Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Magellan Polar-X 2003


  • Lépj be és szólj hozzá
1 válasz erre a témára

#1
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
az a zár márpedig semmit se ér. egy vékony sodrony, amit beburkolnak, hogy az erõsség, és megbízhatóság képét keltsék vele.
elég szomorú, hogy ennyi pénzért ilyen, pillanatok alatt elcsíphetõ cuccot árulnak.

#2
vendég_Selleck_*

vendég_Selleck_*
  • vendég
Sziasztok!

2009.05.18-án (azaz ma) délután 3óra körül ellopták szeretett biciklimet a Budapesti Kertészeti Egyetem belsõ bringatárolójából. Többet is elvittek, ha minden igaz. Master Lock Quantum Armored 30-al volt lekötve, vázastul, mindenestül a talajhoz rögzített fém-tárolóhoz. Rongálási nyomokat nem találtam. A biciklim fõbb jellemzõi alapján megpróbáltam összedobni egy használható képet a jelenlegi kinézetérõl.

2003-as Magellan Polar-x vázról (arany-barna) van szó, Avid BB5 fék elõl, BB7 hátul, Ditch Witch felnik, Lopes Bling-Bling külsõk, Deore XT hátsó váltó (ezüst), Truvativ Hussefelt hajtókar+láncvezetõ, Marzocchi MZ Comp teleszkóp, halálfejes ezüst szelepsapkák elõl-hátul, rikító citromsárga GT markolatok.

Aki hallana vagy látna valamit, kérem jelezzen. Magas jutalom ellenében is.

Köszönettel: Farkas Valér 30/398-2615

http://www.imageserv...33c596d4d53.jpg