Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#661
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Kedves Szervezõk!

Nem szeretnétek esetleg megint felkínálni a kedvezményes nevezési lehetõséget (4000 Ft) mondjuk június közepéig? Egy nevezõt már biztos nyernétek vele. :)

#662
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Ilyet sem hallottam, hogy idõjárás miatt le kell mondani a versenyt,de így tudok menni én is:)


Anna ilyenrõl még én se...de tavaly salzkammergutot megszakitottak, hasonlo korulmenyek kozott, csak ott en mar 8 oraja kinn voltam a palyan...pedig elotte nap mikor palyat jartuk be jegeso kapott el...s a rajtnal hajnali orakban 20 centi viz volt...xal lehetett ra szamitani:)
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#663
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Nem is megy jól idén :)


Nem most lett valamelyik xc vk-n második?

Anna: ez tényleg elég balesetveszélyes lett volna. szerintem teljesen érthetõ.

#664
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
Ilyet sem hallottam, hogy idõjárás miatt le kell mondani a versenyt,de így tudok menni én is:)


#665
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Paulissennek is ezt mondja folyton az edzõje, de szarik bele. :D


Nem is megy jól idén :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#666
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

"aki sok mindenhez ért az nem ért semmihez"


Paulissennek is ezt mondja folyton az edzõje, de szarik bele. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#667
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

OK értem, de az XCO kontra XCM dolgot általánosságban írtam, kérlek ne vedd már a szívedre. BOCSI .. :)

nem vettem magamra, csak én felmentést kértem a "lecseszés" alól :)
amúgy egyetértünk.
talán itt is igaz az a latin mondás miszerint: "aki sok mindenhez ért az nem ért semmihez"

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#668
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

off
nem azért írtam az egerszegit, mert érint. az xc-t háttérbe tettem, ezért is vállaltam be arra a hétvégére a csapat ironmanbe a bringázást. és azt már nehéz lemondani, ezért stornózódik a maraton :(
on


OK értem, de az XCO kontra XCM dolgot általánosságban írtam, kérlek ne vedd már a szívedre. BOCSI .. :)

... pár éve volt egy Zalaszentgróti futam, amit azért töröltetett a szövi, mert egybe esõ verseny volt XCO-val .... :(

De megint csak azt tudom felhozni ... tõlünk nyugatra ... és itt abba is hagytam :)

És mi lenne ha mondjuk olyan népszerûek lennének itthon a maratonok, hogy egy hétvégén lenne 3 db?
Már megint csak azt tudom említeni, hogy tõlünk nyugatra van ilyen ....
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#669
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

és eljön az az idõ amikor el kell dönteni, valaki XCO vagy XCM versenyzõ lesz!
:D :D :D :D :D :D ... ez "nem" csak nekem kedvez ... megnyerhetem a kupa összetettet így ... most már tuti arra fogok hajtani!
szervezõk! tilos áttenni másik napra!!!!!! :P
ui.: Egyébként mindenki tudja kinek melyik verseny ill. sorozat lesz a fontos oda fog menni! És ez így helyes!

off
nem azért írtam az egerszegit, mert érint. az xc-t háttérbe tettem, ezért is vállaltam be arra a hétvégére a csapat ironmanbe a bringázást. és azt már nehéz lemondani, ezért stornózódik a maraton :(
on

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#670
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

és eljön az az idõ amikor el kell dönteni, valaki XCO vagy XCM versenyzõ lesz!

:D :D :D :D :D :D ... ez "nem" csak nekem kedvez ... megnyerhetem a kupa összetettet így ... most már tuti arra fogok hajtani!

Én meg örültem, hogy most lesz, mert Fenyvesi Peti Offenburgba megy, egy másik komoly ellenfél (mmint aki erõsebb :)) meg rövid távon indult volna. Reméljük nekik is fontosabb lesz az XCO :D

#671
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

vasárnap Zalaegerszeg XCO - C2


A nevezési díjat hogy lehet visszakapni? Emailt írjunk?


és eljön az az idõ amikor el kell dönteni, valaki XCO vagy XCM versenyzõ lesz!

:D :D :D :D :D :D ... ez "nem" csak nekem kedvez ... megnyerhetem a kupa összetettet így ... most már tuti arra fogok hajtani!

szervezõk! tilos áttenni másik napra!!!!!! :P

ui.: Egyébként mindenki tudja kinek melyik verseny ill. sorozat lesz a fontos oda fog menni! És ez így helyes!
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#672
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Szerintem is jó döntés volt a verseny és a versenyzõk nagy részének szempontjából. Annak a néhány "bolond droid"-nak :) meg úgyis mindegy, hogy most vagy augusztusban van a verseny.


Sajnos így ráadásul üti az Ironbike-ot, de ha belegondolunk, tényleg nagyon kevés jó idõpont van. Õszintén szólva még a Bükk Maraton utáni hétvége is jó lenne (nekem). (persze az meg az Ostorosi X2S-t ütné...) Mindegy, jobb ez így, 4 maraton láncban amúgy sem lett volna szerencsés, mindjárt jobb, hogy csak három lesz egymásra halmozva. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#673
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!

Szerintem helyes döntés volt, hogy eltolták az idõpontot! A Bakonyban katasztrofális a helyzet! Szerintem az 5 napban nem rendezõdik a helyzet!
Helyes döntés volt a szervezõk részérõl! Kitartás mindenkinek!

Sziasztok!

Balu


Szerintem is jó döntés volt a verseny és a versenyzõk nagy részének szempontjából. Annak a néhány "bolond droid"-nak :) meg úgyis mindegy, hogy most vagy augusztusban van a verseny.


A sebesség mindent megold.

