Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Póker és más "szerencsejátékok" topicja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Jónak tûnik, nem tudtam elképzelni, hogy mit lehet kezdeni az úgymond virtuális pénzzel, de ha vissza lehet utalni a számlára, akkor egész szimpatikus dolog. Ha többre fogadok gondolom az oddsok is szorzódnak.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#2
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Igen, regisztrációnál megadod a bankszámlaszámod/bankkártya adatokat (én otp viirtuális kártyát* használok erre a célra) ,...
Amikor befizetsz levonják az összeget, amit az Account-odon jóváírnak, ezt az összeget használhatod fogadásokra.
Amikor fogadsz a feltett összeggel megrövidül a felhasználói számlád. Amint vége az eseménynek és nyertél, jóváírják az összeget a számládon, s ezt az összeget bármikor visszautalhatod a bankszámládra.

* egy olyan bankszámla, amire csak annyi pénzt rakok fel, amennyit befizetek/vásárlok (csak neten mûkszik) van hozzá egy papírfecni, ami egy virtuális bankkártya (vagyis csak rá kell írni a kártyaadatokat egy papírra...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#3
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
És hogy megy, meg kell adni számlaszámot stb. mint egy vásárlásnál?

#4
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
BWin-t, Bet at Home-ot használom hébe-hóba. Ha nyerek megkapom a pénzt, ha bukok nem... :)
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#5
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Unibet és más hasonló online sportfogadással van valakinek tapasztalata?

#6
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
jol csináltad gratula a beszolásokkal meg oltásokkal nemkell törödni,vannak akik nemtudnak veszteni

#7
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Kedden voltam elõször élõ "versenyen", a Royal poker teremben. 1500+500 volt a nevezés, 31-en neveztünk. A leginkább magamat meglepve sikerült nyernem.

Még viszonylag az elején le lettem oltva egy idõsebb fickó álltal, hogy minek emelek egy olyan floppra, amin semmim sincs, csak A,Q kézben, mikor neki mgvolt a 9-es párja floppon. Aztán mikor lejött Turn-on a Q-m olyan ideges lett, hogy csak na :)

Élveztem, csak ajánlani tudom az ilyen játékokat, ha nem is nyer az ember, 2000 forintért jó szórakozás, szerncsés esetben több órán keresztül is.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#8
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Én 90%-ban 1-2 vagy 5-10 centes alapon játszom sit and go-t neten, élõben meg 1-2 hetente 1000 forintos sit and go, vagy Tournament. Szeretem és összességében pozitív a mérlegem, ami a pénztárcát illeti :)

A csak a biztosra mész, feszes játékkal is lehet nagyot bukni. Egyszer beleszaladtam PokerStars-on egy 20$+ os All in-be, amit sikeresen el is vesztettem.

Király pár kézbe, Floppban 2 király egy alacsony lappal.
Valaki All int hívott, értelemszerûen megadtam. Ász párt mutatott és lejött neki a másik kettõ turnon és riveren...
Valamennyim maradt még, kb 2-3 nagyvak, amit a kedvenc lapomra (Q,9 Suited) fel is raktam utána vagy 1 hónapig kedvem sem volt játszani.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#9
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
Everest Pokeren szoktam játékpénzzel játszani.
regelve vagyok PartyPokerre, PokerStarsra is, oda is mehetünk. :D
bwinen meg freeroll versenyen indultam párszor, az elsõ 10%ban bent voltam, de az még semmire se elég.

évfolyamról szoktunk néha játszani 500as beugróval tournamentszerûen. ott már kopasztottam. :D
ráadásul volt, hogy ~1:100 zseton ellen sikerült fordítani egy elég balszerencsés este után.

#10
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Valamikor összehozhatnánk egy partypoker-es játszmát..... ;)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#11
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

próbálj meg a licitekbõl, gyakoriságukból, nagyságukból olvasni, és tudni kell bedobni is, én többször játszok neten ill. hetente 1x max kétszer "élõben", valóban más a netes póker fõleg egy sima sit & go asztalon, javaslom játsz feszesen és csak valóban nagyon jó lapkombinációkat játsz meg biztosra, néha meg be be kell blöffölni egyet-egyet, tournament megint más, ott azért lehet agresszívabban is nyomni csak figyelni kell, ha már tudsz out-ot számolni a tétarányhoz akkor azért az sokat segít és könnyebb akár dobni egy látszólag jó lapkombinációt is...persze szerencse is kell egy kalappal ;)--de azért lehet ügyeskedni :)

jó ez a topik, majd használhatjuk dühöngõnek, a heti pókerek után majd beírok egy két döntõ menetet az én játékaimból, aztán megnézzük ki mit tett volna, mi lett volna a jó választás...

Köszi a tanácsot.

Egyébként dühömben hoztam létre a topikot :) , tegnap délelõtt folyamatosan nyertem, aztán éjszaka elvesztettem mindent elég hihetetlen módon.


A sebesség mindent megold.

 


#12
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A netes pókerrel az a baj, hogy ha nem fizetõs asztalnál játszik az ember, hanem úgymond játékpénzzel, akkor össze-vissza dobálóznak az ellenfelek a tétekkel. Mondjuk jó volt norvég, orosz, ausztrál stb. emberek ellen játszani.

Mi itthon vagy gyufával (mindenki kap egy dobozzal induláskor) vagy ropival játszunk. Az utóbbinak értelemszerûen komolyabb a tétje :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#13
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
próbálj meg a licitekbõl, gyakoriságukból, nagyságukból olvasni, és tudni kell bedobni is, én többször játszok neten ill. hetente 1x max kétszer "élõben", valóban más a netes póker fõleg egy sima sit & go asztalon, javaslom játsz feszesen és csak valóban nagyon jó lapkombinációkat játsz meg biztosra, néha meg be be kell blöffölni egyet-egyet, tournament megint más, ott azért lehet agresszívabban is nyomni csak figyelni kell, ha már tudsz out-ot számolni a tétarányhoz akkor azért az sokat segít és könnyebb akár dobni egy látszólag jó lapkombinációt is...persze szerencse is kell egy kalappal ;)--de azért lehet ügyeskedni :)

jó ez a topik, majd használhatjuk dühöngõnek, a heti pókerek után majd beírok egy két döntõ menetet az én játékaimból, aztán megnézzük ki mit tett volna, mi lett volna a jó választás...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#14
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nyitok egy ilyen topicot, gondolom sokan pókereznek a fórumozók közül is. Itt megbeszélhetnénk, hogy kinek hogy ment aznap a játék, hogyan veszített vagy nyert sokat.


Mostanában kezdek arra rájönni, hogy az internetes pókerben bármit tehetek ha nincs szerencsém, mindig veszíteni fogok. Hiába van jó lapom ha a másiknak mindig jobb lapja van. Elég nagyokat tudok így veszíteni. Élõben legalább lenne esélyem olvasni a másikat. Folyamatosan lenullázom magam (pedig a statisztikám szerint minden 3. játékot megnyerem), persze jó hosszútávú stratégiával egész magasra lehetne jutni, de nincs kedvem kis pénzekben játszani.


A sebesség mindent megold.