Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A Fekete-Tengerig Társakat keresek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás

972km.Nem lessz egyszerû, ezzel tisztában vagyok.Ha az lenne,nem mennék..........


Mi tavaly Szlovákiában mentünk(alacsony-tátra) egy közel 600km-es kört, csomagokkal sátorral, nyugodt tempóban, a napi 80-100 km teljesíthetõ így is...

#2
burgying

burgying

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
972km.Nem lessz egyszerû, ezzel tisztában vagyok.Ha az lenne,nem mennék..........
Amíg megpróbálok Superman lenni,addig nem lehet semmi "baj"..............

#3
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
azért csomagokkal 40km-s bicóval napi 100+ km-t menni nem kis teljesítmény, kell hozzá erõ. :)
nem tudom milyenek a terepviszonyok, de ha jól sejtem kárpátokon kerszetül kell menned.
hány km is konstanca szolnoktól?
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#4
burgying

burgying

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Szolnok-Hódmezõ-Makó-Arad-Deva-Sebes-Sibiu-Pitesti-Bucarest-Constanta(ezt így dobta ki az útvonal tervezõ,de jó lenne beugrani a drakula várba is,ami brasov környékén Törcsvárban van.Így Sibiu után,Brasov.Onnan meg térkép szerint.)
Igazság szerint még a térképet holnap veszem meg,de a lényeg hogy erre van 16 napom.Lessz idõm el igazodni úgy gondolom:)
Amúgy ha jól birom(majd meglátom),lehet,hogy egy vissza felét is meg próbálok,de ez egyáltalán nem biztos.
A napi km meg minimum 100,max 200km.Ahogy adja:)
Amíg megpróbálok Superman lenni,addig nem lehet semmi "baj"..............

#5
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A több infót speciel arra értettem útvonal , napi kilométer, szint stb.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás

Sziasztok!
Elhatároztam,hogy Szolnokról elbringázok a Fekete-Tengerig.
Eddig nem voltam még ilyen fórumokon.Õszintén szolva azt hittem,csak én vagyok ilyen dinnye,de nagyon örülök ,hogy rátok találtam és biztos vagyok benne ,hogy felkeltem most valakinek az érdeklõdését.
Szóval aug 2-tól menne a túra .min. 10 nap alatt,de én remélem az 5-6-ot:)Persze nem kell így rohanni ha szét akarunk nézni:)

Jelentkezzetek


Hát én szívesen mennék veled de én nem bírnám ki:) Épp tegnap mentem át Szlovákiába Miskolctól. Körülbelül 150km volt oda-vissza, de úgy elfáradtam... Igaz én eddig csak kisebb távokat mentem, eddig ez volt a legtöbb.
Sok sikert a túrához!

#7
burgying

burgying

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Több infót?
Hát igazad van.Azt még hozzá tenném,hogy nemrég kezdtem túra bringázni.Amolyan válság túrista volnék,mivel majd az összes pénzem a bankoké,így nincs sok lehetõségem kirándulgatni csak a bringa.
12 éve végzek testépítõ edzéseket.Tehát élem a kihívásokat,a kalandot meg fõleg.
Szóval arra akarok kilyukadni,hogy sátor, hálózsák,nomád élet.Meg persze térkép és kulacs.
Visszafele vonat,ami Constancától-Szolnokig 17000ft.Nekem ennyi a lényeg.Aki jön tegyen hozzá nyugodtan.Ezért keresek társakat,de persze megyek egyedül is:))))

#8
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem egy kicsit több infot is adhatná. Nekem egy kicsit húzósnak tûnik így elsõre.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#9
burgying

burgying

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok!
Elhatároztam,hogy Szolnokról elbringázok a Fekete-Tengerig.
Eddig nem voltam még ilyen fórumokon.Õszintén szolva azt hittem,csak én vagyok ilyen dinnye,de nagyon örülök ,hogy rátok találtam és biztos vagyok benne ,hogy felkeltem most valakinek az érdeklõdését.
Szóval aug 2-tól menne a túra .min. 10 nap alatt,de én remélem az 5-6-ot:)Persze nem kell így rohanni ha szét akarunk nézni:)

Jelentkezzetek