 


#674
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Szerintem helyes döntés volt, hogy eltolták az idõpontot! A Bakonyban katasztrofális a helyzet! Szerintem az 5 napban nem rendezõdik a helyzet!
Helyes döntés volt a szervezõk részérõl! Kitartás mindenkinek!

Sziasztok!

Balu

#675
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

vasárnap Zalaegerszeg XCO - C2


A nevezési díjat hogy lehet visszakapni? Emailt írjunk?


Ok,de ez sem jó azoknak akik mind a két versenyt komolyan gondolják,és fõleg érintettek .

#676
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Hedlyes döntés,de örök vitatéma : miért nem vasárnap ?

vasárnap Zalaegerszeg XCO - C2


A nevezési díjat hogy lehet visszakapni? Emailt írjunk?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#677
zsiráf

zsiráf

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

!!! IDÕPONTVÁLTOZÁS !!!

Egyesületünk 2010. május 23.-án rendezte volna meg a Bakony Maratont. Sajnos a hétvégi és az azóta is tartó rendkívüli idõjárás a Bakonyban általunk nem teljes mértékben ismert pusztítást végzett. Az utak egy részét járhatatlanná tették a medrükbõl kilépõ patakok (Cuha-patak, Hódos-ér, Gerence-patak) illetve az utakra kidõlõ fák. Egy esetleges baleset következtében a mentõk nem tudnának a baleset helyszínére odajutni, s ennek következtében a hétvégén megrendezendõ versenyt nem tartjuk meg a pálya veszélyessége és járhatatlansága miatt.

Az illetékes hatóságokkal, erdészetekkel illetve Mountain Bike Szövetséggel egyeztetve a verseny a rendkívüli idõjárás miatt elmarad, helyette azonos helyen és feltételekkel 2010.augusztus 14. szombaton rendezzük meg.

A nevezési határidõ is megváltozik. A 6.000Ft-os nevezési idõ 2010. július 25.-re hosszabbítjuk meg. Azon versenyzõk, akik már 8.000 Ft-os nevezési díjat befizették, azok részére a 2.000 Ft-os különbséget visszautaljuk.

Azon versenyzõk, akiknek az új idõpont nem felel meg, a részvételi díjat visszautaljuk, vagy postai úton juttatjuk vissza.

Köszönjük megértéseteket:

Leon


Hedlyes döntés,de örök vitatéma : miért nem vasárnap ?

#678
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

!!! IDÕPONTVÁLTOZÁS !!!

Egyesületünk 2010. május 23.-án rendezte volna meg a Bakony Maratont. Sajnos a hétvégi és az azóta is tartó rendkívüli idõjárás a Bakonyban általunk nem teljes mértékben ismert pusztítást végzett. Az utak egy részét járhatatlanná tették a medrükbõl kilépõ patakok (Cuha-patak, Hódos-ér, Gerence-patak) illetve az utakra kidõlõ fák. Egy esetleges baleset következtében a mentõk nem tudnának a baleset helyszínére odajutni, s ennek következtében a hétvégén megrendezendõ versenyt nem tartjuk meg a pálya veszélyessége és járhatatlansága miatt.

Az illetékes hatóságokkal, erdészetekkel illetve Mountain Bike Szövetséggel egyeztetve a verseny a rendkívüli idõjárás miatt elmarad, helyette azonos helyen és feltételekkel 2010.augusztus 14. szombaton rendezzük meg.

A nevezési határidõ is megváltozik. A 6.000Ft-os nevezési idõ 2010. július 25.-re hosszabbítjuk meg. Azon versenyzõk, akik már 8.000 Ft-os nevezési díjat befizették, azok részére a 2.000 Ft-os különbséget visszautaljuk.

Azon versenyzõk, akiknek az új idõpont nem felel meg, a részvételi díjat visszautaljuk, vagy postai úton juttatjuk vissza.

Köszönjük megértéseteket:

Leon


akkor itt osztják az összetett eredményt is :)

http://mmtbszsz.hu/
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#679
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
!!! IDÕPONTVÁLTOZÁS !!!

Egyesületünk 2010. május 23.-án rendezte volna meg a Bakony Maratont. Sajnos a hétvégi és az azóta is tartó rendkívüli idõjárás a Bakonyban általunk nem teljes mértékben ismert pusztítást végzett. Az utak egy részét járhatatlanná tették a medrükbõl kilépõ patakok (Cuha-patak, Hódos-ér, Gerence-patak) illetve az utakra kidõlõ fák. Egy esetleges baleset következtében a mentõk nem tudnának a baleset helyszínére odajutni, s ennek következtében a hétvégén megrendezendõ versenyt nem tartjuk meg a pálya veszélyessége és járhatatlansága miatt.

Az illetékes hatóságokkal, erdészetekkel illetve Mountain Bike Szövetséggel egyeztetve a verseny a rendkívüli idõjárás miatt elmarad, helyette azonos helyen és feltételekkel 2010.augusztus 14. szombaton rendezzük meg.

A nevezési határidõ is megváltozik. A 6.000Ft-os nevezési idõ 2010. július 25.-re hosszabbítjuk meg. Azon versenyzõk, akik már 8.000 Ft-os nevezési díjat befizették, azok részére a 2.000 Ft-os különbséget visszautaljuk.

Azon versenyzõk, akiknek az új idõpont nem felel meg, a részvételi díjat visszautaljuk, vagy postai úton juttatjuk vissza.

Köszönjük megértéseteket:

Leon
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#680
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
OFF

Baráth Klára :) YouTube - Klara Barath world famous fortune teller


Maja napt
A maják naptár csak 2012. 12. 20.-ig tudták vezetni a naptárukat, jól néznénk ki, ha a mi naptárunk szerint minden szilveszterkor világvége lenne. :) Sõt én már a 2000-es ezredfordulót is túléltem. :D
ON