
Miskolci vagyok,valószínû feltekerek,szóval ha akad még pályázó,üssük össze a fejünket,aztán közösen megejthetnénk a feljutást.
Lortól kérdezném h Rayes kollegina jön e,már találkoztunk párszor,de nem venném készpénzek,hogy tudod ki vagyok:D
Rajmi társaságában voltam általában,legutóbb a szemerén ütköztünk,akkor vele voltál.
Inni tudok,meg fizetni is,ismerkedni meg szeressek'Ha addig nem töri szét nagyon a s.ggem a nyereg,még tekerni is fogok szeretni.
Lenne egy olyan ostoba kérdésem,hogy ha 12-14-ig tart,akkor ugye az 2db ottalvást jelent,a 12 és 13-a ugye evidens h fizetõs,de a 3. napért is kell fizetni?Gondolom ez attól is függ,hogy meddig szándékozunk maradni.
Dani

ui: Ebben a turista házban már voltam egy hosszú hétvégét,szerintem kellemes hely,kilátás is van belõle emlékeim szerint.Nekem otthonos volt,szerintem nektek is tetszeni fog.

#246
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Kösz szépen Zorg!

Ice kösz szépen az intézkedést! 10 fõ szerintem meg lesz, a 28-ra nem sok esélyt látok. (Hacsak persze valaki be nem tud szervezni mondjuk egy gimis osztályt tanulmányi kirándulásra aranyos kislányokkal. Szentléleken volt rá példa. ;))

Sziasztok! :) Na én kb 1 hónapja vagyok a fórumon csak a bicóvásárlás miatt reg-eltem, de ez a Bükkszent nagyon felhúzott. Miskolci vagyok és imádom. Én mennék ha nem gond hogy senkit nem ismerek :) Új bringa... piám van...remélem pénzem is lesz de ha csak ennyi a szitu akkor simán. Utakat nagyjából ismerem. És miskolcról tekerek fel ha vki jönne és utol bírom érni :)

Persze, gyere! Én is úgy mentem Sauh-re '04-ben hogy senkit nem ismertem személyesen. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#247
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Bálint, ha addig még megvan hozd el azt a zõd Bts zárat, lehet kõ a zõdségemre :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#248
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
maggi,milyen fék kell?tárcából van egy régi tektro,vészmegoldásnak jó az is

#249
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
nem kell semmi komment csak gyere, és nem hátrány ha szeretsz bringázni meglátod jó arcok vannak itt:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#250
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
mindenkit szívesen látunk, itt a remek alkalom megismerni egy két bringás társat akikkel talán késõbb együtt is tudsz bicajozni:), szóval no para gyere nyugodtan, miskolci kollégák ált.-ban feltekernek, biztos lesz most is ilyen emberke!

M-a-TT, nem tudom hogy lesz, én inkább szoktam felautókázni a cuccok miatt(felszállítok;)) de pl savanyú kolléga tuti feltekerõs, mindig az, aztán lehet hogy én is majd...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#251
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Sziasztok! :) Na én kb 1 hónapja vagyok a fórumon csak a bicóvásárlás miatt reg-eltem, de ez a Bükkszent nagyon felhúzott. Miskolci vagyok és imádom. Én mennék ha nem gond hogy senkit nem ismerek :) Új bringa... piám van...remélem pénzem is lesz de ha csak ennyi a szitu akkor simán. Utakat nagyjából ismerem. És miskolcról tekerek fel ha vki jönne és utol bírom érni :)

#252
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Ha lesz kerekem meg pénzem, akkor mennék én is szívesen. Ice Te Egerbõl tekeregsz majd át? Benne lennék egy olyanban.

#253
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

Úgy látom alakul a dolog, akkor engedelmetekkel a hétvégén rákérdezek az említett szállásra telefonon!

http://www.szallasin...tahaz/index.php


Voltam olyan lelkes és telefonáltam egyet, kedves volt a hölgy beírt minket feb. 12-14.-re csak mi leszünk akkor az egész házban :)

Azt mondta egy min 10 fõt szedjünk össze és miénk az egész keco, szerintem ez menni fog így azt mondtam rendben van jövõ hét végén kell neki adni foglalót fel postán(debreceniek) ezt én intézem, elvileg
8-10 ágyas szobák 1.800,- Ft/fõ/éj + 300 Ft/fõ /éj idegenforgalmi adó
halkan jegyzem meg nekünk nem kell számla stb. így ez még alakul majd

http://www.bukkituristahaz.hu/

ha valakinek kérdése van szóljon! :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#254
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Még az se kizárt, hogy én is megjelennék valamennyire. Tán asszonnyal együtt... Bár hogy a bringa hogy jutna oda, az már érdekesebb kérdés...

Maggi: ha 68mm-es megfelel, akkor tudok adni egy Octalinkes LX-et monoblokkostul kõcsönbe. Fékem az nincs felesleg.

--Trifo

#255
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Úgy látom alakul a dolog, akkor engedelmetekkel a hétvégén rákérdezek az említett szállásra telefonon!

http://www.szallasin...tahaz/index.php

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#256
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
1.jegescápa
2. Répási Bálint
3._Alex_
4.Sala (?)
5-6. Úszónéni+Lor
7-8 zézó + nagyondinnye alá görög
9-10 Pézsé + az asszonypajtás.
11. BBreki (mer úgyis mindeki asziszi ez van oda írva )
12. Zoomstag (ha minden összejön:))

Izomtéridõninja-geológus!


#257
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
FóRUM betûméret-használatának célzó jellegét értjük ám ;) :P

#258
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kiböktem a fórum tetejére is, ha már az idõpont véglegesnek látszik.
"In idem flumen bis non descendimus"

#259
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ha szerzek hajtókart meg elsõféket kinézek én is
bár elsõfék nem olyan fontos :D

#260
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Én asszittem, hogy ez egyértelmû lesz számodra is : )
"Minden hülyeség" by Tomidny