Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#401
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

a koris hegyre aszfalton megy? ott csak az utolso par kanyaros emelkedot utalom, elotte nem gaz.


a földúttal nem jártál volna jobban, tekintve, hogy az aszfalt vége még a gyengébbeknek is középtányéros.

#402
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 posts

már tudhatnád,hogy ha jóidõ,akkor én mindig dolgozom, tököm bele...


én is éjszakázom ma, ha ez vigasztal . Választanom kellett vagy 10 órás, vagy bakony, 10 órás nyert.... kis iszappakolással spékelve-----


#403
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
annyit mondtak, hogyha esni fog, akkor nagyon :) 30mm is lehet rovid ido alatt. a rovid tavot nem erintette volna, de sajna a fuvar belazasodott :( azert megyek tekerni egyet ebben az idoben, ha mar igy rakeszultem.

#404
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 posts

Tavaly õsz óta edzenek a Szílvásra oda nem kell naptej:)


Remélem tévedsz idõjárás azt mutatja.
Idõjárás elõrejelzés
Hozatok naptejet :)

#405
norbi-a-hod

norbi-a-hod

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Jani,ha felértél második Kõrisnél,szólj már légyszi a szervezõknek, hogy küldjenek le értem vmi vontatót... :D Te úgyis hamarabb odaérsz... De nem a vontató húz engem,hanem én õt felfelé... :) :)

#406
norbi-a-hod

norbi-a-hod

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Én max lábra fogok pirulni,ott még világosabb vagyok...Felsõtest és fej lassan mogyoróbarna lesz,hála a jó kis szabadtéri nehézfizikai melónak,aholis mindig napon vagyunk...Kiv ha esik az esõ...

#407
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Tavaly õsz óta edzenek a Szílvásra oda nem kell naptej:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#408
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Tudod motivalni az embert... :D

Csapattarsaknak mar szoltam, hogy naptejet hozzanak holnapra. :)


Naptejet? Ilyen keveset bringáztak idén? :D


A sebesség mindent megold.

 


#409
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts
Tudod motivalni az embert... :D

Csapattarsaknak mar szoltam, hogy naptejet hozzanak holnapra. :)

#410
norbi-a-hod

norbi-a-hod

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Holnap támadás! :) Halál lesz, pusztulat melegre készüljetek! Fõleg második Kõris után,amikor megyünk fel a murváson a Királykapuhoz! Árnyék szinte semmi,csak dög meleg és jó hosszú kavicsos emelkedõ! :D

#411
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Nem, a földúton megyünk fel. Itt a térképen: http://pannonmaraton...vidtav_2011.jpg


oh, az jo :) mar kezdtem aggodni.

már tudhatnád,hogy ha jóidõ,akkor én mindig dolgozom, tököm bele...


minek neked bringa... akkor ha esik jossz? :D

#412
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts

kis eso meg jot is tenne... :) nagyon poros mostanaban minden. jossz?



a koris hegyre aszfalton megy? ott csak az utolso par kanyaros emelkedot utalom, elotte nem gaz.


már tudhatnád,hogy ha jóidõ,akkor én mindig dolgozom, tököm bele...

#413
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

a koris hegyre aszfalton megy? ott csak az utolso par kanyaros emelkedot utalom, elotte nem gaz.


Nem, a földúton megyünk fel. Itt a térképen: http://pannonmaraton...vidtav_2011.jpg


A sebesség mindent megold.

 


#414
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

már erõsen beborult észak felõl.
nem bazi nagy esõ nem árt meg a pályának,hát jól imádkozzatok! :D


kis eso meg jot is tenne... :) nagyon poros mostanaban minden. jossz?

Rövidtáv (,ill mindegyik táv) rajt terület után 2-3 km-rel megkapja az elsõ nagy mászást bõ 350m szintemelkedést 4 km hosszúságban letudva....Cirka 8-10% meredekség az elsõ 3 km-en,a negyedik kili már enyhébb.Közép és hosszútáv 450 m-t mászik,mert e kettõ felmegy a Kõris tetejéig,rövid nem teljesen,csak olyan 610m-es magasságig. (275-rõl) Majd bõ 7 km lejtõ,kb 3 km sík aszfalton,itt lehet tápolni, zselézni, majd ismét egy kavicsos mászás kb 5-6 km hosszal és kb 300m szinttel. Királykapunál ér a rövid a tetejére,kb 2 km lejtõ,majd hullámvasút,és sunyi gyenge emelkedõ kb 5 km hosszon,de aszfalton, végül pedig gurulás pár km-en a célig. Nem gáz...


a koris hegyre aszfalton megy? ott csak az utolso par kanyaros emelkedot utalom, elotte nem gaz.

#415
andrás3

andrás3

    vendég

  • fórumtag
  • 17 posts
Sziasztok!

férfi rövid vagy középtávot vennék,06-30-5104565
köszi!

#416
drotos.toth

drotos.toth

    vendég

  • fórumtag
  • 201 posts
Sajnos arról meg elbótoltam' a féket, szorult helyzetemben. Most meg az én anyukám vigyáz rá Gödöllõn, míg újraépítem... De asszem' hamarosan belevágok, mert nagyon elegem lett a csili-vili sérülékeny cuccokból.

#417
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

A múltheti 10 órás (illetve már a fele...) megette a gépemet, úgyhogy ha nem készülök el vele, akkor ez egy retro-maraton lesz. Merevvilla, kanti-fék, 3x7.


Már nincs meg a genesis singlespeeded? Az is bõven jó versenyezni.

#418
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
De ez csak a rövidtáv. :(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#419
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 posts
Route: Bakony maraton 2011 | Bikemap.net
nem a világ teteje de több mint a semmi!
itt ki lehet sakkozni kb.re a pályát és közelit szint rajzot is ad de nem egy tuti jó nézegetést és jó idõ legyen szombaton :-D

#420
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Tegnap itt leszakadt az ég...ehhez képest a terepet nem hatotta meg, nagyon jót lehetett ma hajnalban is menni.

Azért gáz, hogy mindenki így sakkozza össze a szinteket, egy szintdiagram feltöltése nem képezné, finoman fogalmazva, a szolgáltatás részét? Ejnye!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)