Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Tisza Maraton | Szeged

- - - - -

  • Please log in to reply
1506 replies to this topic

#1461
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Jó röggelt Mindönkinek!! ;D ;D

Olvasgatom a jobbnál jobb ötleteket, s próbálom kiválasztani a legjobbakat.

Van 1 szupi hírem ::)!

A térkép digitalizálva elkészûlt. ha szeretnétek megkapni, akkor egy használható postafiókot kérek melybe 1.2BM, vagy 3.7MB, vagy 15MB-nyi méretben elkûldhetõ a pálya .

Visszatérve az ásványvízhez! 0,5L-s palackokra gondoltam, és természetesen savmentes lesz. Más löttyöket nem kívánok szolgáltatni, ha valaki, valami csodaitalt szeretné, akkor tudom ajánlani a közelben lévõ marketet.

Aprpó,
kértek Szeged városról térképet, bejelõlve sok érdekes helyszínnel?? Pl.: kocsmák, zenés táncos eszméletvesztõ helyek, hotelek, motelek, panziók...

Tombolához mit szoltok?? ::) ::)

Gondoltam Én, hogy mindenki a rajtszámával, ha teljesítette a távot - amit választott, és nem zártuk ki - a befutó, után sok apróságot sorsolnánk ki. Mint olyanok, hogy mezek, zoknik, kulacsok, gumik, bringás apróságok...

Lányok??
Ha nagyon szeretnétek, mögoldható!
Milyenekre gondoltatok?? ;D

Szõke, dögös, csöcsös??

Más,
gondolkodom egy különítmény indítsán. Tandemeken lehetne nevezni!! ;D

Szerintetek???

Bringa kérdés, hogy mivel lehet menni??

Nem teszzük kötelezõvé a 26" -os kecskéket, csak ajánlott, de a bukó az kötelezõ lösz.

Reggelre ennyit, du. folyt köv.

Jó melót, és olvasgatást.

Üdv,
2bak



#1462
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
pölö egy kombi Ferrari? ;D

#1463
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Nem lehetne esetleg a fõdíj inkább valami használható jármû ? ::)

#1464
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 posts
Hú ez k'va jól hangzik!

Lehetne még 3 km-enként csoki meg energiaital osztás (hogy a sok éhenkórász leálljon zabálni én meg megelõzzem mindet  :) ) Esetleg a célterületen egy óriási medence meg pezsgõfördõ a beérkezõknek :) Elõ TV közvetítés, fõdij egy Audi terepjáró vagy Mercedes SLK, ilyenek kellenének még :)
Lesznek motoros meg helikopteres kisérõk is? :) (olasz mtb maratonon láttam).
Lehetne a célterület egyenesen a borfesztivál, ott biztos vannak enyhén beitalozott jóhangulatú szurkolók :)

Ha amit elmondtál télleg megvalósul én mindenképpen ott leszek és szerintem még nagyon-nagyon sokan!


#1465
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Ásványvíz: csakis buborékmentes
kaja: jó érett banán+sport szelet

pom-pom lányok lesznek?

Tésztából nyáron ettem nagyon jót Veresen. Azt  Blue Banana séfje csinálta. Nemtom hogy kell elkészíteni, kérdezzétek õt.

#1466
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
Igaz!! Én meg elégszem a csap vízzel is!!

#1467
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,021 posts
szerintem az ásványvíz nem túl jó 5let... csak akkor jó ha szénsavmentes...
banán, csoki jöhet  :D

#1468
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
Szupi!!! Dea tevét még mindig hiányolom ;D De komolyra fordítva Atészta parti és acsomagolt kaja jó ötlet

#1469
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
ööö.. hol válaszoltam Én kérdéssel??

Idéztem 2bak-ot, és válaszoltam... ;)

cs&h+tsai

#1470
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na de kerdesre kerdessel ???
Ezek komoly dolgok! Szeretne 2bak egy olyan versenyt osszehozni, ami a legtobb embernek kielegiti az igenyeit! Persze nekem mar az is kiraly, hogy ott nyomulhatok majd masokkal! :D
S mindezt egy jo szervezessel megfuszerezve!!!
De ahhoz ti is kelletek!!! Szerintem ilyen merteku informaciot nem kaptatok meg egy versenyrol sem mint amit errol fogtok. A weboldal elkeszitese sem egyszeru dolog! (de ezt nehanyan szrintem tudjatok!)
A verseny alatt nem arra kell am majd szamolni, hogy zabahegyek. Valoszinuleg mindenkinek ki lesz egy csomag keszitve az ellenorzopontoknal (ez belso info es meg valtozhat)
Aki meg megcsinalja, az meg majd megerdemli a tesztaparty-t! Hogy ez jelkepes osszeg fejeben vagy a verseny teljesitesert jar-e, az a szponzoroktol is fuggeni fog!! (Remalem olvassak ok is! ;))

#1471
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hali!

