Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
884 hozzászólás a témában

#481
Dorcy79

Dorcy79

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
2011 év Top maraton sorozat 4 db versenyére, valamint a Kelly's Bakonyerdõ Maraton versenyre rövidtávú (nõi) nevezésem eladó. Az ár az elõnevezés ára volt!!! 06-30-25-05-385

#482
ti_ger

ti_ger

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok
leutazásban kérnék segitséget
Valakinek nincs egy üres helye számomra és a bringám számára az autójában?
Budapest - Bakonybél között?
oda vissza... vagy csak oda...?
Némi benzin költségért cserébe?
köszi
üdv
Tiger

#483
Gardner03

Gardner03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
Na, már ha lesz, és nem lesz magas víz. Érdekes a Zörög hegyi kiruccanás is, amolyan kicsi mindenes, na jó, víz az nincs.
Jórészt ismerõs lehet az egész, kis rész az eddigi hosszúból, az elsõ sóderes szerpentin pedig kimondottan jót fog tenni a helyezkedõknek. Végén a P+ pedig jó móka, nemérdemes idáig húzni a kenyértörést- egyemberes kis vízmosás.
Ha esetleg van idõ/kedv érdemes még maradni másnap, Bakonybélbõl nem lehet bringával rosszfelé elindulni. Én nagyon szeretem.

#484
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Van pár tolós rész, de nem vészes a középtáv. :)
Egy emelkedõ volt a közepe táján ahol nagyon szidtuk a szervezõket, többnyire nem vészes.
A végén van 5-6 patakátkelés, az a legjobb rész, nagyon élvezetem a melegben! :)
Ott legfeljebb majd áttolja/viszi, az elit hölgyek körül is volt aki leszállt ott.


A patakátkelés most az elsõ harmadban lesz....
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#485
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Van pár tolós rész, de nem vészes a középtáv.

Van pár tolós rész, de nem vészes a középtáv. :)
Egy emelkedõ volt a közepe táján ahol nagyon szidtuk a szervezõket, többnyire nem vészes.
A végén van 5-6 patakátkelés, az a legjobb rész, nagyon élvezetem a melegben! :)
Ott legfeljebb majd áttolja/viszi, az elit hölgyek körül is volt aki leszállt ott.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#486
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Simán lenyomja a Tavalyi Fruska Gora után piti lesz azon szerintem a körülmények miatt fárasztóbb volt a rövid táv mint itt a közép lesz.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#487
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
@Alex: Orsi szeretne indulni, az o szemszogebol nezd.

#488
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Van pár tolós rész, de nem vészes a középtáv.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#489
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Koszi Gardner!

#490
Gardner03

Gardner03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás

http://forum.bikemag...reply&p=1067682


jó lesz, szinte minden van benne amit szeretni lehet, "meg fog dolgozni a pénzéért", ha ezt nem is aznap veszi észre.

Szerethetõ kis középtáv lesz, teljesíthetõ.

#491
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Meg tudna nekem mondani valaki, hogy a kozeptavon mennyi szint van? Illetve mennyire kemenyek a maszasok? Atlagos kondival (50 km a Pilisben lazan megy), turatempoban teljesitheto?

Nem ismerem a terepet, es nem szivesen adok igy tanacsot masnak, hogy induljon-e... :)

#492
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

azt nem tudja valaki hogy ami videó készült azt hol lehet megnézni?


itt van egy video a versenyrol: Fanbike.hu

#493
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Sajnos nem tudom, nem voltam elég bátor megkérdezni. Pedig egymást kerülgettük vagy egy órát.
Feltöltött kép

#494
Specializedes

Specializedes

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
azt nem tudja valaki hogy ami videó készült azt hol lehet megnézni?
Patrick Jr

Az amerikai sör olyan mint kenuban dugni, nagyon közel a vízhez!

#495
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Sziasztok
Barátommal fotózgatunk párat, bár elég ügyetlenül választottuk meg a helyszínt.
Egyet kettõt felteszek , illetve ha lesz idõm akkor valami albumba rendezem. Bocs a minõségért .
Gratula minden résztvevõnek ,köszönet a szervezõknek.
Feltöltött kép

#496
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Bakonybél mellett a kis hurokban a patakkal párhozamos úton, volt egy gyokeres lejtõ ami fentrol járhatónak tunt nem volt beláthato de az alja goromba volt. Egy lejto amin nem lehet lassulni.

