Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Magellan Crux 2005


  • Lépj be és szólj hozzá
7 hozzászólás a témában

#1
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Nem tudom hogy láttál e már akkus flex-et? én már láttam, az U-lakatodat a f...-ra kötheted, akkor is elviszik... Különben meg u-lakatnak egy nagyon jó iskolapéldája, a Margit-híd mellett látható, amikor is inkább szétrúgdosták az egész bringát, és amit tudtak azt kiszerelték belõle, szerintem ez sem jobb... A váz még mindig ott látható.


persze, hogy elvágható, de amíg a nagyobb része cérnával köt addig nem fognak nekiállni az utcán flexelni. ;)
(mutass U-lakattal lekötött lopott bringát [olyat amit haver tolt el, vagy a tereptárgyat vágták nem ér])

#2
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

kívánjál. addig én veszek egy U-lakatot és gondtalanul lakatolok.

de könnyû másra fogni ha a saját értéked védelmében sem teszel meg mindent.


Nem tudom hogy láttál e már akkus flex-et? én már láttam, az U-lakatodat a f...-ra kötheted, akkor is elviszik... Különben meg u-lakatnak egy nagyon jó iskolapéldája, a Margit-híd mellett látható, amikor is inkább szétrúgdosták az egész bringát, és amit tudtak azt kiszerelték belõle, szerintem ez sem jobb... A váz még mindig ott látható.
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#3
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
Ha el akarnak vinni egy bringát akkor nem az u-lakat lesz ami megmenti.
Azt is úgy pattintják le a bicajról mintha kulcsuk lenne hozzá.
És nem, nem érdemli meg, hogy elvitték a bringáját.
Elég szomorú hogy manapság már ami nincs lebetonozva
és nem fegyveres õrök õrzik azt elviszik.

A keze száradjon le annak aki elvitte. Részvétem a bringa miatt.


#4
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Megérdemli? Kikkel is vagy? Amint mindenki U lakattal zár, az azokkal zártakat fogják lopni: van rá technológia, sajnos. Inkább jobb törvényeket, jobb végrehajtást kívánnék.


kívánjál. addig én veszek egy U-lakatot és gondtalanul lakatolok.

de könnyû másra fogni ha a saját értéked védelmében sem teszel meg mindent.

#5
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég

... az megérdemli, hogy elvigyék...


Megérdemli? Kikkel is vagy? Amint mindenki U lakattal zár, az azokkal zártakat fogják lopni: van rá technológia, sajnos. Inkább jobb törvényeket, jobb végrehajtást kívánnék.

#6
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

A BME területérõl naponta 4-8 biciklit lopnak el átlagban, mért nem tesz ez ellen senki semmit?


aki arra se veszi a fáradtságot, hogy erõs, megbízható U-lakattal zárjon azt nem kell sajnálni.
ha annyira nem érdekli a bringája sorsa, hogy sodronnyal vagy gerinclakattal zár az megérdemli, hogy elvigyék. talán a saját kárából már tanul... vagy nem.

#7
DomT

DomT

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Hát az oltottmész úgy sem fog látszani, mert le lesz fújva biztosan valami színre...

Kár érte, szép bringa volt.

A BME területérõl naponta 4-8 biciklit lopnak el átlagban, mért nem tesz ez ellen senki semmit??? Én is BME-s vagyok és egy haveromnak is ellopták a bringáját, és ott biztonsági kamera is fel volt szerelve, csak éppen nem a területet vette hanem az égre volt ráállítva, nem akarok összeesküvés elméletekbe belemenni de hát mégis...
...Az érdeklõdve nézõ kutyák, a tompa csillagok, itt tologatják a belsõ idõt és a végén mind halott...

#8
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég
2009 szept. 18-án a mûszaki egyetem területén lopták el a bringát. Sodronyzárral volt egy vaskorláthoz láncolva. Egy órára hagytam durván magára, eltûnt.

Gyári felszerelés (http://www.csekert.h...S=5&B=8&TA=1537) kisebb változtatásokkal. Vázszám: 04510 00008

Ismertetõjele még, hogy az aljára felverõdött némi oltott mész, amit jómagam sosem tudtam eltávolítani. Talán ez még segíthet.

Minden információért hálás lennék, vissza is vásárolnám!
elérhetõségeim: moro.adam@hotmail.com / 06303106068