"Kérdések:
Mit szeretnétek, kapni a verseny alatt, és a befutóban??

Ásványvíz, banán, cukorka, keksz, csoki?

A befutóknak söröcske??
És egy TÉSZTAPARTY hogyan esne?"

ebben a sorrendben jöhet! ;D ;D

NAGYON SIRÁLY LESZ... HAJRÁ GYEREKEK!

Joghurt legyen Veletek!
Paraferee voltam

#1472
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Béláim, Béláim ;D!!

Bocsika, de a 7végét a terepen töltöttem. Pályamunkálatok befejezõdtek, a kijelölés elkészûlt. Ha engem kérdeztek barora sikerûlt. A térkép digitalizálása is befejezõdõtt, igaz még ebben a pillanatban még kicsit nagyocska.(15MB) igaz, hogy a méretarány 1:25000!!
Remélem, hogy ezen mindenki eligazodik, és eredményesen teljesíti a távolságot.

Kettõ "kört köll mögtönni" az nagymenõknek, 1et pedig a kiváncsiskodóknak.

Egyébként 65Km 1 köröcske.

A szintezés, és az egyes szakaszok elnevezése folyamatban. Itt várom a szakaszneveket, ötleteket!!??

1 nek már biztosan van neve a homokos szakasz: DAKAR lösz.(5 km)

Most megyek a Városhoz, 1 kis támogatást kisírni, s remélem estére már sok jó hírrel szolgálhatok.

Kérdések:
Mit szeretnétek, kapni a verseny alatt, és a befutóban??

Ásványvíz, banán, cukorka, keksz, csoki?

A befutóknak söröcske??
És egy TÉSZTAPARTY hogyan esne?

(Megsúgom ebben az idõpontban lesz Szegeden a borfesztivál a tervezett rajt/cél-tõl 300 mre??

Jó tekerést,
2bak


#1473
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Megnyugtatasul, a szervezes tutira folyik! Azt gondolom el tudod kepzelni ez mennyire sok hattermunkaval jar!
Tegnap szemelyesen beszeltem az 5letgazdaval es mondta, hogy az utvonal majden teljes egeszeben +van. Gozerovel keszul a megmerettetesre (mind mint szervezo, mind mint versenyzo)

#1474
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
Kicsit befagyott! remélem a szervezés folyik mert én már nagyon készülök! Utoljárra a napfogyit nézten Szegedrõl, s akkor a rengeteg néptõl nem lehetett szétnézni. Viszont egy nõt majdnem legázoltam. Szegény hirtelen megállt az úton! Tudjátok milyen s..r felmálházva nagy sedességról hirtelen megállni?  ;D

#1475
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Olafnak, és mindazoknak akik lógnak a neten.

Mindenrõl soha nem látott információt fogtok kapni a www.tiszamaraton.hu oldalról.

Az összes szükséges infó a rendelkezésedre áll.

Üdv,
2bak


#1476
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
2bak figyu csak!
Szállás ügyben próbálj meg egy szupi listát össze állítani árakkal ok?

#1477
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Februarban, vagy marciusban szerintem vegigjarjuk a palyat es megnezzuk milyen lesz! Lehet, hogy akkor meg fagyni fog (perzselo hoseg bztos nem lesz) de majus se arrol hires, hogy ne lenne eso!
Ha nagyon gaz akkor majd +kerjuk a szervezo 2bak-ot, hogy legalabb piros szonyeggel teritse be a nagyon homokos reszt!

Szerintem nem kell megilyedni egy kis kihivastol!!!


#1478
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 posts
Van egy klubtársam aki Dh-zik Majd benevezem õt az össztelós gépével meg a 2,7-es gumijaival. (Csak, hogy egy jót röhögjünk)  ;D

#1479
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Ennyi elégedetlen CCst!  ;D Most hogy olvasom, egyre jobban érlelõdik bennem, hogy ide elmegyek, jó lesz nézni ahogy a 2.35ös külsõ tekeri a homokot  8) . Ez rulez lesz, végre valami poénos light eksön. Amúgy tekertem már strandon homokozóban, valóban nem könnyû, de legalább vicces.  ;D

#1480
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,292 posts
Uhh, bocsesz, Ras az Olaf akart lenni.  :)
Szpidi gonzález miatt vetõdtem árnyékra ;)