Ok, vágom. Azon a részen én leszálltam-felszálltam mentem 10 métert-leszálltam és így tovább, de nem ismertem a pályát. Mindig azt hittem hogy innen már biztos tekerhetõ. :)

Azért inkább itt beszélem ki mert az orvosomnál ez óránként 10 000 .

Itt valóban olcsóbb! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#497
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Alex!

A gázlokkal semmi baj az láthato, versany elott belyártam kiprobáltam oket. Nem ott estem .
Bakonybél mellett a kis hurokban a patakkal párhozamos úton, volt egy gyokeres lejtõ ami fentrol járhatónak tunt nem volt beláthato de az alja goromba volt. Egy lejto amin nem lehet lassulni.
Pár éve még abszolult utolso voltam rám várt az eredményhirdetés Pl a gyenesdiási maratonon, azzal a tempoval biztos nem esem el, de most többet edzem gyorsabb vagyok, de az ugyességem nem sokat fejlodik ebben a korban." MEG KÉNE TANULNI KERÉKPÁROZNI! "
De ha a már a komplett émezony elbukik és akkor tényleg fura miért nincs ott ember.
Egyébként tavaly ugyan ezen a versenyen startkor is és a korish tetején is elmondták LE KELL szállni!
Egy esés miatt nem durcizom, itt a pályabiztosítást hiányolom, a törött ujj csak kellemetlen de azért még beértem a célba, és még örülni is volt kedvem! :)
Azért inkább itt beszélem ki mert az orvosomnál ez óránként 10 000 .

#498
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Mert tudta , hogy rengeteg elõnye van .Megtehette. És ha ott mellette gázolt volna az ellenfele akkor is emelgette volna a bicót míg a másik átgázol ? :)

Hát ez jó kérdés, ha biztosra akar menni akkor igen. A patakátkelés eléggé lutri, ha bukik valószínû sokkal több idõt veszt. Nézegettem a képeket és voltak jó páran akik borítottak. Én úgy voltam vele hogy jó buli lesz, legfeljebb elázok, de már úgyis közel a cél és szerencsém volt.
Nem akartam ebbõl vitát generálni, ne értsétek félre! Én azt is megértem aki áttolta, azt is aki áttekert lesz ami lesz alapon.
Azzal viszont nem értek egyet, aki bevállalja, nem jön össze, és utólag a szervezõket hibáztatja.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#499
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

"Ez nem teremsport", mindenhol(versenyen különösen) ajánlott ésszel menni. Ha úgy ítéled meg hogy ez nem fog menni, egyszerûen le kell szállni. Dósa Eszti is átemelte a gépet a gázlóknál, mégis húsz perces elõnnyel nyert.
Egyébként ha ott áll valaki és mondja hogy veszélyes rész következik(volt is ilyen néhány helyen), akkor toltad volna?

Mert tudta , hogy rengeteg elõnye van .Megtehette. És ha ott mellette gázolt volna az ellenfele akkor is emelgette volna a bicót míg a másik átgázol ? :)

#500
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Én már igen, idén a bakony régión, a hídnál.

Én kérek elnézést!
Tényleg, arra én is emlékszem! Ott én is áttoltam, bár nem azért mert mondták, hanem mert keskenynek ítéltem a hidat és nem esett volna jól a fürdés. :)
Egyébként az is tekerhetõ lett volna, de tudom magamról hogy az egyensúlyérzékem esetleg erõs közepes, nem tudok pl. egy helyben állni sem.

Alex, tavaly pl. valami hasonlót kiabáltak a Duna Maraton utolsó meredek köves lejtõjénél is. Lassíts, állj meg, szállj le, csúszik, köves stb.

Nekem a Dunán olyat szólt egy csajszi a Salamon torony alatt a meredeken hogy "Nagyon meredek, lasssítsál máááár!"
:D

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_