Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#681
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
a bakonyban az elmult 24 oraban is tobb mint 80mm csapadek esett (800-900 az eves szokasos) - elotte "csak" 60. :)

#682
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 posts

Vagy honnan e baljós jövendölés?


Baráth Klára :) YouTube - Klara Barath world famous fortune teller

#683
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts
Mukunda magyarul Nostradamust jelent? :D
Vagy honnan e baljós jövendölés?


#684
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 posts
Vegyetek vizibiciklit + lánctalpas bringát !!!

"– Sajnos ez még csak a kezdet .
– Több vulkán is mozgásba fog lendülni, áradások várhatók a Csendes-óceán mindkét partján. Hazánkban is több lesz a katasztrófa, olyan patakok is kiöntenek majd, amelyek korábban soha nem okoztak galibát. Több lesz az árvíz, hosszabban tart majd a szárazság. "

#685
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Szerintem futva,bicikli nélkül hamarabb célba lehet majd érni.:)
A Cuha szerintem leapad hamar,mert kicsi a vízgyûjtõ területe.Persze ahhoz legalább 3 esõmentes nap kéne.Ami a nagyobb gondot okozhatja,az a kidõlt fák tömege.Szerintem vagy útvonal módosítás lesz,vagy nem lesz verseny,vagy nagyon nagy takarítást kell csinálni gyorsan az útvonalon.


legutobb a kozeptav elso szakaszan jartunk, akkor gyonyoru ido volt, de mar akkor is total teli volt fagakkal es fatorzsekkel (azt hittuk tisztitjak). tobbet cipeltunk a cangat, mint tekertunk az elejen. raadasul az is a patakparton visz vegig, szuk es meredek csapason (csuszik) - szvsz most jarhatatlan lehet gyalog is.

#686
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
sztem ez bukovári, sajnos...

#687
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts
Szerintem futva,bicikli nélkül hamarabb célba lehet majd érni.:)
A Cuha szerintem leapad hamar,mert kicsi a vízgyûjtõ területe.Persze ahhoz legalább 3 esõmentes nap kéne.Ami a nagyobb gondot okozhatja,az a kidõlt fák tömege.Szerintem vagy útvonal módosítás lesz,vagy nem lesz verseny,vagy nagyon nagy takarítást kell csinálni gyorsan az útvonalon.

#688
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
innen szoktunk indulni a korishegyre :D


#689
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,950 posts

Teljesen legyilkolja a villát egy ilyen tekerés? Verseny után úgy is szét lenne szedve egybõl, de azt nem szeretném, hogy maradandó károsodást szenvedjen. Merev villát meg tudnék szerezni. Amúgy én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy lefújják a versenyt, de ne legyen igazam.


Más útvonalat nem tudnak kijelölni?
Ott leszek, de én inkább csak országútizom egyet. ;)


#690
Ronin

Ronin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 844 posts

Sziasztok!

Akkor én mondok egy vicceset: ez lesz az elsõ maratonom:) (középtáv)
Ilyen terepen az spd elõny,vagy hátrány?



Ha híg és folyós a sár, akkor nincs gond az spd-vel, de ha igazán ragadós és agyagos és tolni kényszerülsz... akkor meg már tökmindegy mivel nyomod, de mindenesetre sok sikert és jó élményeket kívánok az elsõ maratonodhoz! :)


#691
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 posts
Sziasztok!

Akkor én mondok egy vicceset: ez lesz az elsõ maratonom:) (középtáv)
Ilyen terepen az spd elõny,vagy hátrány?
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#692
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Jelenleg a Cuha. (most találtam a helyi topikban) :D
YouTube -


nem is lesz teli agakkal, siman elmossa a viz :D

#693
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Jelenleg a Cuha. (most találtam a helyi topikban) :D
YouTube -


A sebesség mindent megold.

 


#694
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
igen azt el is felejtettem, hogy teli lesz a terep agakkal :)

#695
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Nem sok jó hírt mondtak az M1-n ... Bakonybélben árvíz van, a Gerence patak kilépett medrébõl, és a Bakony több részén lezártak utakat az áradások miatt, valamint sok fa dõlt az utakra ....

Egészen érdekesnek verseny van kinézõben ...


Kéremszépen ezt úgy hívják tereptriatlon. :D A murván tekerünk, sárban futunk, Gerence és Cuha meder úszás. Egyébként én is a kidöntött fák miatt aggódom, meg nem lesz út, csak egy nagy árok az út helyén. A Lapos részeken, „völgyekben” biztos a dagonya. Meg kérdéses a Z+ tetején mit csinált az erdészet azzal a szétvágott útszakasszal?
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#696
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
a cuha volgy elotti reszen van egy olyan szakasz, ami akkor is saros szokott lenni, amikor tok szaraz az ido, es nem esett jo ideje :) azt biztos, hogy tokig fogtok merulni a sarban, es a cuhan nem lehet atkelni normalisan. akkor sem, ha mostantol nem esne egy csepp eso - de gyk egesz heten esni fog.

asszem nem ez lesz az a maraton, amin eloszor elindulok :D

#697
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

Teljesen legyilkolja a villát egy ilyen tekerés? Verseny után úgy is szét lenne szedve egybõl, de azt nem szeretném, hogy maradandó károsodást szenvedjen. Merev villát meg tudnék szerezni. Amúgy én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy lefújják a versenyt, de ne legyen igazam.


Azért nem "t ... gazdaságos" minõség minden ... nyugi, nem nyírja ki. A versenyt meg nem fogják lefújni!

A legjobb része lesz a versenynek a patak ment bóklászás :) ... :) ... :) ... :) kíváncsi leszek hányan fürdenek, vagy dobják vízbe a vasat :D ... :D ... :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#698
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Amúgy én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy lefújják a versenyt, de ne legyen igazam.


Azt felejstd el.


A sebesség mindent megold.

 


#699
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

most raktam be a merevvillát én is.

Teljesen legyilkolja a villát egy ilyen tekerés? Verseny után úgy is szét lenne szedve egybõl, de azt nem szeretném, hogy maradandó károsodást szenvedjen. Merev villát meg tudnék szerezni. Amúgy én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy lefújják a versenyt, de ne legyen igazam.

#700
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

Jó lesz ide az a sárgumi. Inkább rázzon lefelé. :D Fullyval és 1.5 baron úgyis oly mindegy. :D


Lefty elöl-hátul+ballonos gumi! Ez a tuti!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X