Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
8060 hozzászólás a témában

#8021
gyigyu

gyigyu

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!
Ha van valakinek tapasztalata a Schwinn Adrenalin vázzal kapcsolatban és azt megosztaná velem, nagyon hálás lennék. Arra a vázra gondolok aminek a láncvillája yoke- s. A testbike.hu- n csak egy vélemény volt sajna, az nem magasztalta, de egy vélemény- nem vélemény, ugye... Írjatok valami véleményt vagy amit hallottatok, plíííííííííííz!
Elõre is köszi!
gy.

#8022
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
on
te norbi hogy van az hogy egy hét alatt lett egy másik vázad?
mert szerintem a wega jobb volt mint a storm,mert állitolag csavarodik a láncvillájameg hasonlok

#8023
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
most akkor beleoffolok egy uttsot
a nagy maximus társak nem igaz hogy nem vették észre hogy két oldalon keresztül offoltak és akkor még leszolják a többit. és különben is szerintem ez nem a ti hanem a adminok dolga lenne

na befejeztem

#8024
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Vazze fityisz!!!! :o
Ez igen egyszer en is ilyen gepparkot szeretnek.
A Bruiser-rol nem lenne keped? tudom, nem Te hasznalod de megis?
Milyen cucc van rajta?

vad

#8025
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Nektek legalább tuti montitok van. Nekem Schwinn Csepel Logan telóval. Valami furcsa váza van. Ha végre kész lesz a fényképezõm csinálok róla képet. Bár már nem is az enyém már, hanem anyué. Viszont az Országúti akkor is az enyém. d:-)) A kis kedvencem.
Tényleg, milyen montit ajánlotok a hétvégi tereptekeréshez és kisebb lejtõk megmászásához? (Vagy ez már nagyon OFF?)

#8026
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
bnorbi: amint láthatod a fórum tele van offtopicokkal, és a fórum baráti tud lenni csetelés nélkül is... utálatos dolog cset log-okat olvasni >:


fityisz! ez tényleg ínyenckedés! esetleg képed nincs róla? ;)


részemrõl: egy teljesen kommersz oldszkúl merida, nászing szpesöl... de majd egyszer ::)

#8027
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ínyencke!  ;)

(Ez fityisznek szólt.)

#8028
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ok részermrõl mindegy :-X

(ahogy én más forumokba észrevettem nem igy fogadják ezeket a dolgokat, épp örülnek annak, hogy "barátibb"  a fórum, nem teljesen csak egy dologra van kihegyezve!!! tökmindegy, chatre nincs idõm se kedvem :-X

több hozzászólásom nincs :-X se ezzel se mással kapcsolatban

#8029
vendég__*

vendég__*
  • vendég
- Kona, Single speed
- Trek, Bruiser (nem én használom)
- Dyno, VFR 24
- GT, Speed Series 24 (ezt sem én használom)

és ami úton van

- On One, Ill pompino (single speed)

#8030
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
én szóltam le õket, de nem azért hogy most ebbõl a témát ilyenekkel offoljuk tele, hanem hogy fejezzük be, és õk ne csevegjenek itten , szóval ha vkinek van még ezzel kapcsolatban mondani valója, akkor azt közölje máshol, itt inkább nyögjétek hogy milyen bringával nyomultok, és legyen a topic megint ki milyen bringáva nyomu ;)

#8031
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
vigyázzunk gyerekek, mert a chat-es haverjaink hamar berágnak, ha a fejükhöz váglák a dolgokat. csak óvatosan, nehogy sérüljön a pici rózsaszín lelkiviláguk...

#8032
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Na véégre valaki.

Már komolyan vártam, hogy valaki megszólja Õket, de valahogy úgy nem volt rá alkalom. De ez a topic mindenen túltesz.
És BNorbert-nek üzenem, hogy amint az említve lett, nem egy topicot számolunk, hanem mindet. És ha megnézed, akkor több mint 1500 hozzászólásod van, regisztrálva meg vagy 2002 április 20 óta.
Mondjuk zylexy barátod sem szerénykedhet a maga 450 hozzászólásával, és a 2002 JÚLIUSI regisztrációjával! Basszus, alig több, mint egy hónap alatt ennyit fosni....

Major csúcsára törtök srácok?

Õ legalább már visszafogottabban csinálja, meg Tõle megszoktuk, igaz orrbolygó?  ;)

#8033
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Bocsánat! Ezentúl kezdetét veszi a moderálás... :-[
Amúgy én a magam részérõl már bocsánatot kértem fityisztõl priviben.

És mégegyszer bocs azért, hogy engedély nélkül megnyitottam az új részt!

És BRUCE: Te milyen bicóval nyomulsz?

#8034
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Bnorbi: lehet, hogy ebben a topicban kétszer szóltál hozzá, de nem csak ez a topic létezik...

Amúgy fityisznek igaza van, ti vagytok azok, akik csetnek használják a fórumot, fityisz annyiban tévedett, hogy zylexy mostanában (talán) már "moderálódott".

Az Trefort cseten van egy #Cangások_ide nevû szoba (errõl is volt már nem egy topic...), menjetek oda, ha csetelni akartok, várjátok ott egymást, oszt dumájjatok egy jót ott, vagy lehet használni még az Instant Messenger-t , de a közös topicok nem erre valók!

#8035
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ugyanmá gyerekek! Fityisznek igaza van! Jelenleg a tech-nek közel a harmadát simán ki lehetne tötölni !

#8036
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
Bocs Fityisz kukkants csak az összes hozzászólásra, van vagy 15 abból kettõ az enyém! :-X



#8037
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Amúgy te milyen bringával nyomulsz fityisz?

#8038
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Bocs, ha érzékenyen érintett. :-X

#8039
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jajjj, ne mondj ilyet ruff! ,hogy EZ a topic nem erre való, mert még a végén csinálnak egy "egy-két szavas gyépé" topicot!
Amúgy figyelem, három arc van aki valóban mint cset használja a fórumot, és annk jópár topic-ját, ezzel lényegében teljesen eltérnek a témától, és tele lökik sületlenségekkel úgy, hogy gyözze az ember fia kibogózni a valóban oda illõ és értelmes hozzászólásokat.

Stormbringer
zylexy
BNorbert

szerintem tényleg húzzatok el pl. a gyaloglóra a 10-15 évesek szobába, ott tuti jó helyen lennétek és nem basznátok föl agyilag a fórumon érdemben és tartalomban hozzászólni kívánókat!



#8040
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
áljjatok meg vándorok ! még nem vettétek észre hogy ez egy fórum, és nem chatprogram ??  ::) "Hó van má  Norbi ?" "nemtom, 5 perce láttam a krumplipucódába ! " " ja , lehet hogy kávét fõz ! " " én is szeretem a kávét ! " ....
ezek az egysosros hozzászólások mehetnek a szomszédok c. sorozatba, vagy a chaten ... de szvsz ez a fórum, és kiváltképpen ez atopic nem arra való ... tényleg jöhetnének már az Adminok ...