Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Opera

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1 válasz erre a témára

#1
irány a bükk

irány a bükk

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Nem tudom vettél e már bringát nekem a Leonardo volt Sram Rival szettel és semmilyen problémám nem volt vele. Nagyon kényelmes, kiválóan nyelte el a rezgéseket mindamellett merev volt mellesleg szép is.Múlt idõben meg azért írok róla mert a múltkor elütöttek autóval és a bringa összetört így ismét szemezgetek az Opera Leonardóval. Szerintem csak abban könbözik, hogy a csúcs Pinarellók könnyebb vázzal futnak, az FP3 már viszont ugyan azzal a vázzal készülnek úgy , hogy csak egy plussz márka, még egy kis piaci rész de semmiképpen nem teljesen más váz a villa ugyanaz elõl hátul a szettet meg válszthatod.Sajnos a design csak itt érhetõ el a szebb külsõnek megkérik az árát.Ja a neve meg mindenképpen elõnyösebb legalábbis Magyarországon.

#2
salieri81

salieri81

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Nem nagyon találtam a márkáról leírást , illetve véleményeket. Annyit tudok, hogy a Pinarello gyártja. Viszont ez pontosan mit takar egy "olcsóbb, gyengébb megfizethetõbb,minõség mint a Pinarello"? Nagyon szemezgetek egy ilyen országúti géppel! Aki esetleg ilyen brinyót hajt vagy látott már ilyet szívesen meghallgatnám mi szól ellene, mellette, vázgeometria ,váz minõség stb.."Most" márkájú cuccok vannak rajta errõl sem hallottam még.A gyártó honlapja: http://www.operabike.com/