Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

LOPOTT Cruiserek Jutalom a megtalálónak!


  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
monyec

monyec

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 542 hozzászólás

Sziasztok

Nem tudom aktuális e még, de gondoltam beírom, hátha segít valamit.

Ma Budapesten a Fõ utcában egy autó tetõcsomagtaróján láttam egy Nirve - Night Owl
kerékpárt, ami vadi újnak látszott. Bár nem tudom van e olyan marha, aki egy ilyen forró cuccot ilyen látványosan szállít, de azért a biztonság kedvéért felírtam a rendszámot. Priviben jelentkezhettek érte, ha érdekes lehet az info.



Szia jelentkeznék a rendszámért,remélem elõrébb jutunk,mert eddig semmi.
Telefonon légyszi csörögj meg 06 309 375 449

#2
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Valakinek megtetszettek a Bringaexpón.. (többek közt nekem is)
Gondolom eladni csak külföldön tudják, mert itt az se jön szóba hogy szétszedik alkatrésznek

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3
Kirikou

Kirikou

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Sziasztok

Nem tudom aktuális e még, de gondoltam beírom, hátha segít valamit.

Ma Budapesten a Fõ utcában egy autó tetõcsomagtaróján láttam egy Nirve - Night Owl
kerékpárt, ami vadi újnak látszott. Bár nem tudom van e olyan marha, aki egy ilyen forró cuccot ilyen látványosan szállít, de azért a biztonság kedvéért felírtam a rendszámot. Priviben jelentkezhettek érte, ha érdekes lehet az info.

#4
Choppershop

Choppershop

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Május 1. és 4. közötti idõpontban, zuglói üzlethelyiségbõl eltünt 8 db. egyedi, sorszámos, Hollandiából származó chopper ill. cruiser kerékpár. Kérjük aki értékelhetõ információval rendelkezik a kerékpárok holléte felõl, jutalom ellenében jelentkezzen a 06 20 931 1828 telefonszámon. Képek a bringákról az alábbi linken láthatók.

http://www.expressz....1&iid=45933016#